mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wpisz w google acestream:)
1
Mówisz coś dla Ronaldo? :)
1
acestream://47f86954bc03a9d1e17638ecb0391ef62d76b078
Angielski stream, jakość 5/6
1
Coś tak czuję będzie niezły spektakl w wykonaniu Iniesty i MSN :)
1
Zawsze lubie sobie spojrzeć na tą grafikę: http://www.weloba.es/sites/default/files/b_m1oh5wcai27pz.jpg
Jestem dumny, że na własne oczy mogę oglądać kogoś takiego jak Lio.
Nie obrażę się jak dziś Leo ugryzł by ze 2 bramki:)
1
Mi się spodobało;d
2
Rosyjscy komentatorzy wymiatają;p Jest kilku którzy komentują po butelce spirytu, ale generalnie miazga;p
Polecam Ci kanał sop://broker.sopcast.com:3912/259509 - jakość 2000, 7/10 meczy komentuje Ray Hudson;p jak Barca gra to próbuj - a nóż widelec wpadnie:)
1
No właśnie jak... a jak przyjmą postawę "The Bus One"? ;/
2
Albo jeszcze live3s.com jak tam nie będzie. Czasem wydarzenia z La Ligi znikają i się pojawiają potem - jak tabela ligi hiszpańskiej na Rm :)
Po prawej stronie masz odnośniki do transmisji. Polecam Sopcasta zainstalować jak masz internet powyżej 10Mb :)
1
Poprosił:)
2
Miałem dziś sen - Barcelona 5 - 8 Espanyol... ;o przed meczami takie sny to kiepska prognoza (nie żebym jakimś prorokiem był lub podawał się za takiego). Las Palmas nie ma nic do stracenia więc może "ugryźć".
PS Administracjo - może jakiś obrazek w tle? Trochę smutno wygląda ta strona;/
1
rojadirecta.me tam próbuj:)
7
Taa akurat uwierze ze CR wage musiał zrzucic. Czasami mam wrazenie ze te dzienniki nie maja czego wymyślić juz. Co następne? CR obciął lewe jajko by szybciej biegać?
142
W Barcelonie - Messi i Neymar CHCĄ!
W Realu - Bale i Benzema MUSZĄ.
5
Na drugie imię powinieneś mieć "Żart". Tak się uśmiałem... ;o
4
Chłop tylko biega... To czemu Ty tam nie grasz skoro on tylko biega? Najczarniejsze roboty m.in ta, którą wykonuje Ivan jest niewidoczna, dlatego potem tacy jak Ty "nie wiem to się wypowiem" piszą takie bzdury -.-
1
Na La Ramble z tym.. regulamin!!
2
Floro moze o prowadzeniu druzymy sportowej malo wie. Ale biznesmen trzeba przyznac wzorowy:d
2
Historia na naszych oczach. Bede wnukom opowiadac (jesli dozyje i bede je mieć) jak to taki Mały Kurdupel wykrecał wszystkie rekordy:) !!
3
Ja tam nie widzę spalonego. Nie wiem gdzieś Ty go się doszukał. Chętnie zobaczę jakiś zrzut ekranu z Twoją interpretacją (linie spalonego mi narysuj, tylko pamiętaj o perspektywie!!)
2
Moze dlatego ze minął miesiąc od jego wejścia do druzyny. O.o
40
Runaldu jeszcze niedawno mowil ze te uściski i buziaki bla bla bla... to na ciul wczoraj biegl do ZZ się z nim miziać?
9
Kurde nie ma co zacytować. A szkoda bo chętnie zobaczyłbym ból pupki paru Userów :)
12
A pisali kiedyś ze nie strzela, marnuje itp itd. A ja wciaz powtarzałem zeby dac czas bo jak sie rozstrzela to nie bedzie co zbierać.
Miód na serce kibica Barcelony! :)
1
Ladnie to zrobil. Bladz rykoszet :/
2
1 spalony
2 nie patrzyl na zawodnika tylko na pilke a oni tu o jakimś kung fu.
1
W zyciu. Chyba ze na Abidala
1
Spoko.. Busi odpocznie z Las Palmas i na Arsenal będzie jak nowy:)
1
Chyba mozna mu wybaczyc coooo?:p
1
Bo są młodzi? Ogarną się jeszcze. Xaviego mieli sprzedawać przed 24 bo rzekomo był słaby.