mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby nie Masche wynik był by wyższy dla Malagi...
Zresztą - co ja będę uświadamiać tych co tylko negatywy widzą... jak Ci wygodnie tak to powodzenia:)
17
Głosy rozsądku na tej stronie... coraz mniej ich mniej. Polewam!
21
Brak Bravo w XI FIFA - tylko brak Busiego mnie bardziej dziwi...
10
Masche, Iniesta? Chłopcze, zamiast słuchać ludzi to oglądaj mecze, albo się nie wypowiadaj.. Wygrali - źle Ci?
1
Żeby to był n-ty mecz, który Barca gra bez zaangażowania (coś jak ManU/Chelsea teraz / gdybym kibicował 1ej z tych drużyn... nie chce sobie wyobrażać) - narzekałbym razem z Tobą. Chcąc nie chcąc, nieważne na jakim jest sie poziomie, takie cuda się będą zdarzać. Barca gra teraz średnio co 3 dni - obciążenie wbrew temu co mówi wielu tu 'znafcuf' jest gigantyczne, i możliwe że podeszli do tego meczu na delikatnej wyjebce za co należy im się ojebka.. Ale to też ludzie:p
1
Jako osoba, która docenia takie zachowania - wypada mi wysłać przysłowiowe "piwo" dla użytkownika al Fayed :) Ręke daruję - przyda się w przyszłości na kolejne konwersacje ;p
16
Co jak co, ale gdy Iniesta włącza tryb "unstoppable" - Harry Potter wygląda wtedy jak cyrkowiec przy Andrzeju.
Simply. Iniesta.
1
Nie bede zaprzeczał. Ale zrozum ze nie bedzie tak non stop wygladac. Barca zbyt nas mocno rozpiescila. Trzeba dac im troche ... (brakuje mi slowa) :/
1
Pod artykulem mozesz wystawic odpowiedni komentarz :)
2
Co za klej... :o
1
Masche ocena 8-9 jak nic dziś
1
Vidal mu przyslonil droge. Ale nozki podwinal przeciwnik.
1
Jasnowidz.. milo mi ale nie. Po prostu wierze w drużynę której kibicuje. Nie musisz tego rozumieć.
Widzisz gdyby @kresiak mial podejscie tj ja- zaoszczędziłby teraz troche kasy ( ciekawe ile postawił). Wasza sprawa; )
1
Cyferek nie nauczyli :)
1
Powiało chłodem. Lajkow nie dostaniesz nie martw sie:)
3
Iniesta < 3
1
Tez macie takie odczucie po meczach z Espanyoem itp. Iz w momencie gdy sedzia gwiżdże Barcelonie faul - myslicie "kuźwa, kupiony"?
1
Ja w zyciu bym tego nie zrobił bo.wiedzialem i dalej jesten przekonany ze w drugiej polowie ich pojadą.
Uzyj czasem szarych komórek:)
1
Głąb z podstawówki i tyle..
6
Bo jestes jak większość "kibiców" tu....
1
Strzelił gola.. przynajmniej te 300 nooo:/
2
Macie swojego Adriano
1
Co to kur bylo? Ktos mu w leb przywalil a sedzia nic?
1
Po tej wypowiedź wnosze iz nie masz jeszcze 18 wiec nasza rozmowa tu się kończy.
1
W szatni Lucho zrobi komu co trzeba i wyjdzie inna drużyna
0
Troche wiary...
2
Wiesz narzekaj sobie ile wlezie widocznie masz to we krwi. Ja bede narzekac jak sie mecz skonczy w zaleznosci od wyniku. Real nieraz gral gorzej a wywozil punkty. Moga mieć 30% posiadania pilki aby wygrali
2
Widzę. A Ty wyrazaj się trochę. W gimnazjum jesteś.?
1
Polewam!!!
4
Graja na trudnym terenie. Maraton - mecz średnio co trzy dni. Wygrywają. Ale dalej znajdzie się ... któremu nie pasuje bo "nie wygrywajom 5:0"
Mózg macie? To uzyjcie czasem.