mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wez zluzuj worki chlopcze. Ludzie mają swoje życie poza FCBarca. I nie każdy bedzie przewijac zeby coś napisać. Tak Ciebie to denerwuje? Administracja powinna Ciebie przeprosic:) nie chcesz - nie czytaj.
4
Takie rzeczy to Lio hattrickami świętuje. Nie obrażę się dzisiaj za "3" Messiego :)
1
Niezłe, wpada w ucho:)
Jeśli chodzi o Top przeróbek "siii" to polecam:
18
Mam wrażenie, iż "Kataloński SPORT" bardzo chętnie zrobił tą statystykę :)
1
Już rok temu wyczuliśmy wszyscy taką sytuację:)
2
Wyczuj ironię w poście :)
1
"Nie będzie finału Pucharu Króla na Bernabéu" - no kuźwa ciekawe dlaczego:D Chyba nie przez to że odpadli z niego w dość, hmm... nietypowy sposób?
2
Alves to dalej klasa. Zdarzają mu się mecze z typu "wtf?", ale w formie jest to 2 najlepszy PO (1 to Cafu). Te jego Shaolin Soccer z Messim - < 333
20
Cholercia... piłkarzy chyba będą musieli sprzedać, żeby taką sumę wypłacić.
11
Ej no - nie zabili, nogi nie urwało - wsio ok. Gdyby chcieli to by Neymar opuścił boisko na noszach. Wszystko jest OK!
3
Pamiętajcie - nawet jesli Barca wygra tryplet to "To nie farca wygrala sryplet tylko Wielki Real go przegrał". Tak gwoli ścisłości :)
2
Tez racja. Jednak S.Busi to istny fenomen na tej pozycji.
3
No jak nie wychodzil sam.na sam? Ostatni obronca byl ZA Neymarem. O.o
Lekko krzywdzą. To jak wyglądalo by ostre krzywdzenie? Owszem nie wszystko robia zle ja wczoraj bylem akurat zadowolony z pracy sędziego, ale sytuacja o której mowa to czerwo. Nawet gdyby to Masche zatrzymał tak Ronaldo to jest czerwo i nie ma dyskusji. Przepisy są jasne.
13
Brak Busiego w środku pola to istny koszmar... Chuchać i dmuchać na Sergiusza trzeba.
2
AS sugeruje Perezowi, że sprzedają Lio i Neya więc czas rozbijać skarbonke ;o
43
Biedna kizia mizia... a jak za zatrzymania Neymara "sam na sam" dostał żółtko obrońca nie czerwo, to już nie wspomni? -.-
1
Czytam uwierz mi że czytam bo staram się w każdej wypowiedzi znaleźć sens żeby nie produkować się bez sensu.
"okładki, zdjęcia, kamery to już nie tylko on." - i co z tego? ma dołek to go nie pokazują. Iniesta miał dołek to kamery też go omijały. A teraz co nie minie kogoś to realizator spuszcza się 5 powtórkami z jego magią. Zamiast takie pesymistyczne wnioski wyciągać - trochę wiary miej..
22
Komentarz usunięty
3
Ty no powinien Ci kartkę wysłać i przeprosić że ma gorszy okres. Iniesta miał 1,5 roku rzekomo bez formy a teraz drugą młodość przeżywa.
Jesteś kolejnym ... z generacji "nie idzie to wyp*** z druzyny bo tak". Weź się ogarnij, serio. Jak już kibicujesz Klubowi to go wspieraj trochę. Ty sobie chłopcze nawet nie zdajesz sprawy jak ciężki jest profesjonalny futbol i piłkarze MOGĄ, K... MAJĄ PRAWO mieć czasem dołek -.-. Dżisas!
1
Jestem ciekaw co pisałeś jak Messi w poprzednim meczy 3pkt nam zapewnił.. aż sprawdzę.
Ah nie ma. Szkoda. Bo wiem co zapewne myślałeś ;/
2
Ołośia boli dupencja? ;l
3
Idź spać bo oczy krwawią.
6
Awans Barcy, Atletico pokonane... się dzieje:o
29
Pająk nie żyje!
1
Czemuz nie do Neya?
0
Busi wchodzi i o jakie odbiory!
9
Poziom tej strony mnie przeraża.
1
Messi ostatnio z tymi strzalami to celownik ma na środek bramki ustawiony
2
Robert Love U < 3
3
Busi powinien już na murawie czekać. Bez niego Barca traci 70% w defensywie i w wyprowadzaniu ataku.