1

"Miarodajnym wskaźnikiem piłkarskiej inteligencji Iniesty jest sposób, w jaki zmienił on naturę swojego stylu gry. Sposób, który tłumi spadek sprawności fizycznej, wykorzystując pełnię umysłu. Spoglądając wstecz jedynie dwa lata, na dwa rezultaty przytoczonych wyżej spotkań - wyjazdowego przeciwko Realowi Madryt i domowego przeciwko Realowi Sociedad - okazuje się, jak bardzo zmieniła się jego gra."
jeden fragment
drugi: "Chociaż wykonał mniej podań w dwóch analogicznych starciach tego sezonu ich natura perfekcyjnie harmonizuje się z tym, do czego zmierza nowy styl gry Barcelony. Z Suárezem, Neymarem i Messim chcącymi otrzymywać podania we wczesnej fazie akcji i ogrywać rywali, używając swojej prędkości i dryblingu, Iniesta koncentruje się bardziej na rozprowadzaniu piłki w poprzek boiska, często zwiększając odległość podań grubo ponad to, czego podejmował się na połowie rywala w poprzednich sezonach.

Gdy drużyna zmienia kulturę gry, często pojawia się problem, że ci, którzy byli nieodzowni w realizacji poprzedniego stylu, nie odnajdują swojej roli poprzez niemożność adaptacji. Iniesta zdecydowanie nie zalicza się do tej kategorii graczy."

Ten fragment mi się baardzo spodobał.
Proszę. Mam nadzieje że jesteś szczęśliwy teraz :)

3

Napisałbym. Chetnie gdybym wiedzial ze cos do Ciebie trafi a tak jest to bezcelowe. Tyle osob Ci tu probowalo cos przekazać i nic to ja mam sie starac? Mam cirkawsze rzeczy do roboty. I serio nie odpisuj juz.

4

Jak już napisałem skończyłem!! Masz racje we wszystkim!!

3

Kabarety większe niż w Formacji PIS.. o.O

1

To przeczytaj dokladnie i pomysl.. :)

2

Nie. Ale Twój post był napisany w takim tonie/sensie jakbyś zyczyl porazek dla Roberta nieważne gdzie gra. Tak to odebrałem.

4

Chyba nie ma co tu z nim gadać bo ja non stop widze jakies lanie wody. Uznajmy ze wygral i idzmy dalej :)

1

Nie rozumiem Twojego przekazu wybacz. Jest dziwny i bez sensu.
Gdyby Lewy grał w Realu to bym byl smutny bi zrobił by krok do tylu w karierze. Ogolnie gdyby strzelal dla Realu to bym sie cieszyl e koncu nasz rodak, promowalby Polskę a GD nich przegra bo to Real

2

Jak tak pisać można. Wstydzilbym się na Twoim miejscu. Żal, 'bul' i wioche nam tacy ludzie robią

2

A jak te Pokaz/Ukryj Ci wyszło o.O?

5

PS po jaki ciul Ty odpowiadasz 3-4 razy na jeden komentarz. Tak desperacko próbujesz tu coś wmówić ze ręce opadaja..

"nigdy nie wyczekiwałem żeby andres pokazał coś unikatowego w reprze
coś po czym szczena by mi opadła i bym ją musiał zbierać z podłogi
u francuza w reprze jak w i realu widziałem to niejednokronie"-> no kuzwa tym zdaniem sobie dokopales. Wlacz sobie na yt andres iniesta Euro Best Player. Jak Iniesta nie robi nic pi czym zbierasz szczene z podłogi to albo Ty nie masz pojęcia o futbolu albo... nie wiem. Dobra serio. Starczy. Pa:)

6

Xavi tez nie miał genialnego uderzenia z dystansu a jest uważany za (jeśli nie najlepszego) jednego z najlepszych SO. Twoja argumentacja jest bzdurna, i nie dam sie wciągnąć w ta bezsensowna debate gdyz tutaj to Ciebie powinno sie uświadomić nie na odwrót a nie będę tego robić bo mi sie zwyczajnie nie chce. Takze ostatni raz - miłego!

