31

Juz bylem gotów napisać "ku.. a gdzie Messi? Suarez jest a Lio gdzie?" A uciekło mi słowo "europy"... oj, używanie mózgu po "piątkowym wieczorze" to nie wyjdzie.

No dobra a gdzie Busquets?!

1

To super :D!!!!

1

W Fife nie grałem z Polskim kom. Tylko Esp lub Eng. :)

1

O nie nie... to bylo w El Classico (4:0) po golu Iniesty (chyba). Szpaku z innych kwestii slynie:p

1

Komentatorow nc+ nie przebiją to fakt. Myśl ze nie obejrzę Klasyku kolejnego nie słysząc "Eal Madyt I Bałcelona" mnie dobija.
Ale jakoś ich juz w miare akcpetuje. Moze sie wyrobia.
Czasem jak cos smiesznego im sie uda powiedzieć to "umiełam ze smiechu":d

1

Ej bez kitu.. czemu ja Iwańskiego w to mieszam?:d moj błąd - mogłem wczoraj byc deczko na...
Mea culpa!

1

Jak to mówią przez żołądek do serca:) albo w d... :d

21

Właśnie to jest najpiękniejsze - Barca momentami gra "ospale". Ale jak trzeba, jak mecz jest na wagę złota, to (przykładowo) nawet Alves wchodzi na poziom Abstracto-Cozaco (jak i cała Barca, Busiego to ja nawet nie skomentuje), wrzucają 3,4 bieg i Dzień Dziecka się kończy. Magnifico, albo pożyczając od Iwańskiego "jak to mowią młodzi - masakracja" !

1

Mistrz Patelni? Donie, opierdzieliłbym jajecznicę!

2

Taki naród, takie czasy. Przyebią się nawet do epitetów ;/

1

Neymar i krytyka to niedługo będzie epitet.

ZM? Busi!!!

9

Że on noge miał uniesioną... Gdyby nie... lepiej nie myśleć. Dobre zawody dzisiaj, Brawo Ivan:)

8

Te karne.. To już ma jakieś podłoże psychiczne chyba. Bo niemożliwe żeby TAKA trójka piłkarzy miała problemy z egzekwowaniem 11stek. W takich meczach spoko - nic niby wielkiego się nie stało ale jak przyjdzie seria rzutów karnych albo "strzelę to będzie dogrywka" to 95% kibiców Barcelony zejdzie na zawał.

1

Czasem lepiej strzelic niz podać :)

1

Busi mnie nigdy nie przestanie zadziwiać :d

9

Rayo w 10 ma większą wolę walki, zaangażowanie niż Los Śmietancos w 11 :o

3

Rzaadko.. tylko jak po drinku jestem:p

1

Idąc logiką Atleti-nic mu sie nie stalo więc pewnie cofną tą kartkę :/

0

Właśnie jest na odwrót. Messiego dalo sie rade zastąpić jak mial kontuzje. SERGIUSZA ni ch.. :)

8

Jak Busi leży na ziemi dluzej niz 10sek to mi serce staje... :o

57

Boże. 10min a wy juz narzekacie... jeszcze trochę to ludzie beda chcieli gola w 1 minucie bo inaczej szubienica... ogarnijcie się -.-

2

I ten gol Neymara.. takie wejście a'la "dzik w sosny" niczym Ronaldinho z Sevillą :)

3

Tu przyznam połowicznie rację - To strona o Barcy i tu tematem no.1 jest Blaugrana. Ale z Ronaldo się wyszydzić ;p uwielbiam określenie Don'a "Portugalski Pi***" zasłużył sobie na takie nie inne traktowanie więc nie ma co się spinać;p
A że meczu wczoraj nie widziałem to się nie wypowiem. Ale Karny był :D

2

Gdyby wszyscy kurtki mieli takie nogi jak Ronaldo...

2

"5 czołowych drużyn Premier League" - kiedy PL nie jest topową ligą... 3 drużyna BBVA (czyt. Real Madryt) pojechała by 3/5 tych "topowych" drużyn :o

3

Stary... duuuużo osób;p pamiętam bo non stop pisałem że "Andres jest dołku, wyjdzie i będzie czarować". Ile ja takich napisałem postów... uua :)

2

Teraz to zostań z nami do końca a przypomnieć sobie co było wpisywane dokladnie rok temu.

4

Właśnie temu wygrywali po dramatach nieraz (bo się oszczedzali!!) By w decydujacej fazie mieć pełny bak :)

2

Takiego wejścia Andresito jeszcze nie widziałem. Jak nie on.. duch, cień. Zdarza się każdemu. Tym bardziej jak zdarzy się Inieście - nie będę po nim jeździł- tez człowiek!

6

Pod względem fizycznym czujemy się lepiej - C.Runaldu Lubi To! Albo jak weszły te nowe(?) polubienia - jest 'w szoku' ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?