mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie prowokuj tylko policz sobie ile z tego sryliona było nieprawidłowo podyktowanych.
3
Takiej dominacji dwójki zawodników chyba nie będzie mi już dane oglądać. Masakra..
1
A co było? Niestety nie mam jak obejrzeć :(
1
Autostrada do finału, to fakt. Ale zanim dojadą do celu to solidny mur i powrót na ziemie. To już nie Wolfsburg czy Roma...
1
Ta gazela nie jest taka młoda juz -.-
1
Spytaj jak Real tu się znalazł :)
1
Rykoszet.. ale gol to gol :/
6
Polecenia to akurat zaden wyznacznik: o
5
No siemka:) Z głową wszystko ok? :)
A tak serio - to o co kaman? o.O
1
Oczy krwawią (przynajmniej mi) patrząc momentami na grę Atletico. Ale jeśli finał będzie Atleti - Real, to kibicowanie Realowi jeszcze przy ich obecnej AUTOSTRADZIE do finału będzie ostatnią rzeczą jaką zrobię i o jakiej pomyśle.
1
"...zostawiają krew..." - na właśnie ta kwestia boli, bo nie myślą momentami. Odcięcia mózgu. A kiedyś w końcu naprawdę zrobią komuś poważną krzywdę a wtedy nie będzie zmiłuj...
2
Soł, if Ju dont noł an ortografi of som łord, dżas czek it in Wujek Gugle. Hi nołs ewrytink!!
1
Mysle, ze my - kibice Barcy w kwestii karnych nie powinniśmy się wypowiadać; )
Nie strzelił - Bayern mial 17 (!) Strzalow do przerwy - ten karny to igla w stogu siana.
Jeśliby nie mieli sytuacji bramkowych i karnego nie strzelil - OK, wp... konieczny. Ale w tej sytuacji... no kwestia sporna. Ale fakt faktem - nie trafił. Lecz kto się nie nie myli:)
1
Jak to Muller zawiódł? To on tylko gra tam? Nie lubię go, mocno(!) ale jego winy tutaj najmniej.. Bayern zagrał dobrze.. brakowało tego "czegoś".. no i porządnych soczewek dla sędziego.
1
To to kuzwa mecze są!!!!
10
73 gole w 60 meczach... toż to kuźwa jak scenariusz z FIFA, tryb kariery o.O
7
Ja rozumiem majówka itp... ale...
4
Tlumaczenie glupoty zartem znane od zarania dziejów .
18
Przepłaciłeś to za dragi chyba. Było mniej wziąć...
2
Perez nie płakał jak czytał - Toż Suarez nie jest dobrym piłkarzem i ma Benzemę!
Jeszcze strzeli 4 bramki i będzie miał tyle goli co cała Legia ;o
2
A to wtedy nie Deco zmienil?
1
Co Messi podał - pytań nie mam..
1
Pewnie za to ze angielskiego nie zna...
2
O buty jak się biją ;p W sumie - nie dziwie się, jakbym go spotkał na ulicy to skarpety chociaż żeby dostać! A koszulkę to juz... ;o
2
Po edycji "Entery" w oknie się robią podwójne, to chyba tyle z problemów. Jak masz jakieś poważniejsze to z miejsca do Administracji pisz.
2
Oglądałem - teraz na bank tego nie odtworzę, za duże ryzyko :D
10
Autentyko - poziom tego komentarza jest tak niski, że patrząc w dół, nie widzę go...
Jak Ciebie tak mocno interesuje - jestem programistą i mam momentami za dużo czasu. Zadowolony?
EDIT: czytam kolejny raz Twoją wypowiedź i zastanawiam się jak ... trzeba być by takie rzeczy wymyślać ;o Szacun, położyłeś mnie na łopatki dziś..
1
Załóżmy że Real wejdzie do finału z Atleti - ja taki scenariusz popieram. Śmietankowi nie grają nic nadzwyczajnego, A Atleti z poprzednim finałem w pamięci i obecnym nastawieniem przejadą się po nich jak Barca po Deportivo..
7
Siedzę w pracy i trzeba łzy ukrywać by nie zobaczyli :)
< 3
1
Takie zachowanie bramkarzy jak na filmiku (przytrzymywanie piłki) powinno być z miejsca traktowane żółtkiem... -.-