1

Brakuje mi Orłosia:((

1

Barca miała kilka spotkan ktore zremisowała a mogła wygrac GDYBY nie troche szczęścia. Nie ma co rozkładać na czynniki pierwsze. Jak wyzej wspomniano - moglo by i 0:4 sie skończyć gdyby Ney i Luis dołożyli co mieli.

2

Busi to bez żadnego 'ale':) bez tego Człowieka Barcelona to nie Barcelona!

1

Za kadencji LE dużo takich statystycznych "pewniaków" było obalanych. Drużyna x nie strzeliła bramki Barcelonie od tego i tego? Wait for it.. :)
Może Once de Gala nie muszą wychodzić ale chyba nie zlekceważą Arsenalu. Sergi Roberto można wysłać do boju..

50

Toż wy go sprzedawaliście po sezonie!! Dżisas.. chorągwie, aż ręce opadli.

5

Messi ma jakieś bariery? o.O

1

Też fakt. No ale Barca też miała sytuacje i GDYBY obie drużyny wykorzystały swoje - łomot byłby srogi dla Arsenalu:)
ale nie ma co gdybać - 2:0 i dobrej nocki:p

2

"Człowiek bez układu nerwowego" - true story :d

1

Arsenal wdłg mnie zagrał lepiej. Sam Messi tak przerabiał City aż głowa mała. Tutaj miał problemy, jak cała Barca. Ale jak to mają w zwyczaju Bordowo-Granatowi - wrzucą 3 bieg i nie ma zmiłuj. Aż duma w sercu rozpiera < 3 < 3

3

Też. Lecz takie coś wydumać to Moc "internetuw"!

2

Każdy napisze "co on takiego zrobił". Sama jego obecność na boisku to +50 do siły Barcy. -.-

4

Busquets 6? Wiesz że jego pracy na pierwszy rzut oka nie widać? Obejrzyj sobie powtórke i przeanalizuj jego grę. 7,5 to minimum

3

Moc internetów;d Mega!

1

Po takim wyniku nie powinien.

6

Messi nie strzelił Cechowi w 6 meczach pisali... no to kuźwa macie;p

1

Wyjście spod pressingu profesura!

10

A podobno Messi mial juz nie dawac tyle co kiedyś o.O

2

Oj Pique wypada z rewanzu... w sumie lepiej teraz niz później

2

Cech rozdziewiczony!

1

Wydymani do cna!!

7

Oo dzisiaj " MAtS co wyprawia" - a co pisali ludzie po meczu z Roma?

1

Real tez nie rozumial. I dlatego spuchl w 2015

3

Wezcie wy się kurde ogarnijcie.. Teraz to gruby bo marnuje... Wstyd -.-

1

W sosny;d.

15

Zaaplikuje mu dzis z wolnego i sie skonczy te gadanie!

1

Oo wybacz.. bez kitu nie pomyślałem;/ Skoro ani razu nie wygrali to dzisiaj też nie mają prawa... no ja myślałem żeby w końcu przełamali złą passę.. ale ja głupi :)

3

Barcelona ma ten plus ze w waznych momentach potrafi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Dzis przeczuwam ciezka pierwsza polowe i srogie lanie w drugiej dla Arsenalu.

16

"Odebrać Karnego Ronaldo" również można podpiąć pod te porównanie :)

1

Wypowiedz @FkubaC, podpunkt b i d - wbij sobie do ełba.

1

Być dziennikarzem na konferencji u Lucho - przeeba... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?