mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szkoda Benisława... Biedny zebrał opierdziel na bandę rozpieszczonych gwiazdeczek i wywieźli go na taczkach.
Co do Zizou - hmm... moja pierwsza koszulka to była '5' Realu, z takim malowanym (nie przyszywanym!) herbem;p
Lubić go zawsze lubiłem, grał wybornie. ALE...
Perez tradycyjnie - ma nasze pełne wsparcie... Real tak szybko wyników nie zacznie osiągać, a jak wiadomo w Realu jest zasada "efekty na wczoraj". Na Zidanie ciąży teraz ogromna presja, i jest duża szansa że ten szacunek, który zbierał tyle lat - zniknie w przeciągu 2-3 miesięcy, niczym Ronaldo w meczach z Czołówką.
Jak będzie - czas pokaże. :)
1
Chyba duże zamówienie z BurgerKinga i temu tyle czekamy...
1
Why? Nic nie wiem :o
1
Tu masz rację:) Jeśli chodzi o koniec sezonu to Florek może mówić co chce ale nie ma trofeów - Trener leci:) Lecz połowie sezonu nie ma szans że coś takiego zrobi;p
0
Włoch poleciał na koniec sezonu, nie w środku :)
3
W środku sezonu nie... Perez kiedy ostatnio mówił "Benio ma nasze pełne zaufanie" - stracił by swoją wiarygodność wyrzucając go teraz. Strzeliłby sobie w palce więc nie - nie wyleci:)
1
Twój nick nie oddaje Twojej cechy :)
0
Zagadka nie konkurs:) to miało być na powiększenie banana na twarzy:)
2
A tak przy okazji - zagadka: "błąd wczytywania strony". Jaka to strona?:)
0
Negredo to jest pierdzielony taktyk! Mógł strzelić na 3:2 ale pomyślał iż wtedy Benio się nie wybroni z przegranej (z remisu jako tako), więc poszedł nam na rękę! BRAWO!! :)
1
Ray Hudson uparcie Twierdzi ze byl karny o.O
0
A po powtorce wnosze iz ten karny nie taki oczywisty
3
Karma bitches!
1
A gdzie ja powiedziałem ze brzydko zagrali? Powiedziałem ze j.w. ze czasem tez sie trafi.. zluzuj worki czasem:)
1
Slepej kurze ziarno tez się czasem trafi:)
1
but tak.. ale to starcie.. hmm
0
zaczyna się..
5
Uuła.. Eibar chyba tez nie lubi drużyn które zawierają 'Real':)
11
Arda idź!
Atak Turanem!
1
Ktoś musi:/
Ty Tobie Ciebie z duzej piszemy:)
1
Głupota nie boli, więc zaśniesz spokojnie. Znajdź sobie artykuł o tym CZEMU MESSI CZŁAPIE i nie pisz takich pierdół:)
1
Pusta bramka... Chyba mamy rożne pojęcia. Kąt jaki tam był + miejsce żeby tą piłkę wsadzić gdyż obrońca dobiegał + ułamki sekund na decyzję... Ooostro pusta
2
Szkoda mi takich ludzi jak Ty... no ale coż :(
1
A weź bądź ruchliwy wśród kosynierów i autobusu...
3
Jeśli specjalnie wrzucili ta piłkę to powinni dostać karę
2
Gwizdac na Pique... to tak jakbysmy gwizdali na np Peszko za to ze nie lubi Niemców. Przecież to chore. Współczuję niektórym ludziom..
1
A czemu Espanyol gwiżdże na Pique? :o
1
Oglądana i to bardzo:)
0
Sopcast 259509 - transmisja z Hudsonem!!
6
Mógł w telefonie wstukać kod na helikopter i po kłopocie..;/