mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pol na pol racji.. Zawsze trzeba patrzyć na siebie. Bo z takim podejściem moga sie rozluznic a wtedy punkty rywal szybko moze odrobić. :/
A jak przewaga jest duża to owszem -pewien spokój psychiczny jest:)
1
Uu Ramos mglby wylecieć za to.. powinien nawet -.-
6
Na zawsze zostanie mi w pamieci reklama Nike, gdzie ekipa wykradala piłkę Nike. Edgar naklada okularki "na podczerwien" dzięki ktorym widzi lasery:d teraz juz nie ma takich reklam:/
4
Wiesz, coś w tym jest. Mi również nieraz przez myśl przeszło, że odejście Plastusia dobrze zrobi dla Realu.
2
Masz rację. Zagiąłeś mnie, skończył mi się zasób słów. :((
A tak serio - spotkasz sie z tym w przyszłości, iż nie kontynuuje się rozmowy z kimś, kto jest za głupi żeby pojąć pewne rzeczy. Odpuszcza się bo po co nerwy tracić. Mówisz "kim Ty jesteś żeby mi mówic kogo szanować" - z takim podejściem nieraz w ryja dostaniesz, może wtedy się nauczysz ;)
Nie życzę tego oczywiście. Pa!
1
Ledwo z liceum wyszedł i juz... nie ma sensu kontynuować tej dyskusji. Po prostu nie ma.
Pozdrawiam.
1
Nie zabroni. Ale to nie zmienia faktu zebys zachowal szacunek i kulturę.
1
Szczescia nie ale sie przydają. Za to ja ie wiem po co piszesz takie durne teksty.
4
Gejem nie jestem wybacz. Moze jape ma.dziwną ale dalej zarabia w tydzien wiecej niz Ty w rok.
Trochr szacunku dla drugiego człowieka.
1
A jaka bo nie zauważyłem? :)
0
Ciekaw jestem Twojej facjaty.
2
Ostatnio? JD był popularny od zawsze. Ja uwielbiam ale nie potrzebuje dzielić się z tym światem. Nie idz za tym co modne tylko miej swój rozum.
A kupić-polecam. Tylko są różne podniebienia i Ci nie smakować :)
1
Wez bo nie czaje? :o.
2
Oezil co podał :o jest nadzieja!
7
Gramatyka 1 na + .
".. 4th Player with most goals."
2
Ja nie rozumiem jak ludzie jeszcze wierzą ze Liga Angielska jest najlepszą na świecie? Ja rozumiem ze Arsenal może byc myslami w meczu z Barca.. ale 2 przed wlasna publicznością?
7
Bez kitu... nie rozumieć fenomenu jednego z najważniejszych filarów "Drużyny 6 Pucharów".. Ty od tego sezonu Barce oglądasz? o.O
4
Mecz z Getafe i Vidal w tym meczu to "podręcznik PO". Genialny mecz!
2
Pamiętam ten mecz. Z Levante bodajze - "...jakby partnerzy wiedzieli, zee ooon (Iniesta) jeeest dzis wielkiii!" Balans i prowadzenie pilki przez Andrzeja to .. słów nie wymysle żadnych nawet - perfekcja.
1
Wątpię ze Leo chcial strzelac. Realizator pokazywal moment w ktorym Leo patrzy na Munira.. chcial mu podać i wyszlo La Genialnie
1
Akcje nakręcił Munir - Szacun :)
2
Jemu karne do bramek nie sa potrzebne:d
1
Odskakuje mi piłka to pomyslalem.ze go zaczna sprzedawac zaraz:)
1
Ironie żeś wyczul? Chyba kiepsko:((
2
Gdyby pauzowal za kartki to by na lawce nie siedział. To nie Cheryshev:) po prostu - chyba mu daje odsapnac.
1
Tak patrze ze sedziowie nie gwizdzac karnych Barcelonie momentami robili im przysługę; )
1
Juz sprzedajemy Turana?
2
I skończą się komentarze w końcu "pfff a Neymar ile kosztował?"
Dzięki Ci Panie!!
1
Made in China dopadnie i piłkę europejską :/
1
Obstawilem wczoraj 7 pojedynków z Ligi Europy. Za 5zl miałem do wyjęcia 448zl. Weszlo 6.. bo Sevilla postanowila... no w sumie nie wiem nawet to oni zrobili w tym meczu no ale -.-