2

Ależ masz pięknie podane i opisane w artykule:)

2

Pod względem włożonej pracy, i bardzo mi się spodobało przedstawienie zmiany stylu gry Andresa ze względu na wiek. Mnie łatwo zadowolić:)

8

Ty.. a skąd Ty możesz wiedzieć kogo ja oglądałem. Moim ojcem jesteś? To ja Ci wybaczam durnotę jaką napisałeś :) Tak się składa że moja pierwsza koszulka to była właśnie Zizou. Oglądałem jego też w akcji.

Chciałem Ci napisać wypracowanie ale pomyślałem iż to nie ma sensu po tym zdaniu "no był lepszy we wszystkim również w rozegraniu piłki
prawie wszystkim". No jak uważasz, Miłego wieczorku :)

2

Inaczej - dla MNIE genialny. Dla innych może nie za bardzo.

10

Andres ustępuje prowadzeniu pilki Zizou? Tys na glowe spadł sie? W niczyn mu nie ustepuje!

17

Artykuł genialny! Ale można było zastąpić te setki słów dwoma:
Simply. Iniesta!

Nie ma co mu prawić komplementów bo raz-wszystko było już napisane, dwa- to jak obraza dla niego napisać geniusz. Trzeba się cieszyć jego Grą bo oglądać takich piłkarzy jak Andrzej, Leo, Sergiusz B. Czy też Ksawier H. To przywilej.
4ever love you, Iniesta !

3

2 Messich na boisku? Dziś jeden to czasem za dużo dla przeciwnika ;p

1

Pep doskonale wie że Busiego nie wyjmie z Barcy choćby miał kupę zrobić :) To wymysł dziennikarzy.

3

"Według dziennika "sport" Pep Guardiola postawił nienegocjowalny warunek przed objęciem Manchesteru City. Chodzi o ściągnięcie do Anglii pomocnika Barcelony Sergio Busquetsa. (..) wyceniany jest na 50mln euro".
Powinien tu człowiek się zacząć śmiać do rozpuku, ale jakoś... nie chce się. Szkoda takich ludzi co piszą te artykuły;/

29

Ale ta La Rambla to był genialny pomysł. Pod artykułami jest taki ład i porządek w porównaniu do np roku 2013:)

16

"Atakujący uporał się z bólem w lewym kolanie i poprawia swoje strzeleckie statystyki." mowa tu o CR. Boszzz... jak mi szkoda tych ludzi którzy w to wierzą.
A druga sprawa - nastrzela drużynom z niższej półki, a potem go ludzie stawiają na podium obok Leo, który strzela bramki typu "vs Bayern Monachium na 2:0". Jakie to jest żenujące...

9

EJejejej halo, "pszeciesz" to Real jest najbardziej "utytułowanom drużynom" w histori... majom undecime o.O

Barco - Oby tak dalej!!

15

To, że wejdziesz w artykuł - tak utrudni życie piłkarzowi? Uważasz, że jak 10 osób tu nie wejdzie to jego życie stanie się prostsze? Zaskakująca logika o.O

Nie wiem o co gównoburza się tu zrobiła - ja np lubie poczytać i mieć dowody że Kosmita to człowiek, i facet z taką kasą itp itd jest poukładany jak z podręcznika. Nie chcesz - nie czytaj. Właśnie przez takich jak Ty i @Klimach fan internet się psuje - wchodzi żeby pocisnąć.

9

Plotka(?): Cesc w Realu Madryt?
Paanie... figo to przy tym byłby pikuś. Podczas jednej kariery Arsenal->Chelsea i Barca-> Real? Jemu rzucą całą świnię wraz z rodziną nie tylko głowę//

3

Są ludzie i taborety... a temu/tej kibicowi/grupce kibiców to Ci prawdziwi kibice powinni spuścić łomot.

2

To było ooostre ciągnięcie wózka przez Leo!

1

Ty.. a jak tu się spiąć jak grasz o 2 zawodników mniej? Na hali jak się gra i zejdzie jeden na 2min to już jest kicha (kto grał/gra ten wie) a na takim boisku 2 piłkarzy to przepaść...

2

Spokojnie nie ma czym się martwić/ekscytować ;p Gdyby grali 11vs11 a nie 12vs9 to ten wynik byłby ale w drugą stronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?