mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
JEŚLI jutro Barcelona wygra z Sevillą (Daj Boże!), to maść na ból " ( )( ) " będzie chyba importowana z całego kraju :)
1
Babka mi w STS kiedyś mówiła że Regulaminowy + to co doliczy sędzie więc chyba nie tak w ostatniej chwili;p
1
Najpierw "sensacja" iż Ronaldo ma ból kolana od (!!) gry w ManU, a potem artykuły typu "Ronaldo odmłodzony, ma 27 w wieku 31 lat" czy jakoś tak.. Matkoo ;/
3
Pare razy się pokazał. Dziś zagrał jak na swoje ostatnie popisy na 4+
-żadnych symulek, machania rękami
-nikogo nie kopnął
-nawet szacunek okazywał innym ;o
"Kobieta zaspokojona Kobieta szczęśliwa" przychodzi na myśl:)
27
Właśnie żem zarobił 130zł :d żałuję tylko że nie postawiłem wczoraj kiedy kurs był większy;/ ale na weekend wystarczy:)
5
Powinien byc karny, ale... KARMA BITCHES wiec skonczmy temat i trzymajmy kciuki za Atleti!
3
Ma racje. Za dobrzi są na Real.
2
Ale ich osmieszają:d
1
Ogladam po ang. Czym dziś uraczyli kibiców smiesznym?:)
4
Neymar powinien napisać cos w stylu: "Nagrode za najlepszego typera roku dostaje - Guti!" :)
6
Zacytuję jedną wypowiedz:
"Nawet w bierki, byle nad Białymi" :)
2
To współczuję :)
1
Ktoś jaki grunt ma ten #Dab z Juventusu? Skąd to się wzieło? Muszę przyznać że jest przekozackie:d
9
Ty dzięki że mi powiedziałeś kim on jest bo kurde myślałem że go do losowania tylko delegują -.-
Jak nie umiesz wyczuć żartu, to smutno mi z tego powodu.
Co do internetu - to polecam nauczyć się z niego korzystać - Ciebie, Tobie, Ty piszemy z dużej litery jako oznaka szacunku dla drugiego człowieka:) Pozdrawiam.
2
Teraz ciekawe jeszcze co z zakazami transferowymi. Wypadałoby być sprawiedliwym i podtrzymać.
19
'Łysy z Brazzers' u władzy? No ciekawie co z tego wyniknie.
Od Pana-Lotto do Trzymającego-Wszystkich-Za-Yaya!
1
Aha... Czyli miałby przyjść do Barcy i zarabiać więcej od Suareza, Alvesa, Pique? No genialnie:)
Chce tyle zarabiać? To niech na to zapracuje! To nie RM, gdzie dadzą mu GALAKTYCZNE pieniądze bo jest medialny i już. Tu się mylisz kolego:) Ja też chcę zarabiać dużo ale najpierw trzeba na to zapracować. A kosztuje 100 bo jego agent jest chory.
Nie wierzysz o tych filmikach? Wpisz np Coutinho. Filmiki o nim są świetne.. a coś nie błyszczy. Kiedyś widziałem wcześniej to zdanie które Ci napisałem, też nie wierzyłem. Przejrzałem kilka takich przypadków i to ma potwierdzenie.
Ja nie umniejszam Pogby bo lubię go bardzo. Wszystko co opisałeś to prawda i nigdzie nie napisałem że słabo gra albo niech nie przychodzi - zacytuj mnie jeśli się mylę. Ale bez przesady ze ma 12 inkasować na wstępie. Neymar tyle nie dostał nawet -.-
1
A znasz kulisy tego (nie)transferu ?
2
A do wszystkich 'FM specjalists' - Lucho do tej pory kogo chcial i ściągnął kogo chciał - to kazdy tych zawodników nie byl jakims nie wypalem (jak ktos powie Verma to jest kretynem, bo chłop w poczatkowej fazie sezonu czyścił wszystko, kontuzja za to odbila mu na psychice -dziwne żeby nie odbila). Ja mam zaufanie do Lucho i niech on tam majstruje.
1
Wiesz.. z 95% pilkarzy i ich gry mozna zrobic takie 'filmiki'. Dla mnie Pogba moglby przyjść ale chyba im sie w tylkach poprzewracało ze za takie pieniadze i rzekomo z pensja 12mln (brutto).
11
Mam dwa dni wolnego - aa, skoczę sobie do Paryża... Może kiedyś będę mógł sobie na to pozwolić ;)
1
A niech spojrzy na Ronaldo i jego skomentuje :o
1
Graja z myślą o Barcelonie. :)
1
Kurde co United zrobiło. Z sytuacji "w czarnej d.." do awansu:o
1
I gol nie dla ManU!!!! Jak dzieci ich porobili:d
1
Ja bym stawiał chyba na Atletico gdybym mial trochę grosza:)
1
Gra ManU woła o pomste do nieba. Do skrzydła i wrzutka. A życzę im jak i wszystkim drużynom Angielskim zakoncznia przygody w międzynarodowych rozgrywkach.
10
Cafu to był Prawy Defensor z prawdziwego zdarzenia. Jeden z TEJ magicznej Brazylii :)
Nigdy nie zapomnę tej sytuacji i jak się Brazylijczyk zachował < 3
5
Nawet Fasola-hakker średnio zna futbol. Kluczem? Kluczem jest Busquets! Iniesta jest za nim.
1
To Barca dalej ma kompleksy na punkcie Realu? O.o