3

Widzisz... tak to jest jak ludzie za lajki napiszą wszystko:o

2

Wygrywają 6-0 jest 89min tymczasem:
-Ronaldo z HT a dalej macha rekami ze mu nie podają i sie wk nie wiadomo czego.
-Real zamiast oszczędzac siły gra jakby przegrywali 2-1

Logic?

0

97rocznik... co tu tłumaczyć jak.uzyje obelgi tez - TEMPY jak. To nic ze Barca ma napiety grafik.. lepiej cisnąc ile wlezie.. szkoda takich.
Nara!

0

Nie w tym i nastepnym miesiącu :) ja takich wyników nie komentuje w stylu "oooooo wiecej wiecej brawo Barcaaaaa"
Osobiście 3-4:0 maks aby spokoj psychiczny byl i 3pkt. Chyba ze to Real to dwucyfrowke maja bic. Nic nie zdzialasz tutaj, nie ze mną :)

0

Kompleks? To nie kompleks chlopcze. To wstyd ze tak rzekomo "wielka" drużyna musi na kimś takim odreagować. Jak tego nie rozumiesz to cóż... co ja będę tłumaczyć

1

Źle napisałem. Zryw jest ale zobacz jaki! Jakby 2-0 przegrywali.. ten mecz był wygrany juz tydzien temu wiec... no:)

2

Co mnie jeszcze bawi - jak RM teraz jest zakompleksiony. Wygrywa 3:0 i dalej zryw aby gole ładować. Zamiast oszczędzać sily to.chcą pokazać "sfojom siłe".

1

Zawodnikom espanyolu powinno byc wstyd. Tak sobie dawać tylek przeczyścić.

0

Drybling - lvl CR7 czyli raz na jakis czas blysne... ale to nie dzisiaj:/

1

Jakie te siiii jest zalosne... z trampkarzami siii a chociażby z PSG to...

2

Rosyjski komentor wymyślił nowe trio - RBK: Rodriguez, Benzema i Kristianu Runaldu
Haha:p

1

"LM dokończył mecz bez widocznych problemów" - czyli skoro nic mu się nie stało tzn że Filip Luis pauzować maks 2mecze?
Serio, nie będę komentować Twojej logiki, zadam pytanie tylko - skąd się biorą tacy ... ?


Jeśli grałeś kiedyś w piłkę ( w sumie gdybyś grał to byś rozumiał więc zacznę inaczej)..
Jeśli zagrasz kiedyś w piłkę (lub inny sport, np Ping-Pong), życzę Ci podobnej sytuacji w której ktoś mógłby Ci zrobić krzywdy na długie lata, ale ostatecznie nic Ci się nie stanie. Spróbuj do tego kogoś krzyknąć tylko "Ty debilu" lub coś w tym stylu - w tym momencie przypomnij sobie tą sytuację, to co napisałeś i wtedy się dowiesz jakim ... byłeś pisząc to co napisałeś.
Pozdrawiam.
-.-


PS w miejscach "..." nie wiedziałem jakiego słowa użyć; niech każdy wstawi co mu pasuje.

3

Ten moment kiedy a stronie Realu kiedy większy poziom komentarzy niż tu... :l

4

Administracjo - dodajcie mecze półfinałowe CdR do serwisu! Niestety Barca nie ma wolnego tygodnia :/

1

Bo poczułem taki przypływ weny po tym, co przeczytałem na innych forach. Wybacz że Ciebie uraziłem :)

0

Komentarz usunięty

4

Ludzie. Barcelona ma prawdziwy Maraton w lutym. Dziwne takie że chcą jak najmniejszym nakładem sił wygrać mecz? Proszę was... -.-

1

95% ludzi tak pisze. A skoro czepiasz się tego tzn ze nie masz argumentów juz i jak to mówią "Tonący brzytwy się chwyta". Podziękował, paa!

7

Graja +2 i Atleti ich zamyka. Na 3:1 i niech sie bawią

1

O kurde... :d.

1

Ta akcja to powinna byc kublem zimnej wody na Barce. To ze Atketi gra w 10 nie znaczy ze nie wa grozni. Na 3:1!

2

Podarło Ciebie? O.o

1

Chlop ma 1.9m a balans ciała jakby miał 1.7... dla mnie to zawsze fenomen byl, jest i bedzie!

1

Człowiek leży i z nerwów się poci.
Ręce opadają... ludzie mózgów WOGÓLE nie używają dziś. :(

1

Serio niepotrzebne nam te info. Mi też nieraz się wykrzaczył internet i jakoś nie wyżywałem się na klawiaturze. Zluzuj wora.

1

Po 10 min jakies kołki tutaj chciały wyłączać "bo tego sie nie da oglądać". Wstyd mi za takich "kibicow za 12groszy"

1

Barcelono - Love U!!!!

15

To wyłacz i nie pisz takich pierdół

0

Pomysl.. co to moze znaczyc .. o.O

1

Mecz z serii "pocę się leżąc".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?