14

Oj Verma....
Masche wslizg world class

2

A nie masz wrazenia ze graja co trzy dni i troche moze byc im ciezko?

3

Jeden madry chociaż

5

Słów nie mam by opisać tutejsza ignorancje i komentarze niektórych...

12

"Oba zespoły grały ze sobą w 21. kolejce ligowej 2 razy i oba te mecze wygrała Barcelona." - i weź znajdź takie cuś :p

5

Trafiony, Zatopiony! :D

1

RM: Czy transfer Neymara jest możliwy?

4

Czyli co - Drużyna typu Barca, Real mogłaby być w lidze na 7-8 miejscu, a miejsce zapewnione bo "zasługi"? Bez sens total.

1

A powiedz mi - gdzie ja podważyłem jego ocenę? :)

8

Co to za jakas nagonka na Marka Andrzeja? Widzicie u niego tylko to co zepsuł a w tym meczu gdyby nie on - zwycięsko z Bilbao by Barca nie wyjechala.. kozła ofiarnego szukacie? Nie w tej drużynie

2

Arda gra na stojąco? Większej glupoty dzis juz nie usłyszę.

12

Kiedyś Orłoś powiedział - "w meczu nazwisko Busquetsa wymawiane jest najmniej. A Dopiero pozniej w analizach i powtorkach okazuje se ze jego nazwisko pada najczęściej".

Obejrzyj sobie ten mecz jeszcze raz i przeanalizuj sobie jego gre bo jak narazie to Ty oglądałeś inny mecz (moze sprzed 2 lat) niz reszta. Praca zawodnika nie musi byc widoczna golym okiem, a gdyby nie Busi - ataki Bilbao mogłyby byc o wiele groźniejsze więc... no.

29

Busi - o tym Panu wszystko bylo napisane, nie mam co sie trudzic i wymyślać nowych epitetów na jego temat. "Człowiek z mapą meczu" - tyle w temacie.

5

Dlaczego?
Bo są nienormalni. Ot i caly artykuł.

3

Komentarz usunięty

31

Podziwiam, naprawdę ich podziwiam, że po takim przekopaniu piłkarze Barcy potrafią normalnie sie wypowiedzieć. Moze to nie byl Espanyol, ale powialo buractwem boiskowym.

5

Busi < 3 co gra...

1

Munir? ! To Ty?

1

To nie jest Legia Warszwa by 1:0 brać w ciemno. Z Realem też tak mówili a jak się skończyło to każdy wie

2

O pierogi z jagodami. Przeczytaj i pomysl

2

Gratuluję gustu.

3

Dno i 3 metry mułu... Jak w Alvesa bananem rzucali to też taki zabawny byłeś? Miał okazje, przyszedł, nie sprawdził się a potem takie tępe komentarze, bo lajki się muszą zgadzać... Żal w sercu ściska jak się czyta coś takiego.

11

"Barça skłonna jest nawet całkowicie opłacać kontrakt zawodnika..."
Aż mi szkoda się robi tego Faceta.

1

CdR na tvp sport lecą. Barca - Athletic jako ze najciekawszy to pewnie tam właśnie będzie transmitowany.

6

Jakoś mnie to kuźwa nie dziwi:d

2

A taa.. toz CdR. Sorry;p to w nastpenym meczu:)

2

I po takich artykułach, zapeszaniach jutro pewnie ja wyciągnie...:/

3

Pele - "Niech strzeli 1200 (czy ile tam on rzekomo ma) goli, wtedy powiem że jest dobry)"

2

Spinka? Ja? Chyba żal... :( To był przykład z tą c... i jeśli nie zauważyłeś - jest cenzura. Kontekst wypowiedzi powinien być zrozumialy ;/ ale cóż... Ja się unoszę? Nie wiem gdzieś to wyczytał. Zwracam uwagę po prostu na jakość Twojej wypowiedzi a ta jest niska... jeszcze brakuje słowa "wychodowany" przez 'ch'.
Bez odbioru:)


PS wystarczy raz odpisać

3

Jeśli wierzyć Twojej dacie urodzenia to współczuje, bo mentalnie pasujesz do epoki kamienia łupanego. Jeśli masz jakieś tam szare komórki jeszcze (chce wierzyć że je masz) - to poczytaj sobie dlaczego Leo dostawał "Hormon wzrostu". Dla porównania:

Jeśli Twoje jajka produkowałyby za mało testosteronu, to w momencie gdy zostajesz zastrzyki żeby wyrównać poziom potrzebny do prawidłowego rozwijania - mielibyśmy mówić na Ciebie "ci**a", "panienka" czy że masz jakąś-tam chorobe?
2 sprawa - no kuźwa dziwne że piłkarz dostaje kontuzji... jak w wieku 28lat on może je dostawać ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?