2

Gdyby nie Masche wynik był by wyższy dla Malagi...
Zresztą - co ja będę uświadamiać tych co tylko negatywy widzą... jak Ci wygodnie tak to powodzenia:)

17

Głosy rozsądku na tej stronie... coraz mniej ich mniej. Polewam!

21

Brak Bravo w XI FIFA - tylko brak Busiego mnie bardziej dziwi...

10

Masche, Iniesta? Chłopcze, zamiast słuchać ludzi to oglądaj mecze, albo się nie wypowiadaj.. Wygrali - źle Ci?

1

Żeby to był n-ty mecz, który Barca gra bez zaangażowania (coś jak ManU/Chelsea teraz / gdybym kibicował 1ej z tych drużyn... nie chce sobie wyobrażać) - narzekałbym razem z Tobą. Chcąc nie chcąc, nieważne na jakim jest sie poziomie, takie cuda się będą zdarzać. Barca gra teraz średnio co 3 dni - obciążenie wbrew temu co mówi wielu tu 'znafcuf' jest gigantyczne, i możliwe że podeszli do tego meczu na delikatnej wyjebce za co należy im się ojebka.. Ale to też ludzie:p

1

Jako osoba, która docenia takie zachowania - wypada mi wysłać przysłowiowe "piwo" dla użytkownika al Fayed :) Ręke daruję - przyda się w przyszłości na kolejne konwersacje ;p

16

Co jak co, ale gdy Iniesta włącza tryb "unstoppable" - Harry Potter wygląda wtedy jak cyrkowiec przy Andrzeju.
Simply. Iniesta.

1

Nie bede zaprzeczał. Ale zrozum ze nie bedzie tak non stop wygladac. Barca zbyt nas mocno rozpiescila. Trzeba dac im troche ... (brakuje mi slowa) :/

1

Pod artykulem mozesz wystawic odpowiedni komentarz :)

2

Co za klej... :o

1

Masche ocena 8-9 jak nic dziś

1

Vidal mu przyslonil droge. Ale nozki podwinal przeciwnik.

1

Jasnowidz.. milo mi ale nie. Po prostu wierze w drużynę której kibicuje. Nie musisz tego rozumieć.
Widzisz gdyby @kresiak mial podejscie tj ja- zaoszczędziłby teraz troche kasy ( ciekawe ile postawił). Wasza sprawa; )

1

Cyferek nie nauczyli :)

1

Powiało chłodem. Lajkow nie dostaniesz nie martw sie:)

3

Iniesta < 3

1

Tez macie takie odczucie po meczach z Espanyoem itp. Iz w momencie gdy sedzia gwiżdże Barcelonie faul - myslicie "kuźwa, kupiony"?

1

Ja w zyciu bym tego nie zrobił bo.wiedzialem i dalej jesten przekonany ze w drugiej polowie ich pojadą.
Uzyj czasem szarych komórek:)

1

Głąb z podstawówki i tyle..

6

Bo jestes jak większość "kibiców" tu....

1

Strzelił gola.. przynajmniej te 300 nooo:/

2

Macie swojego Adriano

1

Co to kur bylo? Ktos mu w leb przywalil a sedzia nic?

1

Po tej wypowiedź wnosze iz nie masz jeszcze 18 wiec nasza rozmowa tu się kończy.

1

W szatni Lucho zrobi komu co trzeba i wyjdzie inna drużyna

0

Troche wiary...

2

Wiesz narzekaj sobie ile wlezie widocznie masz to we krwi. Ja bede narzekac jak sie mecz skonczy w zaleznosci od wyniku. Real nieraz gral gorzej a wywozil punkty. Moga mieć 30% posiadania pilki aby wygrali

2

Widzę. A Ty wyrazaj się trochę. W gimnazjum jesteś.?

1

Polewam!!!

4

Graja na trudnym terenie. Maraton - mecz średnio co trzy dni. Wygrywają. Ale dalej znajdzie się ... któremu nie pasuje bo "nie wygrywajom 5:0"

Mózg macie? To uzyjcie czasem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?