mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Chwalić a obrażać.. to znacząca rożnica
1
Chyba musi jakiś rekord, jeśli chodzi o najkrótsze kariery w Barcelonie... jeśli nie na świecie:)
3
Tłumaczenie a'la Los Blancos:)
1
Luis Von Gall cos niespokojny..
2
Chore? Tyle kasy za nic nie robienie? Rooney to Geniusz:p
1
Debiut Leonidasa przeciwko Atletico? Por Favor! :)
2
I to jest śmieszne ;p wiem "nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku" ale z El Jarka zawsze!
1
Wlasnie z tego co napisałeś się śmieje :) a. Teraz zajrzyj i sprawdz czy jest jakieś info na temat tego Klasyku
49
Kim do cholery jest Douglas pisali...
Teraz trzeba napisać - kim do cholery jest Wilmots
1
Przez internet każdy tu może kozaka zgrywać. A jak ona jest brzydka... to tłumokiem z nas dwojga jesteś Ty. Bez odbioru:)
6
Ty żartujesz teraz nie? powiedz, że tak...
1
Jak Ronaldo dostanie tą nagrode to żebra ze śmiechu strace...
1
Kto to kuźwa jest?
1
IQ 5, wiek maks 13 :)
1
Gala galą... ale te reklamy to jest zbrodnia...
2
A gdybyście stali obok niej to prędzej by wam mowę odjęło i byście się zaślinili niż ręke byście podnieśli.
1
To gratuluje wam i waszej przyszłej dziewczynie...
1
Niby za co?
4
Colina:D
1
O Bosh... to nie chodzi o to czy coś złego czy nie (Zresztą to fcbarca jest bardziej koszykarska niż rm), chodzi o to że nigdy taki klasyk nie był na głównej tylko gdzieś tam w dołach.. trochę myślenia :)
1
Przesadzać? Nie?:)
Widziałeś kiedyś zapowiedź Klasyku koszykówki na rm? Bo ja nie
3
Rm.pl - tak próbują światełko w tym dlugim i ciemnym tunelu znaleźć ze zapowiadają Klasyk w koszykówce :o
#endisnear
1
Zależy jak mocno dadzą sędziowie w palnik:p
1
http://www.fcbarca.com/kontakt spróbuj tutaj:)
1
Dziś grało Chelsea, United, a 28.12 kolejna kolejka gdzie m.in te dwie drużyny grają ze sobą... PL nie ma zbyt hm... "ostrego" terminarza?
1
bo są biali:) śmietana też
1
Śmietankowi :)
1
Odnośnie strony ZHOWTIME.COM z golami Ibry - na początku myślałem że to jakiś błąd, że wszędzie wyskakuje ten sam filmik. Ale to jest jednak kolejne genialne uhonorowanie Zlatana:D Mega!
1
Odnośnie strony ZHOWTIME.COM - na początku myślałem że to jakiś błąd, że wszędzie wyskakuje ten sam filmik. Ale to jest jednak kolejne genialne uhonorowanie Zlatana:D Mega!
1
Albo juz jak biegl to przelobowac, wygrywali to nie byla sytuacja strzel albo giń. A Guupiiii:p