2

To to Cule jest! ;d

3

Jestem przeciwny wszelkim tatuażom. Ale muszę przyznać, że to robi wrażenie. Genialne!

3

To Chelsea tak dobrze gra czy Porto nie gra nic (RMfansLogic) ?

3

Kibice są stanowczy i wspierają klub. Reszta użytkowników jest zmienna - korekta:p

18

Teraz "MAtS love you" a jak puscil gola z połowy boiska to "sp z tego klubu"... ehhhh

1

Wystaw ławkę takiej potęgi jak RM:)
#reprezentujedno :p

9

Rezerwowa Barcelona a przeżywacie jakby 1 skład dostal w półfinałach. Weźcie ogarnijcie:)

1

Bardzo wszystkim thank you:)

1

Nie oglądałem pierwszej połowy. Ktos w nakresli co strzelil Leo?

5

Tak samo jak Pedro;p Biedny - co on teraz sobie musi myśleć, stojąc na treningu obok Costy zamiast Messiego.

3

Pizduś Portugalski - O więcej takich por favore!

Kiedyś ktoś jeszcze wstawił ciekawą statyskę "gole + asysty" od uwaga: sezonu 13/14 lub 12/13 do teraz, w której to ów Portugalski pizduś wypadał trochę lepiej niż Lio...
Zresztą co tu się produkować i marnować swe cenne nerwiszony, przecież to jasna sprawa, iż 10 goli ogórasom (patelni, karnych) > 2 gole w półfinale/finale LM (po uprzednim wysłaniu obrońcy przeciwnika do krainy snów).

4

Ostatnio jeden użytkownik tej strony napisał cytuję "A jak widzę/słyszę układanie miejsc ZP po zdobytych tytułach to mi się nóż w kieszeni otwiera. To jest nagroda indywidualna i nie ma dyskusji. "

Dla Ciebie Drogi Użytkowniku do przeczytania:

"Zacznijmy od tego: kim powinien być najlepszy piłkarz? Przede wszystkim zawsze musi być wzorem dla całej swojej drużyny. W najważniejszych momentach podrywać kolegów do walki, gwarantować punkty, kiedy zespół sobie nie radzi"

A potem się zastanowić :)

EDIT: Zresztą tu jest cały artykuł - polecam, dobrze gada http://www.ligamistrzow.com/publicystyka/33075,cristiano-ronaldo-w-najlepszej-trojce-europy-to-chyba-zart

2

Ale i tak w naszych sercach się zapisał złotymi literami.

1

Taką LM to ja lubie. Mecz Wolfsburg - Manu na multilidze razem z PSV - CSKA, dla tych emocji się siada przed Tv;p Chociaż nie chciałbym być na miejscu kibiców ManU - Z nieba do piekła w niecałe 2 minuty #Pray4United

Co do Los Śmietancos i Ronaldo - ładnie śrubuje rekordy to mu trza przyznać. Tylko co z tego;p zdobędzie pichichi, Króla strzelców LM i na tym się to może skończyć. Ten mecz potwierdza - Wykładasz Ronaldo pustaki -> Strzelający Ronaldo to szczęśliwy Ronaldo -> Klub szczęśliwszy bo nie ma fochów. Rzeczywicha wpływ na grę drużyny to on ma o.O

2

Arsenal może zostać - zasługują. United i Chelsea to śmiech - Celta Vigo jakby się spięła, zgnoiłaby ich jak... coś co się gnoi;p

3

Abydał!! Ten jego spokój - profesura!
Ale jak napisałeś - Jordi 'Motor-w-Dupie' Alba jest na dobrej drodze, z zakrętami, ale dobrej:)

4

Wiesz że coś w tym jest?;d do czego to doszło. Ale z drugiej strony - Lio ma nie dać rady?

2

A niech mu pęka. Indywidualnie najważniejsze:)

2

Nurkujemy, lekcja 15273748

2

#adonbilivit

1

Co klepneli. Takie gwiazdy jak Beckham, Scholes płaczą chyba..

1

Serio? Czy zmyslasz?:o

4

Gwalt na Malmo a się cieszą jakby LM wygrywali:p doobrze niech wygrywają. Kryzys sie zazegna!

1

Ronaldu nie płakał jak Coco strzelił?

13

"pszeciesz on był dopiero 21 w rankingó goal.com"

Widać, że Wincent del Boski zna się na piłce. W przeciwieństwie do ludzi z FIFA chociażby.

1

Jak PSV pociśnie CSKA (co jest możliwe), a Wolfsburg wejdzie w ManU jak w masło (co pewnie dziś się stanie) to ManU idzie do Ligi Europy. 80% szans im daję

1

Ja coś czuje, iż pewne osoby postarają się by Barca tak łatwo LM nie obroniła. Obym się mylił.

1

"Cherysheeev, te quierooooo!!"
Alves, Twej przecudnej bombastico z meczu z Realem nie zapomnę nigdy!:)

4

Samo nastąpienie było przypadkowe ale jak już Luis poczuł nogę rywala to "pogniótł" konkretnie. Jeśli chodzi o ręke to to już był wypadek bo nie widział ręki ani tego gdzie stawia nogę zważywszy na fakt iż leciał już do tyłu. Wniosek - Podeptał. Takich złośliwości w meczach jest mnóstwo, szczególnie jak rywal gra po chamsku to chce się "odgryźć" trochę. (oczywiście są granice tj kopanie bez piłki).

7

Mecz kompletny... przeciwko Malmo.
Jak to brzmi wogóle:d Los Smietancos & Runaldu dzisiaj znowu urządzą gwałt na przedszkolu a cały świat będzie się radować iż "powrócił Król i wielki Real".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?