1

To jest opinia, która powinna być zachowana dla siebie. To też ludzie. I po tylu meczach, po tylu chwilach radości ile nam dali proste, że przyjdzie mały dołek. Odpoczną trochę - Lucho im nawrzuca i znowu będą mielić!

4

Ty no dziwne że zadyszkę złapali. Jak oni mogli po tej serii 39 meczów bez porazki, 1.5miesiecznym maratonie "gram co 3 dni" przerwa reprezentacyjna

NO JAK ONI K... MOGĄ BYĆ W TAKIEJ DYSPOZYCJI?!?!

28

Jeszcze 38 wygranych i Barce wyrówna swój rekord z sezonu 2015/16!

2

Ty przypadkiem Bayernu z Lizboną nie oglądaleś? o.O
Polecam ściągnąć i obejrzeć I połowę tego meczu - Andrzej rządził i dzielił!

1

Pamiętaj - to nie Barca słabo zagrała, tylko Real zagrał tak dobrze :p

1

Bo Rafa ma Barcelony więcej w żyłach niż Turek?:)

0

No i? ;o

1

A gdzie ten cfaniaczek co pytał gdzie jest Suarez w 1 polowie?

0

Faulowal to dostał - proste

0

Z takim autobusem to ja p...

0

Hahahhahahahahha:d

0

Co za bus...

1

A potem mailem do Luisa Enrique, żeby mógł swój skład porównać z opinią 'innyh treneruf' :)
A tak na serio - pomysł ciekawy - jakieś dodatkowe punkty za prawidłowe wytypowanie albo cuś.

5

Coś czuję, że dziś po 90 min z murawy nie będzie schodzić komplet piłkarzy. Kartki się posypią.

Jak widzę komentarze - "Po Klasyku boję się tego meczu", "Remis biorę w ciemno" itp. to mi się śmiać z was chce.
Barcelona w Klasyku usiadła po bramce Pique. Oszczędzali się ta TEN mecz, więc czy wy sądzicie, iż w tym meczy Barca zagra na stojąco? Tam będzie wojna!!

7

Nowy "layout" ocen - zacny!

5

61 lat i dalej ma siłę biegać i pajęczynki zrywać...
#Respect

1

Czyli jeśli wierząc Twojej dacie urodzenia - konto założyłeś w wieku 12 (max. 13) lat. Nieźle:d ja w wieku 12,13 lat... chyba w sapera grałem albo w simsy, już nie pamiętam.

8

Wyczekiwałem na mecz Barcelony, ojjj.. całą przerwę reprezentacyjną. W dzień Klasyku to od godziny 18 myślałem, iż ciśnienie mi głowę rozerwie.
Po meczu miałem niesmak - nie sądziłem, że zobaczę Barcę W KLASYKU(!), która sobie dosłownie "stanie". Strzelili gola i olali sprawę - i to wyczuł Madryt. Miałem naprawdę żal itp. itd.
ALE -
teraz jak tak myślę - wydaje mi się, że ta porażka dobrze zrobi Barcelonie. Kubeł zimnej wody to mógłby być w meczu z takim Deportivo. TO to był wylany ciekły azot na zawodników Blaugrany. I cieszę się, bo jeśli to ma im dać kopa dzięki któremu jutro będą gryźć glebę - to w ostatecznym rozrachunku "przejście obok" Klasyku nie jest tak bardzo bolesne.
VeB!

1

Zrobił burdel. A potem jeszcze większy i tak zostawił po czym wyszedł ;p

3

MSN się samo zatrzymało. Real nie zagrał w obronie niczego wybitnego, poza Casemiro oczywiście.

2

Ręce opadli... pozostawie bez komentarza.
Branoc:)

1

Nie mówię hop. Gdzie tak napisałem? Mowa tu o celu, planie na przyszłość.

1

Oł Gasz to ja Ci jeszcze coś napiszę:
Wejdź w terminarz, sprawdź następnego przeciwnika, potem wejdź w tabele i sprawdź sytuację w niej.

Użyję jeszcze raz tego porównania, bo mi się podoba - Czasami trzeba poświęcić parę pionków lub wieżę, by się dobrać do królowej albo króla.

2

A zapomniałem dodać - kto tu mówił o wyrzucaniu? Dostałby zółtko - nie wiem czy w tym momencie już miał czy nie. Chodzi o sam fakt że nie gwizdnął, bo gdyby to zrobił - zółtko murowane.

2

Zgodzę się z El d. - nie ma sensu się trudzić
Pozdrawiam

2

"jeśli wcześniej nastąpił kontakt z piłką." - nie wiem jak dużo meczy oglądasz, ale są sytuacje w których zawodnik trafia w piłkę ale sędzia dyktuje faul. Przykład - nie podam bo nie znajde bo to chyba niemożliwe w tak krótkim czasie. ta kwestia "jeśli wcześniej nastąpił kontakt z piłką." I trzymanie się jej tak kluczowo "ej dotknął piłki faulu nie ma" to nie zawsze jest świętość - i tak było w tej sytuacji. Nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć inaczej.
Dotknął piłki, piłka poleciała dalej, gdyby kontaktu z Leo nie było, miałby sytuację strzelecką. TU JEST FAUL!

2

Czy Ty serio uważasz, że tam nie było faulu? Spóźnił się i nie ma tu o czym dyskutować -.-

2

Też na to zwróciłem uwagę. Nie ma co się dziwić. Ale przejdzie im szybko :)

2



gdzie on tu trącił piłkę? O.o Weźcie wy się ludzie zaopatrzcie w okulary skoro nie dostrzegacie rzeczy, które widać jak na dłoni.

2

Było już to zapewne pisane, dodam i ja - wylecieć to on powinien już po (nie)faulu na Messim przed polem karnym. Ramos ma coraz częsciej takie "odcięcia mózgu" że tak ujmę - kolejny klasyk wylatuje z boiska. W tym nie powinien dokończyć drugiej połowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?