5

Z kim grala Barca a z kim Real w tej LM :)

6

Tej jego reakcji po bramce nigdy nie zapomnę < 3

8

Niektóre polskie klubu połowy tego w jednym sezonie nie biją. :l

2

Spoko, jak chce przechodzić, i mu zależy, to obniży swoją pensję i przyjdzie za niższą cenę. Zawodnik jak chce przejść to ma możliwości do obniżki w pewnych kwestiach czyż nie?

Zresztą - ludzie - to są wymysły prasowe. Czy jakaś gazeta przed sprowadzeniem Turana spekulowała o jego przejściu tutaj? Przyjdzie okno transferowe - to się wtedy okaże co zarząd kombinuje. A teraz to pismaki mogą sobie wymyślić iż Pogba przylatuje jutro na testy.

1

Po pierwsze, Primo - jak zarabiasz niebotyczne sumy, to po x czasu nie są już takie wow, standardy się zmieniają i ta niebotyczna suma to potem ochłap.
Po drugie, Primo - Vidal nie miał ostatnio problemów z kontuzjami?
A po trzecie, Primo, Ultimo - Dudek nie narzekał:D

1

mich_l dla FCBarca.com: Ronaldo pomoże Benzemie w walce o Pichichi

po raz n-ty: takie brednie każdy może sobie wymyślić. No a redakcja wyświetlenia nabić musi więc...

1

Poruszyłeś dobrą kwestię. Mnie jakby tak kopali co mecz to w domu obowiązkowo worek treningowy (a wiadomo może Ney ma:p)

Do Leo jest jako taki "szacun na dzielni". Neymar? Nie wiem czy to zazdrość innych (prawdopodobnie) czy też ta propaganda się udzieliła na temat braku szacunku Neymara przez te sztuczki (możliwe), ale tyle co on dostał w giry..

Ronaldinho mimo że ośmieszał co 2 zawodnika, też miał ten szacun- do dziś ma.
A tutaj...

2

Nieskupiony Pique 6 a Sergi "odwrotny Alves" Roberto też 6? No halo no... 7 co najmniej.

7

Niech oni też podliczą ile NIE podyktowano Barcelonie, i ile "widmo-spalonych" mieli od początku sezonu.

2

Jak strzelał ostatnią bramkę, to aż ciężko było powstrzymać słowa "o je...ny" !
Teraz jest noszony na rękach ten nasz "Juby"... ale 2-3 mecze nie postrzela i "na spszedasz" ;/

Brakuje mi tej magii Messiego ostatnio. Pamiętam np. rok temu jak były mecze z City. Wyglądało to a'la "nauczyciel WF gra sobie z 6klasistami". Teraz Lio gra tak.. hmm statycznie(?). Oby sobie poradził z czymkolwiek się boryka teraz. W finale CdR taki rajd bym chciał zobaczyć jeszcze raz :)

4

Artykuł chyba aby nabić wyświetlenia. Neymar prędzej odejdzie aniżeli Busi.. No ludzie, litości :)

2

Jagiellonia jak się postara :)

4

No jasne, że Barcelona jest faworyzowana. Ciekawa statystyka 19 karnych dostała Barca w tym sezonie (to nic że nikt nie wspomnie ile NIE odgwizdano, i ile z tych 19 było słusznych - bo po co). Jak Pique dostał 4 kary za "słowa" a Filip jedno za "prawie" złamanie nogi Leo, to też Óefalona...

Tak czasami się zastanawiam - czy Ci wszyscy ignoranci z El Jaro na czele zmądrzeją kiedyś...

1

Z tylu bramek ile o... sedziowie Barce w tym sezonie to szczerze - w tylku to mam co tu sie dzieje. Chociażby za anulowany gol Messiego po fenomenalnym podaniu Andresa (mial byc jakis jubileuszowy; chyba 500 nawet). Wazne ze 3 pkt a te karne i tak by nie wpłynęły na wynik.

3

Autentyko, poziom tego komentarzu jest tak niski, ze gdy patrzę w dół to go nie widzę.

7

Do przewidzenia - biale stroje wygrywają... :/
:D

1

The Sun - info wiarygodne na poziomie wp czy onetu.
ALE:
Jeśli jednak coś jest na rzeczy, to Neymar obniży swoje zachcianki żeby zostać w Barcelonie. A jeśli mu dalej będzie odbijać, to cóż... zatęskni jeszcze.

3

Dokładnie. Jeszcze ten moment kiedy spojrzał na jednego, drugiego obrońcę... 3/4 zawodników po ładowała gwoździa na oślep... Niby takie proste a jednak nie do końca...

2

Czekałem, aż ktoś wspomni:D Zagrał lepiej 2-3 mecze - chwała mu za to że w idealnym momencie podkręcił tempo kiedy Barca poszła w dół, ale stwierdzenie, że strzela OSTATNIO ogórkom dalej ma potwierdzenie. Jak to mówią "wyjątek potwierdza..."

2

Potwierdzam - logika porażająca... :l

9

Również odnoszę takie wrażenie:) Ale tekst z żółtym butem mnie położył :p

1

Głowy nie dam uciąć (był ten temat poruszany kiedyś kiedyś), ale w Espanii poker nie jest jak u nas '5' tylko '4'. #ConfirmationNeeded

1

Doebał! :D W sumie coś w tym jest - "gola nie szczeliłem to pójdę do szatni i się nie odezwę do nikogo, niech wiedzą, żem cierpię mocno"..
Żałuj, że nie widziałeś jak wczoraj 2 razy skomentowałem "Portugalską ..." i się rzucili jak na mięso. Także Donie uważaj! :)

1

A na FB to która ich strona? Coś znaleźć nie mogę, a że nuda w pracy to chęnie popaczę:)
"Mjesi, oczeń mjacz, kakij pass do Nejmara i Neymar zdobywajet..." #RuscyPotrafia

1

Chłopie... zluzuj wory bo Ci żyłka pęknie. ;o
Napisałem "ŻAŁUJĘ" a nie "KU** CZEMU ONI TAK NIE GRALI Z ATLETICO".
Masz chwilkę i się nudzisz - przejrzyj moje komentarze. Znajdziesz tam multum postów typu "ludzie ogarnijcie zadki, to nie roboty, kiedyś musieli obniżyć loty".

Boże... jedna uwaga u już tyłki spięte... :l

6

Nie oglądałem multiligi, jestem wierny Ruskim, nieśmiertelnym Sopcastom (ostatnio zacząłem również Acestream praktykować - polecam!) ale z relacji "La-Ramblowej" wnoszę iż była parodia :d

10

Dalej deko w szoku jestem patrząc na statystyki Suareza i jego grę w tym meczu... Kosmos! Żałuję tylko, że nie zagrali z takim wigorem i impetem z Atleti;/

Problemy z kolanem od rzekomo ManU, a schodzi przez ból uda. Propaganda: poziom...

2

Weź nie pisz o Panu z no.7 bo zaraz się zlecą ... na Ciebie !! ;o

3

Szczerze? Każda ekipa z tej trójki może wygrać wszystko do końca. I tak punkt przewagi da miszcza Barcelonie!

1

Real nawet jak wygra to Runaldu będzie kręcić nosem. Eh..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?