mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
98
Wlasne tryplety, wlasne ligi.. bez kitu - najbardziej utytułowany klub ever :)
2
Godziny 24-2 w nocy. Kanały? Tv.wp.pl i szukać.
1
Jasne ze nie. Ale czasami takie "bonusy za podpis" sa obecne w umowie. Zalezy czy Bartłomiej się popisał czy nie:)
1
O właśnie cos takiego. No podpisali takie umowy sponsorskie, a Bartek mysle postarał sie zeby dali jakis bonus początkowy:)
1
W ZIMOWYM okienku nie było takich pieniędzy. W LETNIM juz nie będzie takiego problemu a ze względu na to iż... no własnie tu musisz poczytać dokładnie bo nie chce kłamać
1
Chyba rubli... juz ten rynek transferowy to parodia się robi
4
Jest na pewno najbardziej utalentowanym jak kiedykolwiek biegał po murawach. Nie oglądałem futbolu przed 2000, ale chyba nie było wcześniej zawodnika, którego piłka tak się słuchała. Żal, ogromny żal iż nie miał tej mentalności "pracującego" jak chociażby CR czy Messi. Dziś przy pomocy kilku czynników mógłby grać jeszcze w Barcelonie ;((
8
Ronaldinho w najczystszej postaci, 22 minuty wycinków z samej(!) jego gry dla Atletico Mineiro. Magia < 3
PS niektórzy przez 5 sezonów gry nie uzbierają tyle materiałów co R-Dycha przez 1,5 roku.
0
Nie tylko Iniesta, ale wielu piłkarzy Barcy kiedy tego trzeba to naprawdę wchodzą na swój najwyższy poziom. Czy to Alves nieraz wycierał sobie "Podręcznikiem PO" tyłek, czy to Busi pisał "ABC Defensywnego Pomocnika" na nowo. Szacun i pełen podziw.
Co do Andrzeja - fenomenem jest dla mnie, iż on stojąc w miejscu (kółeczka) wyprowadza w pole.. no praktycznie każdego. Graj El Ilusionisto jak najdłużej!
Taka "klasa" u zawodnika - to już chyba nie te czasy.
1
Calma Calma :p
2
Pique - Ściana, Mur Berliński... Czyścił wszystkie górne piłki, a jak go gdzieś nie było to i tak tam był,
Iniesta - "W słowniku nie ma słów by opisać grę tego piłkarza",
Messi - szarpał, mijał jak tyczki, 2 asysty a'la kosmos. Trochę mam żal, iż czasem się nie pokusił i soczystą p... z dystansu :)
Summa summarum - Jednak chyba wygrywa Pikej! :)
2
True story...
1
On ma wyłączona tą opcję chyba; )
5
Iniesta ma kody do gry w piłkę. Jak on zaczyna swój bieg to obrońcy wyglądają jak dzieci.
1
Iniesta < 3
0
Jego balans i drybling to poziom nieosiągalny dla reszty świata !
1
Kartki znalazł? 50min wcześniej powinien je ogarnąć
0
Pique to.dziś profesor!
4
Przeżywacie te gwizdy kiedy na dobra sprawę żadne z was nie jest Hiszpanem (jesli można w ogóle mówić o narodzie Hiszpańskim jako Hiszpanach) ani Katalonczykiem. Jestem sercem za Barca ale to sprawy polityczne które mnie/was nie dotyczą wiec zluzucie trochę :)
2
Teraz to miliony się będą zgadzać. Mam nadzieję, iż takich sytuacji jak w zimowym okienku (kiedy to grosza brakło) nie będzie. Nie przystoi to takiej marce jak Barca.
A Bartek teraz pokazał trochę pazura. No no.. :)
1
Wytłumaczyłem (i to nie Tobie(!)), tylko innemu użytkownikowi jakim rozumowaniem się kierowałem pisząc ten post o pucharach, bo z bąka tego nie napisałem. Wspomniałem Ciebie dla żartów (ze względu na naszą dawną rozmowę, myślałem że się kapniesz), ale Ty znowu próbujesz zrobić z kwiatka gówno i zachowujesz się jakbym napisał "PIS RZĄDZI". Nikogo nie będę przepraszać za swoje posty. Nie podobają się - to ich nie czytaj. I weź że Chłopie wrzuć trochę na luz, bo ręce opadają.
Bez odbioru.
1
Kurna- wiedziałem żeby tego nie zaczynac. Tu kończymy. Paa:)
PS "Miało być śmiesznie - wyszła jakaś durna gównoburza - brawo Wy!" - czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przeczytaj to i wywnioskować czy miała być poważna rozmowa. A ja się bawiłem świetnie! :)
0
Matko... chłopie... Wyczuć czasem żart. Dystansu trochę NIE zaboli i nie bierz tak wszystkiego na serio.
2
Jutro pod przeglądem prasy na śmietankowi.pl - "ÓEFALONA!!!!"
0
Czyż nie? :p
2
Miała być szpila i to wszystko - cieszę się żeś to zrozumiał! :)
Kusi mnie by odpisać Korbelowi, ale nie - zasada to zasada! Do jutra mógłbym z nim dyskutować i zapomniałbym o co poszło na początku :D
3
Miało być śmiesznie - wyszła jakaś durna gównoburza - brawo Wy!
Była tu kiedyś polemika na temat starej/nowej formuły LM. Nie pamiętam który użytkownik ale zaciekle walczył, i próbował przekazać, że patrząc przez pryzmat DZIŚ/TEGO WIEKU to nie jest dużo warte. Owszem osiągnięcie wielkie, na tamte czasy tak wielkie jak dziś LM XXI wieku.. ale obecny futbol a tamten futbol..
Ciężko to przekazać przez klawiature, a wiadomo jedno słowo źle dobierzesz i taki KORBEL ma pożywkę...
5
Ja się nauczyłem, by w polemikę z Tobą nie wchodzić i tej zasady się trzymam. :)
6
Real swoje puchary LM z dawnych lat liczy jako 1, mimo że formuła rozgrywek była mniej warta od obecnej Ligi Europy, więc - tak ma więcej :)
2
Studenckie czwartki są bardzo ważne.
#Respect !!