3

DM to też pomocnik? o.O

6

Szkoda komentować głupotę tych "ekspertuw" i "specjalistuw" co wybierają piłkarzy do plebiscytów.
Dobrze przynajmniej, iż Busi nie potrzebuje zewnętrznej aprobaty - najważniejsze że w Barcelonie wiedzą że jest on niezastąpiony.

1

Barca pieniędzy nie miała w ZIMOWYM okienku. Na wakacje sytuacja będzie juz zupełnie inna:)

2

Dalej pol świata pilkarskiego nakręca telenowele "La Naymar y petrodolares".
Na miejscu Neymara bym sie wtulwił i powiedział na konferencji / napisał na.jakims portalu co o tym mysle.

1

Nie bez powodu dodalem słówko "zaczynają". Juz leci tekst "czemu sie wszyscy jaraja" kurde ja jak czegoś nie lubie to nie komentuje tego.

PS powinienem był odpisac innemu użytkownikowi nie Tobie - do Ciebie tutaj nic nie mam - nieporozumienie:)

2

O Dżisas.. Wy już nie macie z czego gównoburzy robić. Podoba mu się coś co wam nie tzn że trzeba kogoś zaczynać jechać? Słów brakuje co się ze społeczeństwem dzieje...

1

Ej no co.. ręka przeciwnika dotknęła jego twarzy, a był bez piłki;d

35

Powinni wybierać stadion jeszcze przed rogrywkami. I wtedy tlumaczenia typu "naprawa ubikacji" lub "wymiana faksu" można by było wsadzić w... kosz.

11

Jeszcze pare miesięcy temu byłem pewny, iż to z Sandro będzie Barca miała większy pożytek... Szkoda;/
Czasami mam wrażenie że w dzisiejszych czasach prasa zabija 3/4 obiecujących talentów przez te wywieranie presji itp. itd. ...

PS Kaptoum - już poruszałem ten temat dziś ale napiszę jeszcze raz. Dongou niby miał być TĄ "Czarną Perłą" ale moim zdaniem nie miał tego "czegoś" co ma Kaptoum. Życzę mu jak najlepiej!

2

No dobra, a jak chcesz skomentować jakąś jego wypowiedź to napiszesz , 17 linijka - coś tam coś tam - czy wklejasz i swoją wypowiedź piszesz?

1

Niee... Dongou to nie było to. Kaptoum ma to coś. Ten zryw, dynamikę!

2

Jak Kaptoum wchodził na boisko to powiedziałem pod nosem " eee bedzie gol ". Mloda Czarna Perła:)

4

Dlatego było 7-0 zeby mogly sobie rezerwy zagrać...

14

Nie na temat, był artykul o tym. Na La Ramble z tym.

16

Munir to ma talent do zabierania piłek :)

4

To Real żyje takimi "rekordami". Tu sa inne priorytety

0

Komentarz usunięty

2

S. Roberto to taka hybryda Xaviego i Iniesty. Te kolka jego przypominają mi wlasnie Generała a drybling, zryw - El Ilusionista czy jak to sie pisze:)

1

Kurcze fajnie grają :d i Munir siaty zakładający :d

1

Roberto miod!
Gdyby duet Munir-Sandro strzelil gola po 4mij gry, Neville by kopal sobie juz dolek na murawie..

1

sop://broker.sopcast.com:3912/259509 - angielski Sopcast

3

A czy gdzies Neymar napisal powiedzial ze chce odejść? To zamieszanie z podatkami wykorzystuja gazety zeby sie sprzedać a ludzie jak pelikany lykają wszystko. Chillout..

4

Powalczyć to.mogą o jego koszulkę z autografem. Plus bonus od klubu w postaci jego korków jeśli będą w dobrym humorze..

1

No jasne ze tak. Ale nie w takim wymiarze:d no... dowiemy sie za kilka h.

2

Valencia też 1 składu nie wystawiła:) przegrać - mają szansę ale napewno nie większą różnica niż 3 bramki.

2

Ou.. a o tym to nie wiedziałem. :o

33

Turan jako ze tyle nie grał wdlg mnie powinien sie pojawić na boisku. Jako taki doswiadczony, ale nie wychowanek który zrobił by troche szumu :)

12

To dobrze ze nie jesteś za sterami Barcy a tam gdzie teraz jesteś. Kolejna wypowiedz ktora przynosi wstyd...

1

Miesiac i dzien jest falszywy:p ale gest bardzo miły :d

1

Dalsza dyskusja tutaj niewskazana. Durny jestem nie wiem co to poświęcenie. Ledwo podstawówke skonczylem.
Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?