1

Moja rada? Idź spać i nie kompromituj się... jak w Finale LM strzelił gola (jeśli kibicowałeś wtedy Barcelonie już) to mu buty czyściłeś pewnie wiec głowe zanurzyć w sedesie i spuścić wode 3 razy

3

Rosyjski komentator - "Żerard Triol Pike" :d

0

Sorki nie tu:¥

1

Dzień w ktorym ugryzie hattricka?:p:

1

Jak ja bym chciał już zobaczyć w linii pomocy Busi - Iniesta - Turan!

PS mamy MSN, będziemy mieli też BIT - Busi, Andrzej i Arda:D

2

Tylko Getafu się zerwało i gol. Z silniejszą drużyną Los Smietanos zginą :o

3

Jeśli Przeciwnik Realu gra słabo/nie gra - "Real Madryt gra kompletny mecz"!!
W drugą stronę tak nie działa - nie ma że przeciwnik RM zagrał tak wybitnie że stłamsił El Śmietno. Nie - po prostu Real nic nie gra

1

Real lubi takie spotkania - pfff... każdy lubi jak przeciwnik klęczy przed Tobą o.O Spooooko niech 'strzelajom'... Benek zostanie:d

1

Zgadza się... dziś CE strzelił jednego gola a Messi jeszcze nie.

1

Trzeba przyznać jak stadion zrobił "siiii" to fajnie to wyszlo.
Ale sorry :D przyjdzie kolejny mecz z silniejszym przeciwnikiem to CRy znowu zniknie ;p

3

Ten (...) się z każdym meczem poniża... strzelili gola, a ten macha rękami o karnego. Żałosne... -.-

5

Spózniłem się 10min... już Getafe nogi rozłożyło? ;o

3

Nie wiem jak wy ale ja już chce zobaczyć Barce w akcji!!

2

A oglądałoby się jak United:)

64

6001ojro kary. Toz to miesięczy budżet Realu na żel dla Crystianu; (

3

Już nie mogę się doczekać Gran Derbi w Pucharze Kr... oh wait..

40

Żałosny to jest Real. A po nich Ty

2

"Nie mam żadnej interesującej opinii na ten temat."

1

Alves dobrze powiedział i ja się rękami i serduszkiem podpisuję iż (dokładnie słow nie pamiętam) "Sukcesy mogą nas osłabić. Nie pozwolimy na to!" I tu ma rację. Ale Pique też ma swoje racje - trza się śmiać;p

1

Winni temu są:
-fax (jak zauważył Korbel, rymuje się z pax więc... )
-Villareal,
-Barca/Pique,
-Cheryshev
...
o kimś/czymś zapomniałem?

2

Szczerze? Śmieszne :D ale nie wklejaj tu tego... szkoda naszej czystej zadbanej strony na miare XXI wieku, żeby trzymać wpisy ze starożytności:)

1

Raz na wozie raz pod wozem;p

2

El Jaro płakał jak czytał.

38

Kolejni chcą kupić koszulki Tridente za taką cene? Barcelono, sprzedawaj!!

0

Musiałem 4x przeczytać by zakapować:p dobre!

1

No ja też NIE JESTEM za tym:d to o czym my tu rozmawiamy? :p

1

Owszem, ale to trzyma ich poniekąd "w ryzach". W momencie gdy totalnie stracą kontrolę nad sobą to wtedy kto.ma faulowac ten fauluje. A tak się pilnują

0

Nie mam pojęcia... wczoraj wyczytałem że dziś o/po 14 będzie ale coś narazie nie widać nic ;/

0

14:) za jakies 10min powinno być wsio wiadomo

2

Moderacjo: Mały błąd. W momencie gdy dostaje np 'x' odpowiedzi na komentarze, kliknę we wszystkie, to po przejściu na inną stronę zamiast mieć wyzerowaną ilość to pokazuje 'x-1'.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?