mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W ch... osób ;p
1
Agrumenty a dokładnie jeden i wystarczający masz podany wyżej. Ty mi tu o jakichś różnicach między czepianiem a wyrażaniem opinii... ja rozumiem tonący brzytwy się chwyta.. ale daj już sobie na wstrzymanie. Pozdrawiam
1
Drybling skubaniec ma dobry. Będą z niego ludzie
1
I Lio 10000? Jakos mnie to nie dziwi:d
1
Co tu sie stao?
1
A tam nie byl rykoszet?
Leo - < 3
1
Ale Alen wymiata;d
1
Oj nie moj Drogi.odwracanie kotka ogonem.na mnie nie zadziała. :)
3
Gdzie ten świat zmierza. Nie można triku zrobić bo prowokacja. Nie mozna byc kreatywnym bo osmiesza przecwinika.. Co dalej?
Przytocze wypowiedz jednego uzytkownika tej strony - bialy nie będzie mógł założyć "siaty" Czarnemu? Bo o rasizm go posądzą?
1
True story;d.
3
Ale Ty teraz błyszczysz głupotą, serio:) czepiasz sie do takich pierdół że..
3
Dodam też - czasami się zastanawiam jaką polewę muszą mieć zawodnicy Barcy z Runaldu w szatni :d
3
Ból dupska ma.i tyle chociaż nie sądziłem ze moze miec wiekszy po wizytach w Maroku. Szanowałem go za jego.umiejętności i przede wszystkim wolne w ManU ale przez te jego zarozumialstwo i rozbuchane ego czasami patrzec juz nie moge. Zlatan mimo tego że (uzyje określenia komentatora z wczorajszego meczu) "rozwiąże czasem krawat swojego ego" to ma klase i potrafi docenić pare spraw...
A zapomniałem- co do karnego- jeśli mysli iż Leo "oddał" Karnego Luisowi to niech sie dowie najpierw ze to byl gol przeznaczony dla Neymara..
27
A wez mi powiedz jak ma się odnieść do interesującego go fragmentu?
Może: " linijka 120 do linijki 125
Bardzo mi sie podoba."
-.-
5
Komentarz usunięty
3
Real Roma... a pamietasz jak mowiono ze Real rozjedzie Schalke? :) to Liga mistrzów. Tu jest inne nastawienie mentalne a te czasem czyni cuda - spójrz na Leicester. Sklad za (strzelam nie wiem) 10mln a ustawia w szeregu wszystkich jak chce:)
1
O to to.. popieram:d
7
Plan na idealny wieczór w środę:
-wygrana Barcy ( bonus 300 gol Lio)
-przegrana Realu
!
25
18.30 gra Barcelona, po niecałych 40min Liga Mistrzów... ehh < 3
1
Jeden normalny :p
1
Przełamał się Cavani. Brawo PSG zasłużyli na prowadzenie
1
To współczuję :((
1
Gwozdzia przybil@ Brawo Ibra
1
Lo skubaniec:o.
1
Dobra nie było tematu sorki;)
1
Ja bardzo chce zobaczyc na Boisku Adriena Rabiot. Dla mnie on ma.cos z Busiego..
1
Ibra jak dzik w sosny!!
1
A można obstawiać 2 zdarzenia na jeden mecz? ;o
3
Dobro drużyny wazniejsze niz indywidualne statystyki. Lio to rozumie. Bo (uzyje tu okreslenia którego używa jeden z użytkowników tej strony:p ) Portugalski Pizdus tego nie rozumie:/ a potem płacz :)
3
Ktory piłkarz mając 300 bramkę w zasięgu 11m oddał by gola komuś innemu? :) klasa!