2

JEŚLI jutro Barcelona wygra z Sevillą (Daj Boże!), to maść na ból " ( )( ) " będzie chyba importowana z całego kraju :)

1

Babka mi w STS kiedyś mówiła że Regulaminowy + to co doliczy sędzie więc chyba nie tak w ostatniej chwili;p

1

Najpierw "sensacja" iż Ronaldo ma ból kolana od (!!) gry w ManU, a potem artykuły typu "Ronaldo odmłodzony, ma 27 w wieku 31 lat" czy jakoś tak.. Matkoo ;/

3

Pare razy się pokazał. Dziś zagrał jak na swoje ostatnie popisy na 4+
-żadnych symulek, machania rękami
-nikogo nie kopnął
-nawet szacunek okazywał innym ;o
"Kobieta zaspokojona Kobieta szczęśliwa" przychodzi na myśl:)

27

Właśnie żem zarobił 130zł :d żałuję tylko że nie postawiłem wczoraj kiedy kurs był większy;/ ale na weekend wystarczy:)

5

Powinien byc karny, ale... KARMA BITCHES wiec skonczmy temat i trzymajmy kciuki za Atleti!

3

Ma racje. Za dobrzi są na Real.

2

Ale ich osmieszają:d

1

Ogladam po ang. Czym dziś uraczyli kibiców smiesznym?:)

4

Neymar powinien napisać cos w stylu: "Nagrode za najlepszego typera roku dostaje - Guti!" :)

6

Zacytuję jedną wypowiedz:
"Nawet w bierki, byle nad Białymi" :)

2

To współczuję :)

1

Ktoś jaki grunt ma ten #Dab z Juventusu? Skąd to się wzieło? Muszę przyznać że jest przekozackie:d

9

Ty dzięki że mi powiedziałeś kim on jest bo kurde myślałem że go do losowania tylko delegują -.-
Jak nie umiesz wyczuć żartu, to smutno mi z tego powodu.
Co do internetu - to polecam nauczyć się z niego korzystać - Ciebie, Tobie, Ty piszemy z dużej litery jako oznaka szacunku dla drugiego człowieka:) Pozdrawiam.

2

Teraz ciekawe jeszcze co z zakazami transferowymi. Wypadałoby być sprawiedliwym i podtrzymać.

19

'Łysy z Brazzers' u władzy? No ciekawie co z tego wyniknie.
Od Pana-Lotto do Trzymającego-Wszystkich-Za-Yaya!

1

Aha... Czyli miałby przyjść do Barcy i zarabiać więcej od Suareza, Alvesa, Pique? No genialnie:)
Chce tyle zarabiać? To niech na to zapracuje! To nie RM, gdzie dadzą mu GALAKTYCZNE pieniądze bo jest medialny i już. Tu się mylisz kolego:) Ja też chcę zarabiać dużo ale najpierw trzeba na to zapracować. A kosztuje 100 bo jego agent jest chory.

Nie wierzysz o tych filmikach? Wpisz np Coutinho. Filmiki o nim są świetne.. a coś nie błyszczy. Kiedyś widziałem wcześniej to zdanie które Ci napisałem, też nie wierzyłem. Przejrzałem kilka takich przypadków i to ma potwierdzenie.

Ja nie umniejszam Pogby bo lubię go bardzo. Wszystko co opisałeś to prawda i nigdzie nie napisałem że słabo gra albo niech nie przychodzi - zacytuj mnie jeśli się mylę. Ale bez przesady ze ma 12 inkasować na wstępie. Neymar tyle nie dostał nawet -.-

1

A znasz kulisy tego (nie)transferu ?

2

A do wszystkich 'FM specjalists' - Lucho do tej pory kogo chcial i ściągnął kogo chciał - to kazdy tych zawodników nie byl jakims nie wypalem (jak ktos powie Verma to jest kretynem, bo chłop w poczatkowej fazie sezonu czyścił wszystko, kontuzja za to odbila mu na psychice -dziwne żeby nie odbila). Ja mam zaufanie do Lucho i niech on tam majstruje.

1

Wiesz.. z 95% pilkarzy i ich gry mozna zrobic takie 'filmiki'. Dla mnie Pogba moglby przyjść ale chyba im sie w tylkach poprzewracało ze za takie pieniadze i rzekomo z pensja 12mln (brutto).

11

Mam dwa dni wolnego - aa, skoczę sobie do Paryża... Może kiedyś będę mógł sobie na to pozwolić ;)

1

A niech spojrzy na Ronaldo i jego skomentuje :o

1

Graja z myślą o Barcelonie. :)

1

Kurde co United zrobiło. Z sytuacji "w czarnej d.." do awansu:o

1

I gol nie dla ManU!!!! Jak dzieci ich porobili:d

1

Ja bym stawiał chyba na Atletico gdybym mial trochę grosza:)

1

Gra ManU woła o pomste do nieba. Do skrzydła i wrzutka. A życzę im jak i wszystkim drużynom Angielskim zakoncznia przygody w międzynarodowych rozgrywkach.

10

Cafu to był Prawy Defensor z prawdziwego zdarzenia. Jeden z TEJ magicznej Brazylii :)
Nigdy nie zapomnę tej sytuacji i jak się Brazylijczyk zachował < 3

5

Nawet Fasola-hakker średnio zna futbol. Kluczem? Kluczem jest Busquets! Iniesta jest za nim.

1

To Barca dalej ma kompleksy na punkcie Realu? O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?