2

W ch... osób ;p

1

Agrumenty a dokładnie jeden i wystarczający masz podany wyżej. Ty mi tu o jakichś różnicach między czepianiem a wyrażaniem opinii... ja rozumiem tonący brzytwy się chwyta.. ale daj już sobie na wstrzymanie. Pozdrawiam

1

Drybling skubaniec ma dobry. Będą z niego ludzie

1

I Lio 10000? Jakos mnie to nie dziwi:d

1

Co tu sie stao?

1

A tam nie byl rykoszet?
Leo - < 3

1

Ale Alen wymiata;d

1

Oj nie moj Drogi.odwracanie kotka ogonem.na mnie nie zadziała. :)

3

Gdzie ten świat zmierza. Nie można triku zrobić bo prowokacja. Nie mozna byc kreatywnym bo osmiesza przecwinika.. Co dalej?
Przytocze wypowiedz jednego uzytkownika tej strony - bialy nie będzie mógł założyć "siaty" Czarnemu? Bo o rasizm go posądzą?

1

True story;d.

3

Ale Ty teraz błyszczysz głupotą, serio:) czepiasz sie do takich pierdół że..

3

Dodam też - czasami się zastanawiam jaką polewę muszą mieć zawodnicy Barcy z Runaldu w szatni :d

3

Ból dupska ma.i tyle chociaż nie sądziłem ze moze miec wiekszy po wizytach w Maroku. Szanowałem go za jego.umiejętności i przede wszystkim wolne w ManU ale przez te jego zarozumialstwo i rozbuchane ego czasami patrzec juz nie moge. Zlatan mimo tego że (uzyje określenia komentatora z wczorajszego meczu) "rozwiąże czasem krawat swojego ego" to ma klase i potrafi docenić pare spraw...

A zapomniałem- co do karnego- jeśli mysli iż Leo "oddał" Karnego Luisowi to niech sie dowie najpierw ze to byl gol przeznaczony dla Neymara..

27

A wez mi powiedz jak ma się odnieść do interesującego go fragmentu?

Może: " linijka 120 do linijki 125
Bardzo mi sie podoba."
-.-

5

Komentarz usunięty

3

Real Roma... a pamietasz jak mowiono ze Real rozjedzie Schalke? :) to Liga mistrzów. Tu jest inne nastawienie mentalne a te czasem czyni cuda - spójrz na Leicester. Sklad za (strzelam nie wiem) 10mln a ustawia w szeregu wszystkich jak chce:)

1

O to to.. popieram:d

7

Plan na idealny wieczór w środę:
-wygrana Barcy ( bonus 300 gol Lio)
-przegrana Realu
!

25

18.30 gra Barcelona, po niecałych 40min Liga Mistrzów... ehh < 3

1

Jeden normalny :p

1

Przełamał się Cavani. Brawo PSG zasłużyli na prowadzenie

1

To współczuję :((

1

Gwozdzia przybil@ Brawo Ibra

1

Lo skubaniec:o.

1

Dobra nie było tematu sorki;)

1

Ja bardzo chce zobaczyc na Boisku Adriena Rabiot. Dla mnie on ma.cos z Busiego..

1

Ibra jak dzik w sosny!!

1

A można obstawiać 2 zdarzenia na jeden mecz? ;o

3

Dobro drużyny wazniejsze niz indywidualne statystyki. Lio to rozumie. Bo (uzyje tu okreslenia którego używa jeden z użytkowników tej strony:p ) Portugalski Pizdus tego nie rozumie:/ a potem płacz :)

3

Ktory piłkarz mając 300 bramkę w zasięgu 11m oddał by gola komuś innemu? :) klasa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?