10

Nie wiem jak was, ale oprócz wygranej Barcy najbardziej cieszy mnie gol Marka :) Cudo. I jego zaciesz :)

2

Ciekawi mnie jak Sciah oceni Suareza po meczu :)

5

Jak dzik w sosny... usmiech Lucho:d

1

Czemu oni z Atleti nie zagrali z takim.wigorem... :(

1

Tylko zauwaz ze jego jakos "intensywniej" dotykają. Nie usprawiedliwiam - gdzie niby? Rozumiem po prostu.

1

I mecz Barcy bez widmo-spalonego to tez nie mecz Barcy.

1

Dobre;d.

4

Nie dziwie się tej frustracji Neymara.. to co przeciwnicy z nim "robią" te ciaganie popychanie to Świętego by nawet w..

2

Wooow. A teraz "co ten Messi"...
A sobie przypomnieć dzisiejsze teksty..

1

Ej.. kiedys przeciwnik nie robił tak obrony Barcy jak teraz tym crossem..
Matko bosko co sie dzieje...!

1

"O matko znowu przegramy.... "
A po bramce
GOOOOL VAMOS po mistrzostwo!!

Niektorym to brakuje czegoś między uszami.. :l

1

Ej przegramy to:((

30

Powiedział po 10min.. Rece opadają. To wyłącz najlepiej.

1

Jak patrze na ten autobus to mam juz takie obrzydzenie....

0

Iniesta < 333

1

Czy wie ktoś może, jak w sts.pl powiększyć transmisję do np FullScreen? Oglądać mecz 100x300px to trochę lipa:)

1

Niech się Rabią (Rabiot) przyjrzą. Jak Verrati nie przejdzie to ten również ma to "cuś". Moim zdaniem - bardzo podobny do Busiego:)

2

Ale bomba!! Taki widok na Camp Nou jest teoretycznie możliwy ale w praktyce nierealny. Za duzo przyjezdnych na stadionie:/
Ale filmik z przyjemnością się ogląda :d

Barca z takim dopingiem pojechałaby wszystko co sie rusza. Nawet nie w formie. Przy takim dopingu nie da się być nie w formie.

2

Pięknie ujęte :)

3

Puyol, Iniesta, Xavi to inne pokolenie, tu nie ma co porównywać. Plus Neymar jest Brazylijczykiem - Ci to zawsze mają dziwne fazy. ALE...
przecież on zawsze był taki, tylko że jak mu szło to nikt tego nie roztrząsał.

2

Gdyby co mecz ładował bramkę, to byście przymykali oko na wszystko, a teraz sępy poczuły okazję to lecim!


Nim halny w górach zawieje,
nim Kwaśniewski głębszego wypije
znów znajdą się świnki co będą chrumkały,
Jaki to Neymar jest iście boski i wspaniały.



Ot mnie wena naszła :)

1

Pieniędzy w zimowym okienku na transfer nie było, bo ... (nie chcę nic zamieszać więc opuszczę ten fragment), ale to nie znaczy, że jest cienko z kasą. Na wakacje budżet już będzie o 3 nieba większy na transfery.

18

o.O nie wierze w to co czytam...
PS Pędzel nie pendzel, Opędzlować nie opendzlować.

11

Dzieciaki na infie w szkole nie kibice :)

1

Każdy ma swoje zadania, ale czasem można wspomóc kolegę. Jak już mówiłem - dla mnie tu Claudio nie zawinił, odległość po rykoszecie do bramki jest znikoma, nawet gdyby miał rękę przyklejoną do słupka a po odbiciu poleciała by mu pod ręką - nie mógłby nic zrobić, bo refleksu AŻ takiego nawet koty nie mają.

1

No to jak opadają to nie powinienes stac na bramce. Kontrola nad konczynami najważniejsza!
Jak slusznie zauważyłeś rykoszet był krótki - czas na reakcje praktycznie zerowy. Bramkarz tez musi przewidywac, a w tym wypadku wybrał się za piłką (która miała leciec na 5m). Mógł zostać nie musiał. Na uja drazyc temat skoro jest jasne ze Claudio tu nie popełnił rażącego niczym słońce o 12 nad morzem błędu.

1

Chociażby i to. Bramkarz tez musi przewidywac.

1

Dla mnie tutaj Klaudiusz jest oczyszczony. Rykoszety.. no nie ma co komentować ich:)
Gorzej z drugą bramką i zachowaniem obrony. Ale to już inny wątek.

1

Taka sama odpowiedź.
Plus:
Stoperzy w Barcelonie nie grzeszą wzrostem ( poza Pique) wiec bramkarz Barcelony nie moze tak do końca "ufac" w kwestii górnych piłek. Zrobił ruch bo widział ze przeciwnik kopie piłkę. Rykoszetu tylko Święty mógł się spodziewać.

1

Powinien. Owszem. Ale na boisku zawodnicy maja ułamki sekund na decyzję. Mógł a raczej powinien zostać przy słupku ale czy powinnismy go tak bardzo karcic że tego nie zrobił? Rykoszet ma swoje prawa i zasady. A raczej ich brak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?