mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Już stare, było, wszyscy pisali ale pokusa jest silniejsza :D
- Real - Celta Vigo -> będzie dobry mecz!
1
No strzelić ośmiu ogórkóm to nie lada wyzwanir kiedy wszyscy Ci wystawiają 101% patelnie ;)
6
Z tymi komplementami - dobre! Cos w tym jest:d
Dziewczyna/chlopak CR- Kochanie jak dziś wyglądam?
CR- jak Ty? Jak ja!!!!. Nie zauważyłas/es moich nowych bokserek? Foch! Ty @/#&$*^@/@
10
Ronaldo 20meczy, 21 bramek 6asyst. Niby zbliżone statystyki a porównać komu strzelił, to Zelislaw ogląda plecy Luisa przez lornetkę. No ale film wydał to "ZP dla niego":/
4
Ja bym na jego.miejscu flirotwał z Kobietami. A on woli z klubem piłkarskim (CAŁYM!). Tylek wyćwiczony juz pewnie.. :p
1
Czasem mam wrażenie to to jego agent wymyśla to wszystko:)
44
"Ronaldo od początku sezonu walczy z nawrotem bólu w lewym kolanie i przez swoją obsesję na punkcie bramek i sukcesów nie zamierza poddać się porządnej rehabilitacji. " - No kuźwa ile można tej propagandy słuchać. Jak trzeba zrobić siiiiiiii to kolanko nie boli. Jak sprint trza wykonać żeby dobić na pustaka to kolanko nagle się wzmacnia i zap.. niczym Alba do Biedronki po bułki. A jak przychodzi grać np. z Barcą to nagle ból! Niet komenta...
1
Dożyliśmy takich czasów, że gdy ktoś mówi szczerze to jest traktowany jak gbur itp itd... Dżisas... Messi jakoś mało mówi a też krytykowany jest na każdym kroku. Ludziom nie dogodzisz i się zawsze znajdzie ktoś kto Ciebie zwymyśla. Ochłoń :)
0
Ja mam konto jak będzie mecz to wrzuce :)
0
http://allgoals.com.pl/ - tutaj są wrzucane wszystkie mecze (w całości/ skróty/ obszerne skróty). Jest to polska strona i powinna być znana- a nie jest. Zarejestrować się i czekać - za dzień-dwa mecz z polskim komentarzem powinien już być.
Pozdrawiam:)
0
Jest takie zagranie... żeby przestać się odzywać i poczekać, niech sama się odezwie. Tylko w tej regule jest duużo odstępstw i wyjątków. Możesz spróbować :)
2
El Jarek juz pracuje. Wait for it..
0
Z dzisiejszym meczem?
173? tak dużo :o?
0
Ktoś wie może ile MSN/Barca ma obecnie goli i ile im brakuje do tego rekordu?
0
"Atletom" !!.
0
Co wyciągnął Bravo o.O
1
RAKIEEETA KUR!!!!!
1
piłka się odbiła od sędziego i przerwała kontre Ekipy z Chin - ÓEFALONA!!
0
Żewłakow - będzie wesoło;d
2
Ostał nam się jeno 'S'... Dadzą radę! W końcu to Barca nie Los Śmietanos!
3
Te łzy w oczach w meczu z Chelsea też pamiętam... ładnie powiedziane "pierdo**ny błąd".
1
Tak obejrzałem teraz skrót (
0
1.Może nie zauważyłeś
2.Było zrobić zrzut ekranu, teraz nic nie udowodnisz.. artykuł nie komentarz - napisu "edytowano" ni ma;/
0
Tak powiedział? Muszę ten mecz ściągnąć i obejrzeć jeszcze raz:d
1
Jak większość tutaj - również pamiętam ten finał. Co mi najbardziej utknęło w pamięci to genialne przejęcie Generała piłki piętą, i równie genialna asysta do Lio - kwintesencja
22
W pierwszym akapicie jest wynik o.O
4
HD i tak coś znajdą. El Jaro działa, i tak przetłumaczy że wyjdzie, iż Pique obraził Real milcząc o.O
1
Dajcie spokój Ronaldo. To jego ostatnie ważne trofea slasz osiągnięcia - niech ma. Za rok jestem ciekaw czy Captain Thunder będzie nominowany gdziekolwiek.
0
[sport] - traktować jako potencjalny zamiennik srajtaśmy; jeśli w formie elektronicznej - czytać z zamkniętymi oczami.
COPA, Cadena SER - jeśli któreś z tych pozycji jest między '[ .. ]', to wtedy jest 99% pewność iż jest to wiarygodne.
13
http://magiafutbolu.pl/upload/20151215132608uid93.jpg
Ja się pytam gdzie jest Neymar?