mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To to Cule jest! ;d
3
Jestem przeciwny wszelkim tatuażom. Ale muszę przyznać, że to robi wrażenie. Genialne!
3
To Chelsea tak dobrze gra czy Porto nie gra nic (RMfansLogic) ?
3
Kibice są stanowczy i wspierają klub. Reszta użytkowników jest zmienna - korekta:p
18
Teraz "MAtS love you" a jak puscil gola z połowy boiska to "sp z tego klubu"... ehhhh
1
Wystaw ławkę takiej potęgi jak RM:)
#reprezentujedno :p
9
Rezerwowa Barcelona a przeżywacie jakby 1 skład dostal w półfinałach. Weźcie ogarnijcie:)
1
Bardzo wszystkim thank you:)
1
Nie oglądałem pierwszej połowy. Ktos w nakresli co strzelil Leo?
5
Tak samo jak Pedro;p Biedny - co on teraz sobie musi myśleć, stojąc na treningu obok Costy zamiast Messiego.
3
Pizduś Portugalski - O więcej takich por favore!
Kiedyś ktoś jeszcze wstawił ciekawą statyskę "gole + asysty" od uwaga: sezonu 13/14 lub 12/13 do teraz, w której to ów Portugalski pizduś wypadał trochę lepiej niż Lio...
Zresztą co tu się produkować i marnować swe cenne nerwiszony, przecież to jasna sprawa, iż 10 goli ogórasom (patelni, karnych) > 2 gole w półfinale/finale LM (po uprzednim wysłaniu obrońcy przeciwnika do krainy snów).
4
Ostatnio jeden użytkownik tej strony napisał cytuję "A jak widzę/słyszę układanie miejsc ZP po zdobytych tytułach to mi się nóż w kieszeni otwiera. To jest nagroda indywidualna i nie ma dyskusji. "
Dla Ciebie Drogi Użytkowniku do przeczytania:
"Zacznijmy od tego: kim powinien być najlepszy piłkarz? Przede wszystkim zawsze musi być wzorem dla całej swojej drużyny. W najważniejszych momentach podrywać kolegów do walki, gwarantować punkty, kiedy zespół sobie nie radzi"
A potem się zastanowić :)
EDIT: Zresztą tu jest cały artykuł - polecam, dobrze gada http://www.ligamistrzow.com/publicystyka/33075,cristiano-ronaldo-w-najlepszej-trojce-europy-to-chyba-zart
2
Ale i tak w naszych sercach się zapisał złotymi literami.
1
Taką LM to ja lubie. Mecz Wolfsburg - Manu na multilidze razem z PSV - CSKA, dla tych emocji się siada przed Tv;p Chociaż nie chciałbym być na miejscu kibiców ManU - Z nieba do piekła w niecałe 2 minuty #Pray4United
Co do Los Śmietancos i Ronaldo - ładnie śrubuje rekordy to mu trza przyznać. Tylko co z tego;p zdobędzie pichichi, Króla strzelców LM i na tym się to może skończyć. Ten mecz potwierdza - Wykładasz Ronaldo pustaki -> Strzelający Ronaldo to szczęśliwy Ronaldo -> Klub szczęśliwszy bo nie ma fochów. Rzeczywicha wpływ na grę drużyny to on ma o.O
2
Arsenal może zostać - zasługują. United i Chelsea to śmiech - Celta Vigo jakby się spięła, zgnoiłaby ich jak... coś co się gnoi;p
3
Abydał!! Ten jego spokój - profesura!
Ale jak napisałeś - Jordi 'Motor-w-Dupie' Alba jest na dobrej drodze, z zakrętami, ale dobrej:)
4
Wiesz że coś w tym jest?;d do czego to doszło. Ale z drugiej strony - Lio ma nie dać rady?
2
A niech mu pęka. Indywidualnie najważniejsze:)
2
Nurkujemy, lekcja 15273748
2
#adonbilivit
1
Co klepneli. Takie gwiazdy jak Beckham, Scholes płaczą chyba..
1
Serio? Czy zmyslasz?:o
4
Gwalt na Malmo a się cieszą jakby LM wygrywali:p doobrze niech wygrywają. Kryzys sie zazegna!
1
Ronaldu nie płakał jak Coco strzelił?
13
"pszeciesz on był dopiero 21 w rankingó goal.com"
Widać, że Wincent del Boski zna się na piłce. W przeciwieństwie do ludzi z FIFA chociażby.
1
Jak PSV pociśnie CSKA (co jest możliwe), a Wolfsburg wejdzie w ManU jak w masło (co pewnie dziś się stanie) to ManU idzie do Ligi Europy. 80% szans im daję
1
Ja coś czuje, iż pewne osoby postarają się by Barca tak łatwo LM nie obroniła. Obym się mylił.
1
"Cherysheeev, te quierooooo!!"
Alves, Twej przecudnej bombastico z meczu z Realem nie zapomnę nigdy!:)
4
Samo nastąpienie było przypadkowe ale jak już Luis poczuł nogę rywala to "pogniótł" konkretnie. Jeśli chodzi o ręke to to już był wypadek bo nie widział ręki ani tego gdzie stawia nogę zważywszy na fakt iż leciał już do tyłu. Wniosek - Podeptał. Takich złośliwości w meczach jest mnóstwo, szczególnie jak rywal gra po chamsku to chce się "odgryźć" trochę. (oczywiście są granice tj kopanie bez piłki).
7
Mecz kompletny... przeciwko Malmo.
Jak to brzmi wogóle:d Los Smietancos & Runaldu dzisiaj znowu urządzą gwałt na przedszkolu a cały świat będzie się radować iż "powrócił Król i wielki Real".