mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie jestem zły. No to tez ludzie - przyszedł dołek w najgorszym momencie - coz my poradzimy.. najbardziej jest żal o szanse na obrone LM. Barca miala wszystkie argumenty by to powtórzyć. Zabrakło ostatniej o której bym nie pomyślał - sił..
3
Juz wszyscy by chcieli 1:0 po 10min... to nie Sociedad - yy zly przykład
PS 10min 0:0 - "czarno to widze"
Ludzie litości..
1
Ronaldo wczoraj zagrał na poziomie (W KOŃCU). Co najśmieszniejsze - dziś go całują po stopach.. za kilka dni będzie "WON STOND"!
Co do dzisiejszego meczu - nie wiem czemu, ale się trochę boję. Ale z drugiej strony, to jak to powiedział Lucho "Barca jest stworzona do takich spotkań" i tu ma rację. Na takie spotkania to taki Alves jak zepnie tyłek to nakrywa czapką resztę PO na świecie. Niech się skupią i zagrają swoje!! VeB
1
Boli? Smieszy! Remontada z 8druzyna bundesligi po przegranym 2:0.. jest sie z czego cieszyć :)
4
Robaldo - piłkarz kompletny
No padlem:d
On BYŁ pilkarzem kompletnym..
0
Do skrzydła i dośrodkowanie - ...
1
Real jest do ogrania. Ale Wilki muszą przestać się bać i zacząć gryźć. Madryt wcale nie gra wybitnie. A ta akcja, gdzie Marcelo zablokował strzał praktycznie na pustą bramkę - powinna im ta sytuacja dać "kopa"! VeWilki!
1
Mocne ale coś w tym jest:)
9
Zasnął tam.chyba Marcelo po "takiej plombie" :o
0
Serio - Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ja o x ty abcdef... -.-
0
Masz całkowitą rację.
A kibice Białej części Madrytu już zapomnieli jak w meczach z Atletico bodajże Turan czy Godin (już nie pamiętam) wylatywał z boiska wtedy było ok. A jak ich Atleta kopał i bił zawodników bez piłki - "on taki jest" ;/
Boli czasem taka hipokryzja.
1
A Iniesta ile ma? Xavi ile czasu potrzebował, by grać jak grał? Toż Generała mieli sprzedawać w wieku chyba 24(?)lat, bo nic nie grał o.O
Te myślenie niektórych to po prostu koszmar.
1 sezon tak naprawdę gun*o weryfikuje - drugi pokaże czy się nadaje. A my jako kibice powinniśmy wspierać... Szkoda gadać...
0
Też to zauważyłem - ale nic nie pisałem bo zaraz teksty typu "kompleksy" itp:)
2
Ej no... druga żółtka kartka jak najbardziej niesłuszna. Drugą żółtą kartkę może dostać zawodnik tylko wtedy jeśli:
-odstęp między faulami jest większy niż 30min,
-sytuacja ma miejsce po 70min,
-nie może być ukarany 2 razy za to samo (czyli kopnął raz, to potem żeby dostać musi np ręką uderzyć).
Nie wiem o co jeszcze te spekulacje, UEFALONA I TYLE!!!!!!
A tak na serio teraz - Chyba dotychczasowa maść na Anusiaka jest już za słaba. ;/
0
100 tysięcy za powołanie to błąd w tłumaczeniu. Ale przez chwile pomyślałem "och... li?;o "
W sezonie Ligi Espanyoles można rozegrać maks 63 spotkania: 38 liga, 16 liga mistrzów, i 9 CdR. Zawodnik oczywiście nie będzie powołany do wszytkich, a nawet jeśli będzie to nie musi wyjść na boisku, więc liczmy 50 powołań
100.000 x 50 = 5 mln. Takie bonusy są deko chore, więc to musi być błąd w tłumaczeniu.
0
Ta koszulka, TEN Pan z Brazyli... ehh
0
Nie czytalem pierwszego akapitu bo szczerze - nie chcialo mi sie:) zainteresowalem sie drugim i widze ze.masz.małe problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Napisale "PODCHODZISZ POD" nie "JESTEŚ" to znaczna różnica.
Mozesz powiedzieć - gdzie ja napisalem cos o zakazie krytyki pilkarzy? I cos o sezonowosci? Bo nie widzę; o moze mamy inną wersje strony?
