mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moja rada? Idź spać i nie kompromituj się... jak w Finale LM strzelił gola (jeśli kibicowałeś wtedy Barcelonie już) to mu buty czyściłeś pewnie wiec głowe zanurzyć w sedesie i spuścić wode 3 razy
3
Rosyjski komentator - "Żerard Triol Pike" :d
0
Sorki nie tu:¥
1
Dzień w ktorym ugryzie hattricka?:p:
1
Jak ja bym chciał już zobaczyć w linii pomocy Busi - Iniesta - Turan!
PS mamy MSN, będziemy mieli też BIT - Busi, Andrzej i Arda:D
2
Tylko Getafu się zerwało i gol. Z silniejszą drużyną Los Smietanos zginą :o
3
Jeśli Przeciwnik Realu gra słabo/nie gra - "Real Madryt gra kompletny mecz"!!
W drugą stronę tak nie działa - nie ma że przeciwnik RM zagrał tak wybitnie że stłamsił El Śmietno. Nie - po prostu Real nic nie gra
1
Real lubi takie spotkania - pfff... każdy lubi jak przeciwnik klęczy przed Tobą o.O Spooooko niech 'strzelajom'... Benek zostanie:d
1
Zgadza się... dziś CE strzelił jednego gola a Messi jeszcze nie.
1
Trzeba przyznać jak stadion zrobił "siiii" to fajnie to wyszlo.
Ale sorry :D przyjdzie kolejny mecz z silniejszym przeciwnikiem to CRy znowu zniknie ;p
3
Ten (...) się z każdym meczem poniża... strzelili gola, a ten macha rękami o karnego. Żałosne... -.-
5
Spózniłem się 10min... już Getafe nogi rozłożyło? ;o
3
Nie wiem jak wy ale ja już chce zobaczyć Barce w akcji!!
2
A oglądałoby się jak United:)
64
6001ojro kary. Toz to miesięczy budżet Realu na żel dla Crystianu; (
3
Już nie mogę się doczekać Gran Derbi w Pucharze Kr... oh wait..
40
Żałosny to jest Real. A po nich Ty
2
"Nie mam żadnej interesującej opinii na ten temat."
1
Alves dobrze powiedział i ja się rękami i serduszkiem podpisuję iż (dokładnie słow nie pamiętam) "Sukcesy mogą nas osłabić. Nie pozwolimy na to!" I tu ma rację. Ale Pique też ma swoje racje - trza się śmiać;p
1
Winni temu są:
-fax (jak zauważył Korbel, rymuje się z pax więc... )
-Villareal,
-Barca/Pique,
-Cheryshev
...
o kimś/czymś zapomniałem?
2
Szczerze? Śmieszne :D ale nie wklejaj tu tego... szkoda naszej czystej zadbanej strony na miare XXI wieku, żeby trzymać wpisy ze starożytności:)
1
Raz na wozie raz pod wozem;p
2
El Jaro płakał jak czytał.
38
Kolejni chcą kupić koszulki Tridente za taką cene? Barcelono, sprzedawaj!!
0
Musiałem 4x przeczytać by zakapować:p dobre!
1
No ja też NIE JESTEM za tym:d to o czym my tu rozmawiamy? :p
1
Owszem, ale to trzyma ich poniekąd "w ryzach". W momencie gdy totalnie stracą kontrolę nad sobą to wtedy kto.ma faulowac ten fauluje. A tak się pilnują
0
Nie mam pojęcia... wczoraj wyczytałem że dziś o/po 14 będzie ale coś narazie nie widać nic ;/
0
14:) za jakies 10min powinno być wsio wiadomo
2
Moderacjo: Mały błąd. W momencie gdy dostaje np 'x' odpowiedzi na komentarze, kliknę we wszystkie, to po przejściu na inną stronę zamiast mieć wyzerowaną ilość to pokazuje 'x-1'.