7

Chwalić a obrażać.. to znacząca rożnica

1

Chyba musi jakiś rekord, jeśli chodzi o najkrótsze kariery w Barcelonie... jeśli nie na świecie:)

3

Tłumaczenie a'la Los Blancos:)

1

Luis Von Gall cos niespokojny..

2

Chore? Tyle kasy za nic nie robienie? Rooney to Geniusz:p

1

Debiut Leonidasa przeciwko Atletico? Por Favor! :)

2

I to jest śmieszne ;p wiem "nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku" ale z El Jarka zawsze!

1

Wlasnie z tego co napisałeś się śmieje :) a. Teraz zajrzyj i sprawdz czy jest jakieś info na temat tego Klasyku

49

Kim do cholery jest Douglas pisali...
Teraz trzeba napisać - kim do cholery jest Wilmots

1

Przez internet każdy tu może kozaka zgrywać. A jak ona jest brzydka... to tłumokiem z nas dwojga jesteś Ty. Bez odbioru:)

6

Ty żartujesz teraz nie? powiedz, że tak...

1

Jak Ronaldo dostanie tą nagrode to żebra ze śmiechu strace...

1

Kto to kuźwa jest?

1

IQ 5, wiek maks 13 :)

1

Gala galą... ale te reklamy to jest zbrodnia...

2

A gdybyście stali obok niej to prędzej by wam mowę odjęło i byście się zaślinili niż ręke byście podnieśli.

1

To gratuluje wam i waszej przyszłej dziewczynie...

1

Niby za co?

4

Colina:D

1

O Bosh... to nie chodzi o to czy coś złego czy nie (Zresztą to fcbarca jest bardziej koszykarska niż rm), chodzi o to że nigdy taki klasyk nie był na głównej tylko gdzieś tam w dołach.. trochę myślenia :)

1

Przesadzać? Nie?:)
Widziałeś kiedyś zapowiedź Klasyku koszykówki na rm? Bo ja nie

3

Rm.pl - tak próbują światełko w tym dlugim i ciemnym tunelu znaleźć ze zapowiadają Klasyk w koszykówce :o
#endisnear

1

Zależy jak mocno dadzą sędziowie w palnik:p

1

1

Dziś grało Chelsea, United, a 28.12 kolejna kolejka gdzie m.in te dwie drużyny grają ze sobą... PL nie ma zbyt hm... "ostrego" terminarza?

1

bo są biali:) śmietana też

1

Śmietankowi :)

1

Odnośnie strony ZHOWTIME.COM z golami Ibry - na początku myślałem że to jakiś błąd, że wszędzie wyskakuje ten sam filmik. Ale to jest jednak kolejne genialne uhonorowanie Zlatana:D Mega!

1

Odnośnie strony ZHOWTIME.COM - na początku myślałem że to jakiś błąd, że wszędzie wyskakuje ten sam filmik. Ale to jest jednak kolejne genialne uhonorowanie Zlatana:D Mega!

1

Albo juz jak biegl to przelobowac, wygrywali to nie byla sytuacja strzel albo giń. A Guupiiii:p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?