2

Też o tym samym pomyślałem... Benteke z szatni by nie wyszedł już ;o

11

Co ten Benteke zrobił? Przecież miał pustą bramkę przed sobą, obrońca był daleko mógł po ziemi spokojnie wpakować... co za baran!

3

TEn kibic z maska Mou będzie na memach ;d

10

Barcelona ma kompleks Realu, Pique im zazdrości itp itd... Ehee;l

1

I ManU przegrywa 0-1... jak mi ich szkoda;/

5

Klepki Messi-Alves-Ronaldinho... :o

7

Może za kilka tygodni to Messi będzie asystował Munirowi i sytuacja się powtórzy?;p

1

Nie będę wchodził w dyskusję większej materii... bo nie:d ten post był ironią dotyczącą ostatniego artykułu w którym to Pele delikatnie "umniejszył" Neymara.
Kwestionuje? ano tak bo Pele nie powinien się wypowiadać w takim tonie odnośnie dzisiejszych piłkarzy bo futbol KIEDYŚ a soccer DZISIAJ to.. jak flip i flap

1

To źle to widzisz.
1. Pele
2. Pele
3. Edson Arantes do Nascimento.. czyli Pele
:)

1

Przewidziałem taką odpowiedź zanim napisałem swoją także czaje:)

1

Jak to mówią - chciałbyś :d

3

Zainspirował i rozkochał w sobie i futbolu miliony dzieciaków (chociażby mnie; JOGA BONITO!!).
"7 minutes, an hour, even a day.. isn't enough for Ronaldinho"

1

Pierwszy raz się z Tobą zgodzę.. nie sądziłem ;o
:)

1

Udziały w hamburgerach to i ja bym chętnie wykupił ;p

Na temat transferu się nie wypowiem. Spekulacje tj "Lord Bendtner w Barcelonie".

1

Na poziomie Ronaldo Nazario nie był. Grał, bo zespół grał na niego. Przeczytałem bardzo ceikawy post o CR, i chłop który to pisał po głębszym zastanowieniu ma rację. Słowo w słowo nie przytoczę ALE...
Chodziło mniej więcej o to, że Real po przyjściu Ronaldo miał go promować. Tytuły (klubowe) były tą wartością podrzędną, najważniejsze by chłop strzelał mnóstwo bramek itp itd. I ma rację. Owszem Ronaldo gdy był w formie to egzekutorem był masakrycznie skutecznym, ale był nim, bo zespół miał jasno określoną taktykę - Wsio na Ronaldo. Miewał przebłyski, coś samemu stworzył, ale.. no. Więc nie - poziomu Ronaldo, tego z czupryną na czole nie miał.

1

Czytając te wypociny czułem się jakbym czytał post Hala Dziecka... "Bul dópska" i tyle.
Cristiano na poziomie Ronaldo Nazario? No śmiechłem jak Mariolka z Paranienormalnych.
Neymar nie kreuje... no kuźwa - też chcę ten towar, przyda się na Sylwestra!

1

Maladiec:p.

1

O Bosh... my mowimy o sezonach(latach) w ktorym Real sięgnął po lm 13/14(Rok 2014) A DRUGI sezon to 14/15 (tryplet Barcy, rok 15)
W roku 2014 real rozegrał tyle samo meczy ile...
BARCA W 2015!

1

A potem takie HalaKids wydzierają się jakoby to CR /coco jest wybitnyn graczem bo statystyki.

PS ostatnio widziałem kawałek odcinka rodzinka.pl. W tym odcinku dzieciaki oglądaly mecz Realu. najmłodszy i ten drugi zachwycali sie jak to Ronaldo cudownie gra.. aż mi smutno się zrobiło:d

34

Kuźwa kolejni "eksperci"... Eden hazard przed Busqetsem?
Ronaldo przed Neymarem i Suarezem? Bravo na 84. pozycji?

Przecież to debile tworzą te listy chyba. I opierają się na ilości fanów na Twitterze/FB/Insta...

2

Tyle samo. WSZYSTKIE mecze LM (bo przecież wygrali), Liga, Wszystkie mecze CDR bo niestety też wygrali.. i kmś które też wygrali:) więc na 99% ta sama liczba meczów

EDIT: wdłg Wikipedii zagrali w tym sezonie 60 meczów. Z tego co pamiętam kiedyś liczyłem że to jest maksymalna liczba meczów (oficjalnych) w sezonie... Tylko nie pamiętam czy liczone były pretemporady ;p

2

Tu jest mowa o roku:)
w ROKU 2014 real wygrał LM (sezon jeszcze 13/14), w tym roku też to grał w KMŚ. i do końca 2014 roku (I połowa sezonu 14/15)mieli niezłą passę, i wtedy to tyle nastukali bramek. Ale pod koniec 2014 po tym pamiętnym meczu "Na Anoeta" zaczęłą się dominacja Barcy :) Kapewu ?;p

10

Pewnie tyle samo. Wszystkie mecze LM plus kms

1


ahh..

1

Patrząc wstecz z dnia dzisiejszego - trio Henry - Eto'o - Lio było tylko dobre. Genialne to Barca ma teraz:)

13

Obok pływaczki powinien być i pływak.. czyż nie?

0

Moją specjalnością jest optymalizacja, więc uwierz mi jest:) Serwer Hostingowy nie obsługuje 2-3 serwisów tylko dużo więcej, w końcu przyjdzie moment że się 'zadławi'. Znam temat nie bój się :)

0

Studiuje informatyke, i zajmuje się bazami danych ale dzięki za oświecenie ;o

Wiesz, każdy taki post to zajęte bity, a pousuwać takie bzdurne posty to "db" zrobiłoby się z miejsca wydajniejsze.


Ale serio - dzięki za info na temat czegoś takiego jak 'db'

EDIT: Żebyś Ty miał chociaż pojęcie o szacunku, Ty/Tobie/Ciebie z dużych liter :D

14

Oj tam... Ronaldo pewnie wygra jako "Najlepszy Aktor Pierwszo, Drugo, Trzecioplanowy + Reżyser" i "Najlepszy Scenariusz Dramatyczny" . A na koniec wspaniały pokaz tresowanych delfinów, które niczym Ronaldinho gdy nosił piłkę na ustach, przyniosą mu jakże prestiżową nagrodę Fin d'or (z ang. fin - płetwa).

A tak serio: I Lio i Barca zasłużyła jak nikt!

0

A jeśli masz wstawiać takie durne komentarze to lepiej ich w ogóle nie wstawiaj, zaśmiecanie serwera. Czytanie nie boli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?