mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Oj Verma....
Masche wslizg world class
2
A nie masz wrazenia ze graja co trzy dni i troche moze byc im ciezko?
3
Jeden madry chociaż
5
Słów nie mam by opisać tutejsza ignorancje i komentarze niektórych...
12
"Oba zespoły grały ze sobą w 21. kolejce ligowej 2 razy i oba te mecze wygrała Barcelona." - i weź znajdź takie cuś :p
5
Trafiony, Zatopiony! :D
1
RM: Czy transfer Neymara jest możliwy?
4
Czyli co - Drużyna typu Barca, Real mogłaby być w lidze na 7-8 miejscu, a miejsce zapewnione bo "zasługi"? Bez sens total.
1
A powiedz mi - gdzie ja podważyłem jego ocenę? :)
8
Co to za jakas nagonka na Marka Andrzeja? Widzicie u niego tylko to co zepsuł a w tym meczu gdyby nie on - zwycięsko z Bilbao by Barca nie wyjechala.. kozła ofiarnego szukacie? Nie w tej drużynie
2
Arda gra na stojąco? Większej glupoty dzis juz nie usłyszę.
12
Kiedyś Orłoś powiedział - "w meczu nazwisko Busquetsa wymawiane jest najmniej. A Dopiero pozniej w analizach i powtorkach okazuje se ze jego nazwisko pada najczęściej".
Obejrzyj sobie ten mecz jeszcze raz i przeanalizuj sobie jego gre bo jak narazie to Ty oglądałeś inny mecz (moze sprzed 2 lat) niz reszta. Praca zawodnika nie musi byc widoczna golym okiem, a gdyby nie Busi - ataki Bilbao mogłyby byc o wiele groźniejsze więc... no.
29
Busi - o tym Panu wszystko bylo napisane, nie mam co sie trudzic i wymyślać nowych epitetów na jego temat. "Człowiek z mapą meczu" - tyle w temacie.
5
Dlaczego?
Bo są nienormalni. Ot i caly artykuł.
3
Komentarz usunięty
31
Podziwiam, naprawdę ich podziwiam, że po takim przekopaniu piłkarze Barcy potrafią normalnie sie wypowiedzieć. Moze to nie byl Espanyol, ale powialo buractwem boiskowym.
5
Busi < 3 co gra...
1
Munir? ! To Ty?
1
To nie jest Legia Warszwa by 1:0 brać w ciemno. Z Realem też tak mówili a jak się skończyło to każdy wie
2
O pierogi z jagodami. Przeczytaj i pomysl
2
Gratuluję gustu.
3
Dno i 3 metry mułu... Jak w Alvesa bananem rzucali to też taki zabawny byłeś? Miał okazje, przyszedł, nie sprawdził się a potem takie tępe komentarze, bo lajki się muszą zgadzać... Żal w sercu ściska jak się czyta coś takiego.
11
"Barça skłonna jest nawet całkowicie opłacać kontrakt zawodnika..."
Aż mi szkoda się robi tego Faceta.
1
CdR na tvp sport lecą. Barca - Athletic jako ze najciekawszy to pewnie tam właśnie będzie transmitowany.
6
Jakoś mnie to kuźwa nie dziwi:d
2
A taa.. toz CdR. Sorry;p to w nastpenym meczu:)
2
I po takich artykułach, zapeszaniach jutro pewnie ja wyciągnie...:/
3
Pele - "Niech strzeli 1200 (czy ile tam on rzekomo ma) goli, wtedy powiem że jest dobry)"
2
Spinka? Ja? Chyba żal... :( To był przykład z tą c... i jeśli nie zauważyłeś - jest cenzura. Kontekst wypowiedzi powinien być zrozumialy ;/ ale cóż... Ja się unoszę? Nie wiem gdzieś to wyczytał. Zwracam uwagę po prostu na jakość Twojej wypowiedzi a ta jest niska... jeszcze brakuje słowa "wychodowany" przez 'ch'.
Bez odbioru:)
PS wystarczy raz odpisać
3
Jeśli wierzyć Twojej dacie urodzenia to współczuje, bo mentalnie pasujesz do epoki kamienia łupanego. Jeśli masz jakieś tam szare komórki jeszcze (chce wierzyć że je masz) - to poczytaj sobie dlaczego Leo dostawał "Hormon wzrostu". Dla porównania:
Jeśli Twoje jajka produkowałyby za mało testosteronu, to w momencie gdy zostajesz zastrzyki żeby wyrównać poziom potrzebny do prawidłowego rozwijania - mielibyśmy mówić na Ciebie "ci**a", "panienka" czy że masz jakąś-tam chorobe?
2 sprawa - no kuźwa dziwne że piłkarz dostaje kontuzji... jak w wieku 28lat on może je dostawać ;o