Gdybyś używał trochę szarych komórek i zastanowił się nad tym co napisalem wczesniej - zrozumiałbyś.
Tym zdaniem również kończę ta dyskusje. Pozdrawiam:)
PS Suarez sie aklimatyzowal 4-5 miesiecy przy "REGULARNEJ GRZE"! Jesli kiedykolwiek grałeś w pilke to wiesz jak przerwy wpływają na postawę boiskowa. A my rozmawiamy o profesjonalnyn futbolu, ale... co ja tam wiem :)
0
Oł Dzisas... tym komentarzem kończę rozmowę z Toba. Dobranoc:)
1
Zachowam ta rozmowę by przypomnieć wam jakie pierdoły pisaliscie, w momencie gdy Turan zacznie na prawdę grać. A wtedy pewnie będziecie jednymi z pierwszych do czyszczenia.mu butów :)
1
1 i 2 nie skomentuje...
3- idac Twoim tokiem rozumowania - Sergi Roberto powinien byc w innym klubie, sam Neymar sie rok ogarnial z grą wiec tez po 3 miesiącach winien byc na wylocie, nie wspomnę o Suarezie. A Rakieta? Typ od czarnej roboty, bez której nie byłoby trypletu powinien wrocic skad przybył.
Turan nie jest za slaby na Barcelonę. Jakbys ogladal Atletico i jego gre tam to bys wiedzial co potrafi. Dla zawodnika jest najwazniejsza CIĄGŁOŚĆ gry a Turan jej nie ma. Sergi dostawal szanse mimo ze mu nie szło i co - sprzedałbyś ?
Patrze że podchodzisz trochę pod "kibica sukcesu"- nów idzie to sprzedać. To nic ze Turek gra dopiero 3 miesiące. Kolejny sezon dopiero zferyfikuje czy się nadaje. No ale tak jest jak chce sie miec cos "na wczoraj"...
1
Nastepny.. ale kurde mam dość juz chyba uswiadamiania kolejnych "myslacych inaczej".
Albo - krótko:
Jestem pewny iz Ty po polrocznej przerwie w grze, i nieregularnej grze opanowalbys do perfekcji najtrudniejszy styl w futbolu(Barcelony) tym samym najtrudniejszą pozycje w tej druzynie (pomoc) i siekałbys wszystkich i wszystko. Szkoda ze Arda nie jest taki jak Ty:((
2
Myślisz, że Real i Atleti do końca wszystkie mecze wygrają? Nie "sondzę" ;p
0
Proponuje bana dla tego Pana
Jak dalej chlopie nie czaisz czemu czlapie, to ske nie udzielaj.
0
O kurde. Ze złości napisałem LFP. Mialo byc PL:d
1
Nie pojmuje, jakim cudem ludzie mówią o LFP jako najlepszej lidze na świecie. "Potengi" tejże ligi nie potrafią wygrac z Swansea czy West Ham, a piszą "La Liga to g..."
Toż to kabaret.
Ale to uswiadamia na jak kosmicznym poziomie jest Barcelona:o
1
To dobrze, że udało mi się Ciebie rozbawić :)
"mój kolejny komentarz na temat Cristiano" - a dzisiaj coś pisałem o nim? Bo nie pamiętam:)
Przeczytaj mój komenatrz ZE ZROZUMIENIEM, to dowiesz się, z czego mam BEKĘ nie BÓL DUPY:) Trzeba mieć smutne życie, kiedy się nie potrafi czytać dokładnie tekstu ;/
1
Nie mam:(
7
To mnie bawi - kiedy Ronaldo asystuje - to strzelec gola ma obowiązek podejść i mu podziękować. Kiedy on strzela, to leci się sam napinać przed kamerami... taka fałszywa gra zespołowa - "podałem ale masz mi podziękować i wyczyścić buty" :P
4
Żeby Barcelona tak ROBIŁA, to by oddychała rękawami pod koniec sezonu i taki Wolfsburg by ich na miękko robił.
1
I czego wy przeżywacie? Wolfsburg ich osmieszyl, dzis zniszczą Ogórkową, zajada się, jutro w prasie - powrot Grzmota a we wtorek wpier.. :)