1

Pol na pol racji.. Zawsze trzeba patrzyć na siebie. Bo z takim podejściem moga sie rozluznic a wtedy punkty rywal szybko moze odrobić. :/
A jak przewaga jest duża to owszem -pewien spokój psychiczny jest:)

1

Uu Ramos mglby wylecieć za to.. powinien nawet -.-

6

Na zawsze zostanie mi w pamieci reklama Nike, gdzie ekipa wykradala piłkę Nike. Edgar naklada okularki "na podczerwien" dzięki ktorym widzi lasery:d teraz juz nie ma takich reklam:/

4

Wiesz, coś w tym jest. Mi również nieraz przez myśl przeszło, że odejście Plastusia dobrze zrobi dla Realu.

2

Masz rację. Zagiąłeś mnie, skończył mi się zasób słów. :((
A tak serio - spotkasz sie z tym w przyszłości, iż nie kontynuuje się rozmowy z kimś, kto jest za głupi żeby pojąć pewne rzeczy. Odpuszcza się bo po co nerwy tracić. Mówisz "kim Ty jesteś żeby mi mówic kogo szanować" - z takim podejściem nieraz w ryja dostaniesz, może wtedy się nauczysz ;)
Nie życzę tego oczywiście. Pa!

1

Ledwo z liceum wyszedł i juz... nie ma sensu kontynuować tej dyskusji. Po prostu nie ma.
Pozdrawiam.

1

Nie zabroni. Ale to nie zmienia faktu zebys zachowal szacunek i kulturę.

1

Szczescia nie ale sie przydają. Za to ja ie wiem po co piszesz takie durne teksty.

4

Gejem nie jestem wybacz. Moze jape ma.dziwną ale dalej zarabia w tydzien wiecej niz Ty w rok.
Trochr szacunku dla drugiego człowieka.

1

A jaka bo nie zauważyłem? :)

0

Ciekaw jestem Twojej facjaty.

2

Ostatnio? JD był popularny od zawsze. Ja uwielbiam ale nie potrzebuje dzielić się z tym światem. Nie idz za tym co modne tylko miej swój rozum.
A kupić-polecam. Tylko są różne podniebienia i Ci nie smakować :)

1

Wez bo nie czaje? :o.

2

Oezil co podał :o jest nadzieja!

7

Gramatyka 1 na + .
".. 4th Player with most goals."

2

Ja nie rozumiem jak ludzie jeszcze wierzą ze Liga Angielska jest najlepszą na świecie? Ja rozumiem ze Arsenal może byc myslami w meczu z Barca.. ale 2 przed wlasna publicznością?

7

Bez kitu... nie rozumieć fenomenu jednego z najważniejszych filarów "Drużyny 6 Pucharów".. Ty od tego sezonu Barce oglądasz? o.O

4

Mecz z Getafe i Vidal w tym meczu to "podręcznik PO". Genialny mecz!

2

Pamiętam ten mecz. Z Levante bodajze - "...jakby partnerzy wiedzieli, zee ooon (Iniesta) jeeest dzis wielkiii!" Balans i prowadzenie pilki przez Andrzeja to .. słów nie wymysle żadnych nawet - perfekcja.

1

Wątpię ze Leo chcial strzelac. Realizator pokazywal moment w ktorym Leo patrzy na Munira.. chcial mu podać i wyszlo La Genialnie

1

Akcje nakręcił Munir - Szacun :)

2

Jemu karne do bramek nie sa potrzebne:d

1

Odskakuje mi piłka to pomyslalem.ze go zaczna sprzedawac zaraz:)

1

Ironie żeś wyczul? Chyba kiepsko:((

2

Gdyby pauzowal za kartki to by na lawce nie siedział. To nie Cheryshev:) po prostu - chyba mu daje odsapnac.

1

Tak patrze ze sedziowie nie gwizdzac karnych Barcelonie momentami robili im przysługę; )

1

Juz sprzedajemy Turana?

2

I skończą się komentarze w końcu "pfff a Neymar ile kosztował?"
Dzięki Ci Panie!!

1

Made in China dopadnie i piłkę europejską :/

1

Obstawilem wczoraj 7 pojedynków z Ligi Europy. Za 5zl miałem do wyjęcia 448zl. Weszlo 6.. bo Sevilla postanowila... no w sumie nie wiem nawet to oni zrobili w tym meczu no ale -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?