23

Te zagranie będzie wspomniane przez lata i w przyszłości, gdy ktoś to powtórzy - napewno zostanie przytoczone TO wykonanie przez Lio i Suareza (no i Neymara w sumie tez:) ), a ludzie się sapią i wypisują takie farmazony typu "przestańcie się podniecać ile można". Zamiast sie cieszyć iż pewnego rodzaju Historia się tworzy na naszych oczach... gdzie rozum ludzki zmierza?

60

Michaela Jacksona by ściągnęli zza grobu zeby zaśpiewał byleby mieć wymówkę..

2

Jak Barca chciała, to "ooo, chcą nas ópokorzyc" itp...
Jestem ciekaw co na Seville wymyślą. Spisek, Barca przekupila :o

3

Potwierdzam. Lio w tym meczu był "tym" :)

2

Półkole jest po to, gdyż w przepisach jest podane iż w odległości bliższe niż 9,15m od piłki ustawionej na 11m zawodnicy nie mają prawa się znaleźć. Stąd te półkole:)

41

I teraz wyobraźmy sobie sytuację w której CR odstępuje w taki sposób karnego dla Bale'a. Deko niemożliwe :)

2

Ten jego krzyk przy karnym

1

Popieram. Długa młodość Andrzeja. Jego elegancja w prowadzeniu piłki to... po prostu Iniesta:p

1

Wiesz że oni przed karnym ustalają co jak i gdzie? :)

2

Gdyby Suarez się nie spodziewał, to by nie dobiegł do piłki. Ćwiczone było :)

4

Standard - Po przerwie wchodzą na boisko, gdzieś im coś zaskoczy i masz babo placek. Karny i wykonanie to ... - tak pacnął tą piłkę to chyba jak wszyscy pomyślałem "a co on och** ?". Magia w wykonaniu Blaugrany.

1

Szczeka w piwnicy

5

Wyobrazacie sobie Ronaldo tak podajacego dla Bemzemy?:o

1

Boże ludzie (Co normalni) - olewajcie juz te chorągiewki i tyle...

1

Znowu "tryb zielonego listka" włączyli i oszczędzają sily. Bo sie odbije zaraz...

8

Tradycyjny scenariusz - Lucho im nawrzuca w szatni i w drugiej polowie wyjdzie inny zespół.

2

Naymar za mocno chce..:/ widac ze chce ale nakłada na siebie presje niepotrzebnie.

1

Co Iniesta podał :o

1

3 z zoltkiem Lucho wystawil. Chyba chce ich wykartkowac:)

15

Już te 300 powinien mieć dawno, i to w jakim stylu (te podanie Iniesty

1

A powinno Ciebie obchodzić kto jest pierwszy -.-

1

Oj przezywacie. Widzicie gre Realu? Rzymianie juz nie pozwola na cos takiego..

A gol ladny trzeba oddać :)

1

Dlatego napisalem że "nie zapomnial jak sie gra w pilke". Ale ma inne priorytety niz futbol wiec...

2

Tam byl faul? O.O

0

Tez mozliwe w sumie:)

6

Szkoda mi ludzi ktorzy wyłączają po 1 golu:p

1

Ooo tak powrócił... delfin najwyzej:d

1

Tak wrócił po jednej bramce. Genialne rozumowanie:)

2

Jestem co trzeba? Poczekaaaj... raz na jakis czas dobrze zagra bo nie zapomnial jak sie gra w piłkę. Ale poczekajmy do tej 60min:)

9

0:37 - wychodzą we trójkę jak Gladiatorzy:) Fajnie że się dogadują i trzymają tak poza boiskiem.

W RM to trzymają chyba tylko wtedy jak Benzema kręci video gdzie Bale "obsługuje" Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?