mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widzisz... tak to jest jak ludzie za lajki napiszą wszystko:o
2
Wygrywają 6-0 jest 89min tymczasem:
-Ronaldo z HT a dalej macha rekami ze mu nie podają i sie wk nie wiadomo czego.
-Real zamiast oszczędzac siły gra jakby przegrywali 2-1
Logic?
0
97rocznik... co tu tłumaczyć jak.uzyje obelgi tez - TEMPY jak. To nic ze Barca ma napiety grafik.. lepiej cisnąc ile wlezie.. szkoda takich.
Nara!
0
Nie w tym i nastepnym miesiącu :) ja takich wyników nie komentuje w stylu "oooooo wiecej wiecej brawo Barcaaaaa"
Osobiście 3-4:0 maks aby spokoj psychiczny byl i 3pkt. Chyba ze to Real to dwucyfrowke maja bic. Nic nie zdzialasz tutaj, nie ze mną :)
0
Kompleks? To nie kompleks chlopcze. To wstyd ze tak rzekomo "wielka" drużyna musi na kimś takim odreagować. Jak tego nie rozumiesz to cóż... co ja będę tłumaczyć
1
Źle napisałem. Zryw jest ale zobacz jaki! Jakby 2-0 przegrywali.. ten mecz był wygrany juz tydzien temu wiec... no:)
2
Co mnie jeszcze bawi - jak RM teraz jest zakompleksiony. Wygrywa 3:0 i dalej zryw aby gole ładować. Zamiast oszczędzać sily to.chcą pokazać "sfojom siłe".
1
Zawodnikom espanyolu powinno byc wstyd. Tak sobie dawać tylek przeczyścić.
0
Drybling - lvl CR7 czyli raz na jakis czas blysne... ale to nie dzisiaj:/
1
Jakie te siiii jest zalosne... z trampkarzami siii a chociażby z PSG to...
2
Rosyjski komentor wymyślił nowe trio - RBK: Rodriguez, Benzema i Kristianu Runaldu
Haha:p
1
"LM dokończył mecz bez widocznych problemów" - czyli skoro nic mu się nie stało tzn że Filip Luis pauzować maks 2mecze?
Serio, nie będę komentować Twojej logiki, zadam pytanie tylko - skąd się biorą tacy ... ?
Jeśli grałeś kiedyś w piłkę ( w sumie gdybyś grał to byś rozumiał więc zacznę inaczej)..
Jeśli zagrasz kiedyś w piłkę (lub inny sport, np Ping-Pong), życzę Ci podobnej sytuacji w której ktoś mógłby Ci zrobić krzywdy na długie lata, ale ostatecznie nic Ci się nie stanie. Spróbuj do tego kogoś krzyknąć tylko "Ty debilu" lub coś w tym stylu - w tym momencie przypomnij sobie tą sytuację, to co napisałeś i wtedy się dowiesz jakim ... byłeś pisząc to co napisałeś.
Pozdrawiam.
-.-
PS w miejscach "..." nie wiedziałem jakiego słowa użyć; niech każdy wstawi co mu pasuje.
3
Ten moment kiedy a stronie Realu kiedy większy poziom komentarzy niż tu... :l
4
Administracjo - dodajcie mecze półfinałowe CdR do serwisu! Niestety Barca nie ma wolnego tygodnia :/
1
Bo poczułem taki przypływ weny po tym, co przeczytałem na innych forach. Wybacz że Ciebie uraziłem :)
0
Komentarz usunięty
4
Ludzie. Barcelona ma prawdziwy Maraton w lutym. Dziwne takie że chcą jak najmniejszym nakładem sił wygrać mecz? Proszę was... -.-
1
95% ludzi tak pisze. A skoro czepiasz się tego tzn ze nie masz argumentów juz i jak to mówią "Tonący brzytwy się chwyta". Podziękował, paa!
7
Graja +2 i Atleti ich zamyka. Na 3:1 i niech sie bawią
1
O kurde... :d.
1
Ta akcja to powinna byc kublem zimnej wody na Barce. To ze Atketi gra w 10 nie znaczy ze nie wa grozni. Na 3:1!
2
Podarło Ciebie? O.o
1
Chlop ma 1.9m a balans ciała jakby miał 1.7... dla mnie to zawsze fenomen byl, jest i bedzie!
1
Człowiek leży i z nerwów się poci.
Ręce opadają... ludzie mózgów WOGÓLE nie używają dziś. :(
1
Serio niepotrzebne nam te info. Mi też nieraz się wykrzaczył internet i jakoś nie wyżywałem się na klawiaturze. Zluzuj wora.
1
Po 10 min jakies kołki tutaj chciały wyłączać "bo tego sie nie da oglądać". Wstyd mi za takich "kibicow za 12groszy"
1
Barcelono - Love U!!!!
15
To wyłacz i nie pisz takich pierdół
0
Pomysl.. co to moze znaczyc .. o.O
1
Mecz z serii "pocę się leżąc".