1

Wez zluzuj worki chlopcze. Ludzie mają swoje życie poza FCBarca. I nie każdy bedzie przewijac zeby coś napisać. Tak Ciebie to denerwuje? Administracja powinna Ciebie przeprosic:) nie chcesz - nie czytaj.

4

Takie rzeczy to Lio hattrickami świętuje. Nie obrażę się dzisiaj za "3" Messiego :)

1

Niezłe, wpada w ucho:)
Jeśli chodzi o Top przeróbek "siii" to polecam:

:)

18

Mam wrażenie, iż "Kataloński SPORT" bardzo chętnie zrobił tą statystykę :)

1

Już rok temu wyczuliśmy wszyscy taką sytuację:)

2

Wyczuj ironię w poście :)

1

"Nie będzie finału Pucharu Króla na Bernabéu" - no kuźwa ciekawe dlaczego:D Chyba nie przez to że odpadli z niego w dość, hmm... nietypowy sposób?

2

Alves to dalej klasa. Zdarzają mu się mecze z typu "wtf?", ale w formie jest to 2 najlepszy PO (1 to Cafu). Te jego Shaolin Soccer z Messim - < 333

20

Cholercia... piłkarzy chyba będą musieli sprzedać, żeby taką sumę wypłacić.

11

Ej no - nie zabili, nogi nie urwało - wsio ok. Gdyby chcieli to by Neymar opuścił boisko na noszach. Wszystko jest OK!

3

Pamiętajcie - nawet jesli Barca wygra tryplet to "To nie farca wygrala sryplet tylko Wielki Real go przegrał". Tak gwoli ścisłości :)

2

Tez racja. Jednak S.Busi to istny fenomen na tej pozycji.

3

No jak nie wychodzil sam.na sam? Ostatni obronca byl ZA Neymarem. O.o

Lekko krzywdzą. To jak wyglądalo by ostre krzywdzenie? Owszem nie wszystko robia zle ja wczoraj bylem akurat zadowolony z pracy sędziego, ale sytuacja o której mowa to czerwo. Nawet gdyby to Masche zatrzymał tak Ronaldo to jest czerwo i nie ma dyskusji. Przepisy są jasne.

13

Brak Busiego w środku pola to istny koszmar... Chuchać i dmuchać na Sergiusza trzeba.

2

AS sugeruje Perezowi, że sprzedają Lio i Neya więc czas rozbijać skarbonke ;o

43

Biedna kizia mizia... a jak za zatrzymania Neymara "sam na sam" dostał żółtko obrońca nie czerwo, to już nie wspomni? -.-

1

Czytam uwierz mi że czytam bo staram się w każdej wypowiedzi znaleźć sens żeby nie produkować się bez sensu.
"okładki, zdjęcia, kamery to już nie tylko on." - i co z tego? ma dołek to go nie pokazują. Iniesta miał dołek to kamery też go omijały. A teraz co nie minie kogoś to realizator spuszcza się 5 powtórkami z jego magią. Zamiast takie pesymistyczne wnioski wyciągać - trochę wiary miej..

22

Komentarz usunięty

3

Ty no powinien Ci kartkę wysłać i przeprosić że ma gorszy okres. Iniesta miał 1,5 roku rzekomo bez formy a teraz drugą młodość przeżywa.
Jesteś kolejnym ... z generacji "nie idzie to wyp*** z druzyny bo tak". Weź się ogarnij, serio. Jak już kibicujesz Klubowi to go wspieraj trochę. Ty sobie chłopcze nawet nie zdajesz sprawy jak ciężki jest profesjonalny futbol i piłkarze MOGĄ, K... MAJĄ PRAWO mieć czasem dołek -.-. Dżisas!

1

Jestem ciekaw co pisałeś jak Messi w poprzednim meczy 3pkt nam zapewnił.. aż sprawdzę.

Ah nie ma. Szkoda. Bo wiem co zapewne myślałeś ;/

2

Ołośia boli dupencja? ;l

3

Idź spać bo oczy krwawią.

6

Awans Barcy, Atletico pokonane... się dzieje:o

29

Pająk nie żyje!

1

Czemuz nie do Neya?

0

Busi wchodzi i o jakie odbiory!

9

Poziom tej strony mnie przeraża.

1

Messi ostatnio z tymi strzalami to celownik ma na środek bramki ustawiony

2

Robert Love U < 3

3

Busi powinien już na murawie czekać. Bez niego Barca traci 70% w defensywie i w wyprowadzaniu ataku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?