mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Dla Barcy juz jest przeszłością. Dla Realu byłby to powód do dumy i wspominania na najbliższe 60lat
1
Vidassi:d.
2
Pożyjemy zobaczymy:)
Załóżmy że Vidal wygryzie Alvesa - mam nadzieje ze znajdzie chociaż w 50%takie porozumienie z Messim jak Brazylijczyk (albo jak to któryś z komentatorów sie je...ł- Bazylijczyk;) )
Tylko weź nazwij te duo jak np Alvessi:)
1
A dlaczegóż to? :(
62
Messiemu już w psychice usiadły te karne.. nie dziwię mu się;/
Neymar - za dużo kombinowania...
Suarez - jak widzę że on podchodzi do wapna, to jakoś dziwnie spokojny jestem:) Ten to się nie p...i w tańcu i takie klocki aplikuje, iż dziw bierze czemu nie jest naczelnym egzekutorem.
2
Za 200mln to ja bym się szarpnął, i pojechał mu chociaż '5' zbić:)
albo '4' jak kto woli:p
1
Nie czeba.. Puskas bankowo już jest jego:)
3
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=22128
I teraz każdy Kowalski który nie ogląda meczy, pomyśli: Ale on kozak o.O
2
Mowisz masz:p.
3
Braku Busiego nie skomentuje...
1
Ciekawi mnie co czują kibice RM na widok czerwonego Benka..
9
Jak CR ludzie mogą stawiać obok Lio? Przecież on jest żałosny..
1
Ronaldo chciał rękę w tej sytuacji? Czy co on wskazywał?
4
Żeby Real stracił ostatnią deskę ratunku? Chyba nigdy :)
1
Uderzenie w plecy ;p
1
Szczerze? Żałuję że nie strzelil:/
1
Miło że zadaleświat sobie trudu i straciłeś czas by moje posty przejrzeć, milo mi naprawdę; d
Jak juz napisałem, grałem i kiedys i w 16 TEZ GRAŁEM. Każda wersja ma swoje plusy i minusy ale FIFA od pewnego momentu to ogrzewane kotlety. Zresztą co ja Ci tłumaczę jak juz napisałem po raz n-ty - jesteś chyba jedna z tych osób ktora ślepo patrzy w coś /kogoś.
No tak mi pojechałes ze bez kitu nie będę odpisywać
" ja w taki sposób nie będę pisał do kompletnie nieznanej mi osoby." -- nie skomentuje.. :d
Nie chcesz okazywać szacunku, to nie. Ale potem nie skacz ze ktoś Ci go nie okazał. Tyle ode mnie. Be z odbioru.
PS nie wmawiaj komus co umie czego nie umie. Świadczy to o Tobie tylko :l
1
To jest argument bo większość tutaj wogole nie ruszala a sje wypowiadac.. to tak jak mowic "sushi to gunwo" kiedy sie nie jadlo. Pomysl czasem to nie boli.
PS Ciebie/Tobie piszemy z duzej litery
Bez odbioru:)
1
Po pierwsze, Primo: wie ktoś kiedy Barca gra zaległy mecz?
Po drugie, Primo: czy jestem jedynym (nie)normalnym kibicem Barcelony, który chce by Real jutro wygrał? :(
1
Łał... było wcześniej napisać ten jakże wnoszący światło komentarz w mój ogarnięty ciemnością umysł. Dzięki temu otworzyłem oczy i teraz widzę.
1
A Ty grałeś w PES? Ściągnij, włącz ustaw World Class i zagraj... gada a nie wie... A tam to przeciwnik nie potrafi w ogóle klepać. Upośledzony silnik gry o.O
1
Ty byś do szatni schodził z 5 bramkami za kołnierzem w PES :D
1
A wy umiecie czytać? Grałem w Fife też... piszecie tak bo jesteście przyzwyczajeni do Fify i "reszta to gówno".I jak już napisałem, też tak miałem kiedyś, na szczęście się wyleczyłem. Więc o czym tu z wami gadać... Pozdrawiam.
1
A to jak z meczu to trzymaj!!
1
Grałem w Fife długo uwierz mi. Twój argument jest to typowe "przywiązanie" do gry, też tak miałem. W PES na poziomie professional momentami odebrać piłkę od przeciwnika to nie lada wyzwanie, o world class nie wspomnę :) Tak więc argumentacja słaba. Pozdrawiam
1
Z Vidalem mi się pomyliło - on ma 26 ;o
nie gram w Fife, jeśli już mam grać to PES, o wiele więcej tam trzeba myśleć, bo Fifa to są schematy. Tam człowiek musi się inteligencją wykazać.
3
A za 2 tygodnie w prasie: Benzema szantażuje Ronaldo. Płacz, basen i wymachy ręcyma!
5
Nie znaju czemu ja myślałem, że Arda Turan ma 26 lat... on 29 w meczu z Atletico będzie świętować. ;o
2
Może jakiś aktualniejszy avatar?;p ten z 4:0 ładnie by się prezentował!
9
Jako Facet powinieneś przyjąć błąd na klatę i pilnować na przyszłość ortografii, bo jednak w dobie "internetuw" język polski ginie;/
No ale sposobu zwracania uwagi takiego jak wyżej również nie toleruję. Zamiast napisać "E nie Ę" to się ludzie bawią w takie cfaniactwo by te lajki zebrać...
Czasami mam wrażenie, że te lajki,polubienia naprawdę niszą ludziom umysły;/