6

Szkoda Benisława... Biedny zebrał opierdziel na bandę rozpieszczonych gwiazdeczek i wywieźli go na taczkach.

Co do Zizou - hmm... moja pierwsza koszulka to była '5' Realu, z takim malowanym (nie przyszywanym!) herbem;p
Lubić go zawsze lubiłem, grał wybornie. ALE...

Perez tradycyjnie - ma nasze pełne wsparcie... Real tak szybko wyników nie zacznie osiągać, a jak wiadomo w Realu jest zasada "efekty na wczoraj". Na Zidanie ciąży teraz ogromna presja, i jest duża szansa że ten szacunek, który zbierał tyle lat - zniknie w przeciągu 2-3 miesięcy, niczym Ronaldo w meczach z Czołówką.

Jak będzie - czas pokaże. :)

1

Chyba duże zamówienie z BurgerKinga i temu tyle czekamy...

1

Why? Nic nie wiem :o

1

Tu masz rację:) Jeśli chodzi o koniec sezonu to Florek może mówić co chce ale nie ma trofeów - Trener leci:) Lecz połowie sezonu nie ma szans że coś takiego zrobi;p

0

Włoch poleciał na koniec sezonu, nie w środku :)

3

W środku sezonu nie... Perez kiedy ostatnio mówił "Benio ma nasze pełne zaufanie" - stracił by swoją wiarygodność wyrzucając go teraz. Strzeliłby sobie w palce więc nie - nie wyleci:)

1

Twój nick nie oddaje Twojej cechy :)

0

Zagadka nie konkurs:) to miało być na powiększenie banana na twarzy:)

2

A tak przy okazji - zagadka: "błąd wczytywania strony". Jaka to strona?:)

0

Negredo to jest pierdzielony taktyk! Mógł strzelić na 3:2 ale pomyślał iż wtedy Benio się nie wybroni z przegranej (z remisu jako tako), więc poszedł nam na rękę! BRAWO!! :)

1

Ray Hudson uparcie Twierdzi ze byl karny o.O

0

A po powtorce wnosze iz ten karny nie taki oczywisty

3

Karma bitches!

1

A gdzie ja powiedziałem ze brzydko zagrali? Powiedziałem ze j.w. ze czasem tez sie trafi.. zluzuj worki czasem:)

1

Slepej kurze ziarno tez się czasem trafi:)

1

but tak.. ale to starcie.. hmm

0

zaczyna się..

5

Uuła.. Eibar chyba tez nie lubi drużyn które zawierają 'Real':)

11

Arda idź!
Atak Turanem!

1

Ktoś musi:/
Ty Tobie Ciebie z duzej piszemy:)

1

Głupota nie boli, więc zaśniesz spokojnie. Znajdź sobie artykuł o tym CZEMU MESSI CZŁAPIE i nie pisz takich pierdół:)

1

Pusta bramka... Chyba mamy rożne pojęcia. Kąt jaki tam był + miejsce żeby tą piłkę wsadzić gdyż obrońca dobiegał + ułamki sekund na decyzję... Ooostro pusta

2

Szkoda mi takich ludzi jak Ty... no ale coż :(

1

A weź bądź ruchliwy wśród kosynierów i autobusu...

3

Jeśli specjalnie wrzucili ta piłkę to powinni dostać karę

2

Gwizdac na Pique... to tak jakbysmy gwizdali na np Peszko za to ze nie lubi Niemców. Przecież to chore. Współczuję niektórym ludziom..

1

A czemu Espanyol gwiżdże na Pique? :o

1

Oglądana i to bardzo:)

0

Sopcast 259509 - transmisja z Hudsonem!!

6

Mógł w telefonie wstukać kod na helikopter i po kłopocie..;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?