mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobrze niech wygrywają. Podbuduja sie, pomyślą ze wrócili a we wtorek... :)
James piekny wolny
4
Chociażby to:)
6
Wiesz, niektórzy piłkarze utrzymują swoje rodziny np.
2
Spekulacje o powrocie The NieNormal One - cześć 1436 :)
1
Nie jest - ale będzie. Jak napisalem - cierpliwość popłaca.
1
Pamiętaj - to Real zagral tak dobrze ze Barcelona opuściła - nigdy na odwrót :d
1
Czy Ty naprawdę uważasz, że da się odbudować formę grając w co 3-4 meczu po półrocznej przerwie? o.O Przyjdzie jego kolej - cierpliwość popłaca - Thiago jej np nie miał.
4
Taaak.. sędzia pomógł Barcelonie. To co ten Pan gwizdał pod koniec meczu ("faule" Sergi Roberto m.in.) to ja nie mam pytań.
Nie pamiętam gdzie to wyczytałem/usłyszałem - ale wygrane Barcelony odbijają się takim echem, taki wszechobecny ból Anusiaka panuje, że pracę Magisterską można by napisać o tym fenomenie :) Jestem ciekaw ile takich sytuacji miało ManU w tym sezonie... Ale o tym nikt nie mówi.
3
"Turek nie do końca zaadaptował się do gry Barcelony..." - Brawo szufladkować zawodnika po połocznej przerwie i nieregularnej grze. Ile razy to można wałkować - Styl BArcelony jest jednym z najtrudniejszych (jeśli nie najtrudniejszym) na świecie. Neymar - ile on się adaptował? Idąc takim rozumowaniem - Neya sprzedaliby 2 sezony temu.. Genialny SPORT i 1/2 użytkowników tej strony.
1
Typ poświęcił pół roku gry, żeby móc zagrać w Trykocie Blaugrany, a wpływa oferta i "zastanowiłbym się" -.-
Wiesz, że serca u zawodnika nie kupisz? Adra je Barcelonie oddał a Ty... Aż kurde po co mi nerwy tracić...
4
Dziś pierwszy raz usłyszałem;) Nie siedzę dużo w internecie ;/
1
Ja mam samsunga a3( wersja z 1.5GB RAM) i jestem mega zadowolony. Ekran 4,5 cala, jeśli wolisz większe to jest a5. ALE:
Nie jestem wymagającym użytkownikiem, więc dla mnie ten model jak znalazł. Jeśli mocno patrzysz na parametry itp itd to Soniaki jakieś myślę:)
W orange, Abonament 39.99, telefon 99zł w grudniu:)
1
Zaprawdę prawdziwy czy zwymyślony? :)
45
Przecudowny cytat zapodaję:
"Podobno kibice i zawodnicy Realu zaczynają powoli chodzić do kosciola bo chcą zobaczyć kogoś w bialym stroju kto podnosi puchar!!! "
Made my Day :D
65
30-7 to oznacz tylko i wyłącznie, iż sędziowie pomagają Barcelonie. Nie to, że przeciwnik nie potrafi odebrać im piłki, nie ma sposobu zatrzymania zawodników - tylko i wyłącznie sędzia!
Maść na ból tyłka to chyba zza m. Śródziemnego będą ściągać niedługo.
1
Jest jak najbardziej:) ale jak napisałem - kwestia dołka i zmęczenia - my, kibice Blaugrany nie powinniśmy się udzielać w tej kwestii - i tak nas rozpieszczają:)
5
Na kompie odpalac fcbarca.com /mobile to sie mija z celem:/
1
Barca po to sobie odpoczela w tym meczu bo myślała o LM. I teraz masz efekty - Klasyk juz zapomniany:d
37
Sport mógłby być kreatywny i na okładkę dać wilka jak poluje na jakieś białe zwierzę (kura by pasowała) :p
1
Co zrobił Marcelo bo nie mam możliwości obejrzeć? Podobno padaka wiec ciekawi mnie:p
1
Albo ;DDD zamiast :(
1
Witam w klubie :(
2
Z Twojego pamietnika z wakacji :)
2
My Dear Russian Frjend - trochę sobie żeś doebał do pieca. Równie dobrze można napisać iż Cristiano "wiecznie stojący na nogach" Ronaldo jest najlepszym graczem Realu bo ma tyle goli. A wystarczy obejrzeć parę meczy i gołym okiem widać co i jak - grają wszyscy na niego to proste że te gole musi mieć, a tak - NOT EXIST! (o czym pisano wyżej)
W drugą stronę - Messi może i magii wczoraj nie pokazał (to tylko człowiek wbrew temu co mówią! To nie marsjanin serio.. chociaż czy aby napewno? Załóżmy że marsjanie też się męczą), miał trochę dołek, ale nie zawsze trzeba ebnąć dryblingiem 5 obrońców, i zerwać pajęczynkę by rozegrać dobry mecz. Leo tak zawyżył sobie standardy iż po takim występie ludzie piszą "gdzie być jego magia?". A prawda jest taka że 99% piłkarzy chciało, aby tak wyglądały ich "nie najlepsze" spotkania. W tym ja mimo że nie jestem kopaczem:)
2
O tym rozpieszczeniu to jest True Story - Barca rozmaminsynkowała nas, kibiców do takich granic iż po wygranym meczu jest gównoburza, iż nie wpakowali więcej jak 4 bramki... przecież to woła o Pomstę do Wszechmocnego!!
10
Czy ktoś mi wytłumaczy kiedy powstały nowe przepisy odnośnie kartek, mianowicie:
"za taki faul jest kartka, ale tylko gdy jest to pierwsza kartka zawodnika lub jest już po np. 70. minucie meczu"?
"Za wjechanie z buta w nogi przeciwnika będąc całkowicie niezainteresowanym piłka nie należy się żółta kartka jeśli przewinienie miało miejsce min. 40 m od własnej bramki"
"Nie należy się żółta kartka jeśli zawodnik już wcześniej dostał kartkę za wjechanie w nogi przeciwnika nie będąc w ogóle zainteresowanym piłką"
"Nie należy się kartka zawodnikowi, która posiada już na swoim koncie żółta kartkę, jeśli w miedzy czasie dwukrotnie idiotycznie fauluje zawodników drużyny przeciwnej - trzeba czekać przynajmniej do 60. min spotkania"
1
Braki piłkarskie nadrabiają agresją i walką a potem zdziwienie. Jak gra się ostro to proste, że się dostaje kartki. Jeszcze niech może doda, że jego czerwona kartka w poprzednim meczu po "faulu" na Lio to też wymysł sędziego... no przecież nie zabił o.O
2
Ostro.. ja myślałem, iż takie rzeczy tylko w FIFA ;p
Toż sędzia praktycznie przed sobą miał słupek, i stał prostopadle do linii bramkowej. To co on kur... de nie widział jak piła leci po lewej stronie latarni? ;o
2
Przecież on za każdym razem nie patrzył na piłkę, tylko na zawodnika nogi. Jak to się nie kwalifikuje na żółtko, to ja nie wiem jakie oni pojęcie mają w Madrycie o faulach.
2
A to było takie coś? :o