mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Mimo że Alves-2.0TDI to dalej klasa jako PO - powoli zaczyna "rdzewieć". Najlepsze lata jazdy ma za sobą. Ale na jego miejsce skołowali 2.5 i to Benzyniaka;p Vidal ile wczoraj zap...rzał to aż mnie nogi bolały siedząć wygodnie w fotelu.
Właśnie takich zawodników trzeba kupywać - który odda serce na boisku, bo to jest jego marzenie, a nie odda je za petrodolary.
23
Gracias Pep, za to żeś odnalazł Busiego!
31
Przeciwnik grał w 10. Ale to nie zmieni faktu że dziś Barca zagrała iście jedwabisty mecz. Busquets - uszy same się składają do oklasków. Brak jego w takich plebiscytach jak Fifa XI to dowód na to, iż ludzie nie mają pojęcia o futbolu.
6
5:0 wygrywac i kopac przeciwnika... to trzeba miec ... zamiast mózgu
2
Twoje porównania czasem.. :D
1
Od fify nie LFP
1
Drużyn z Topu nie dadzą rady to gdzies muszą staty nadrobić.
4
Nastukaja dzisiaj dwucyfrowke zeby sie dowartościować :o
1
"Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się o wszystkim, nie tylko o futbolu!"
Nie wiem po co ten komentarz...
1
Pique do Ardy - "I wtedy myślałem że mi poda i strzele na 5:0" :d
1
Na poprawę humoru :)
http://magiafutbolu.pl/upload/20160116214403uid365.png
25
Strach pomyśleć co będzie, jak.Messi im siatki bedzie zakładać. Wniosek o półroczny rozbrat z futbolem?
1
Znowu kolejny klub chce zakupić koszulke zawodnika Barcy. Po co sponsorzy - za koszulki krocie zbijac mogą :o
2
Ja 6 zdawałem; d za to parkowanie tylem rownolege mam opanowane do perfekcji teraz:p
7
Hej, Biały Rycerzu:) zluzuj wora i przyjmij na klatę fakt że w Realu dzieje sie cyrk. I nie wytykaj "ze Barca to, tamto zrobiła" tylko spojrz na Real. Naymargate - ja Civie zapytam jak tam CdR? Możemy tak to ciągnąć ale teraz spór dotyczy zakazu. Ogolnie jestem przeciwny takim karom bo cierpią najmłodsi. No ale cóż... fifa to tez stan umysłu. Wiec zluzuj wora. Ciao:)
1
Myślałem że to synowie.. ostro ;d Chłopiec którego trzyma David kropka w kropke.
1
Nie są? O.o
2
Pique jakiś zacny komentarz mógłby wstawić;p
2
Bezmózgowie i tyle:d
14
Komentarz usunięty
1
Misja sędziego na dzis - wykartkowac Barcelonę.
1
Co munir:o.
1
Piła na nos!
1
Tak jakby to było najważniejsze...
15
Przejmujecie się czytając te wypociny HD? Jakoby to Messi był hodowany? CR non stop pracuje a Messi wpiernicza pizze? Kto tak pisze ten jest kretynem i trzeba takich ludzi olewać.
Atrykuł na 5+.
2
"...tylko pięć minut” i mimo ryzyka poważniejszej kontuzji zdjął maskę. Zagrał tylko w pierwszej połowie, jednak w ciągu 5 minut strzelił Espanyolowi 2 bramki..."
Niet komentarza:d Chciałbym mieć takie zacięcie w jego wieku jak Lio.
1
Pamiętałes:o Ja nie pamiętałem:d zwracam honor oczywiście! :D
Ale widziałeś te glosowanie - Robaldo 27 Ney 8 - ludzie ktorzy głosują nie ogarniają futbolu, bo wtedy Busi bylby w 11 a tak...
Uwierz ja interesuje sie wieloma klubami i ogladam także mecze Bayernu. Suarez powinien zająć podium i to jest zdanie również wielu ekspertów :)
Szacun zes pamiętał:p
2
Dlatego powinni zmienić te zasady... bo to jest kryminał.
56
Wszystkich zdziwiło chyba kto otrzymał Puskasa. Ale tak sobie otworzyłem główna stronę FIFA, popatrzyłem zdjęcie Liry z tymi szklistymi oczyma - niech ma! Dla niego to Once-In-a-Lifetime.
17
Messi (41,33%) Cristiano (27,76%) Neymar (7,86%)
Ja pierdziu... czy ludzie, którzy głosują - oglądają mecze?