mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Komentarz usunięty
1
Toz tp kuźwa karny
0
Busi na 2 połowę to obowiązek
0
Celta 3 Madryt 1 :ooo
1
Cos im dzisiaj leży na żołądku chyba.. nie poznaje Barcy.
0
Spuchną zaraz.
1
Dopiero 15 min. Zluzujcie cycki.. liczy sie awans
1
Co Suarez:d.
1
Wyłącz. Jak oni mogą. Ja pierdziele....
1
To sprawdź w tv.wp.pl. Kurde ludzie więcej czasu tracicie na wejscie tu, spytanie i czekanie na odp.
CANAL + SPORT
4
sop://broker.sopcast.com:3912/259509
Sopcast, transmisja BeIN Sports, angielski komentarz
1
Dziękuję! Teraz możemy przejść do warunków kontraktu:)
"(swoją drogą z jednej strony rozumiem ten kontrakt z drugiej nie czaje Bartka) " - z tej pierwszej strony rozumiem Barcę, bo z kasą cienko a tonący brzytwy się chwyta... z drugiej - poebao ich że Celta by poszła na coś takiego. Pozdrawiam również :)
1
Byś się zdziwił;p oglądam mecze i Barcy i Realu, oceny też widzę więc wiem co mówię. Toż z powietrza takiego zdania bym nie wyczarował. A jeśli poprosisz mnie o przytoczenie przykładów meczy - pamięci aż takiej nie mam:)
1
Czy my mówimy o warunkach czy o chęciach Nolito bo już nie wiem? o.O
Ja cały czas mówie o Nolito - GDYBY chciał przejść - wymusił by jakieś korzystniejsze warunki, spotkałby się z obojgiem prezesów nie wiem cokolwiek (ja bym tak zrobił). Jeśli komuś zależy (tak jak Vidal lub Turan) to przyjdzie i będzie nawet pół roku siedział żeby zagrać. Już widzisz o co mi chodzi czy dalej o jakichś warunkach będziesz tu wypisywać? (swoją drogą z jednej strony rozumiem ten kontrakt z drugiej nie czaje Bartka)
1
A Ty, o wszechwiedzący widziałeś gdzieś informacje że chce do Barcy przyjść? GDYBY chciał, mógłby wywrzeć troche presji na głowach klubu żeby tak nie utrudniały. Nieraz takie przypadki były więc... nie nie widzę różnciy :)
0
Czemu u mnie nie ma nigdzie tego artykułu? 5 razy strone odświeżałem.. o.O
1
A przegląd prasy dziś był? ;o
http://www.realmadryt.pl/fotki/_up/44742/marca270116.jpg
Ronaldo kosztował więcej niż Bale.. i tam mina a'la "JESTEM NAJDROŻSZYM PIŁKARZEM ŚWIATA! F U BALE". ehh...
1
Tak jak z Cuadrado było - Barca chciała to nie było opcji. A potem nagle na sprzedaż "na gwałt" i sam zawodnik chce przejść... nie to nie! Skoro woli w Vigo raz na jakiś czas wygrać z kimś mecz niż bić się o puchary to jego sprawa:)
8
35 milionów za koszulke Neymara? Znowu? Sprzedawać i nawet nie myśleć. Dorzucić podpis Neya i buty.
1
A kuźwa co ja będę z ... rozmawiać. Jak Ci tak wygodnie- żyj tak sobie tylko nie zdziw się jak Ciebie tak będą hmmm... traktować. Bez odbioru
-.-
2
O jaciez niepierdziele jacy ludzie są d... dobrej nocy.
0
Kuźwa Chuck Norris aka Zlatan I. ;p
2
Chłopie = Ty masz 18 lat i grasz "na wakacje", oni tak przez cały rok.. owszem przez 2,3,4 miesiące dają rade ale organizm mocno eksploatowany wysiada. więc co Ty porównujesz? :)
A druga sprawa - w profesionale futbole jest większe obciążenie psychiczne.. a psychika ma wpływ na nasze ciało. Jak mózg będzie wyczerpany to nieważne jakby mięsnie nie były wypoczęte- na boisku jesteś jak flaki z olejem. Więc, ponownie - co my tu.. ?:)
1
Ta szklanka i ten rudzielec zarabiają w miesiąc więcej niż Ty przez całe 2-3 lata. Kibicujesz (rzekomo) Barcelonie? To traktuj ich piłkarzy z szacunkiem. Ja mam zawsze luźnie o moje gacie się nie bój. Ale nóż w kieszeni się otwiera na takie ...
1
"Skoro Ronaldo dostawał kiedyś za strzelanie patelni miejsce" - on za te mecze też nie dostawał rewelacyjnych ocen..;/
1
Dobry trolling...
1
To ja nie wiem jak Ronaldo miał te statystyki wyliczne. Serio bywały mecze w których pokazywał się tylko jak nurkował albo przy patelniach. Nie czaje czasem pewnych rzeczy ;/
2
http://magiafutbolu.pl/upload/20160126153609uid93.jpg
Skoro Ronaldo dostawał kiedyś za strzelanie patelni miejsce tu - to jakim cudem Messi za wkład przy 2 bramkach nie znalazł się w XI ?
4
Trochę szacunku w... bym dokończył, ale kultura nie pozwala. Rudzielec, szklanka.. spójrz na siebie.
1
Komentarze w stylu "Bartra to świetny piłkarz dajcie mu pograć" ? o.O Po niektórych meczach był on sprzedawany jako pierwszy... co się stało? :o
Nieraz pisałem że on potrzebuje minut by pokazać swoje ja... Uważam że to głupi pomysł by opuszczał drużynę. Xavi też miał późny zapłon i o co wyszło.