1

To nie prowokuj tylko policz sobie ile z tego sryliona było nieprawidłowo podyktowanych.

3

Takiej dominacji dwójki zawodników chyba nie będzie mi już dane oglądać. Masakra..

1

A co było? Niestety nie mam jak obejrzeć :(

1

Autostrada do finału, to fakt. Ale zanim dojadą do celu to solidny mur i powrót na ziemie. To już nie Wolfsburg czy Roma...

1

Ta gazela nie jest taka młoda juz -.-

1

Spytaj jak Real tu się znalazł :)

1

Rykoszet.. ale gol to gol :/

6

Polecenia to akurat zaden wyznacznik: o

5

No siemka:) Z głową wszystko ok? :)

A tak serio - to o co kaman? o.O

1

Oczy krwawią (przynajmniej mi) patrząc momentami na grę Atletico. Ale jeśli finał będzie Atleti - Real, to kibicowanie Realowi jeszcze przy ich obecnej AUTOSTRADZIE do finału będzie ostatnią rzeczą jaką zrobię i o jakiej pomyśle.

1

"...zostawiają krew..." - na właśnie ta kwestia boli, bo nie myślą momentami. Odcięcia mózgu. A kiedyś w końcu naprawdę zrobią komuś poważną krzywdę a wtedy nie będzie zmiłuj...

2

Soł, if Ju dont noł an ortografi of som łord, dżas czek it in Wujek Gugle. Hi nołs ewrytink!!

1

Mysle, ze my - kibice Barcy w kwestii karnych nie powinniśmy się wypowiadać; )
Nie strzelił - Bayern mial 17 (!) Strzalow do przerwy - ten karny to igla w stogu siana.
Jeśliby nie mieli sytuacji bramkowych i karnego nie strzelil - OK, wp... konieczny. Ale w tej sytuacji... no kwestia sporna. Ale fakt faktem - nie trafił. Lecz kto się nie nie myli:)

1

Jak to Muller zawiódł? To on tylko gra tam? Nie lubię go, mocno(!) ale jego winy tutaj najmniej.. Bayern zagrał dobrze.. brakowało tego "czegoś".. no i porządnych soczewek dla sędziego.

1

To to kuzwa mecze są!!!!

10

73 gole w 60 meczach... toż to kuźwa jak scenariusz z FIFA, tryb kariery o.O

7

Ja rozumiem majówka itp... ale...

4

Tlumaczenie glupoty zartem znane od zarania dziejów .

18

Przepłaciłeś to za dragi chyba. Było mniej wziąć...

2

Perez nie płakał jak czytał - Toż Suarez nie jest dobrym piłkarzem i ma Benzemę!

Jeszcze strzeli 4 bramki i będzie miał tyle goli co cała Legia ;o

2

A to wtedy nie Deco zmienil?

1

Co Messi podał - pytań nie mam..

1

Pewnie za to ze angielskiego nie zna...

2

O buty jak się biją ;p W sumie - nie dziwie się, jakbym go spotkał na ulicy to skarpety chociaż żeby dostać! A koszulkę to juz... ;o

2

Po edycji "Entery" w oknie się robią podwójne, to chyba tyle z problemów. Jak masz jakieś poważniejsze to z miejsca do Administracji pisz.

2

Oglądałem - teraz na bank tego nie odtworzę, za duże ryzyko :D

10

Autentyko - poziom tego komentarza jest tak niski, że patrząc w dół, nie widzę go...

Jak Ciebie tak mocno interesuje - jestem programistą i mam momentami za dużo czasu. Zadowolony?
EDIT: czytam kolejny raz Twoją wypowiedź i zastanawiam się jak ... trzeba być by takie rzeczy wymyślać ;o Szacun, położyłeś mnie na łopatki dziś..

1

Załóżmy że Real wejdzie do finału z Atleti - ja taki scenariusz popieram. Śmietankowi nie grają nic nadzwyczajnego, A Atleti z poprzednim finałem w pamięci i obecnym nastawieniem przejadą się po nich jak Barca po Deportivo..

7


Siedzę w pracy i trzeba łzy ukrywać by nie zobaczyli :)
< 3

1

Takie zachowanie bramkarzy jak na filmiku (przytrzymywanie piłki) powinno być z miejsca traktowane żółtkiem... -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?