mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie wiem jak was, ale oprócz wygranej Barcy najbardziej cieszy mnie gol Marka :) Cudo. I jego zaciesz :)
2
Ciekawi mnie jak Sciah oceni Suareza po meczu :)
5
Jak dzik w sosny... usmiech Lucho:d
1
Czemu oni z Atleti nie zagrali z takim.wigorem... :(
1
Tylko zauwaz ze jego jakos "intensywniej" dotykają. Nie usprawiedliwiam - gdzie niby? Rozumiem po prostu.
1
I mecz Barcy bez widmo-spalonego to tez nie mecz Barcy.
1
Dobre;d.
4
Nie dziwie się tej frustracji Neymara.. to co przeciwnicy z nim "robią" te ciaganie popychanie to Świętego by nawet w..
2
Wooow. A teraz "co ten Messi"...
A sobie przypomnieć dzisiejsze teksty..
1
Ej.. kiedys przeciwnik nie robił tak obrony Barcy jak teraz tym crossem..
Matko bosko co sie dzieje...!
1
"O matko znowu przegramy.... "
A po bramce
GOOOOL VAMOS po mistrzostwo!!
Niektorym to brakuje czegoś między uszami.. :l
1
Ej przegramy to:((
30
Powiedział po 10min.. Rece opadają. To wyłącz najlepiej.
1
Jak patrze na ten autobus to mam juz takie obrzydzenie....
0
Iniesta < 333
1
Czy wie ktoś może, jak w sts.pl powiększyć transmisję do np FullScreen? Oglądać mecz 100x300px to trochę lipa:)
1
Niech się Rabią (Rabiot) przyjrzą. Jak Verrati nie przejdzie to ten również ma to "cuś". Moim zdaniem - bardzo podobny do Busiego:)
2
Ale bomba!! Taki widok na Camp Nou jest teoretycznie możliwy ale w praktyce nierealny. Za duzo przyjezdnych na stadionie:/
Ale filmik z przyjemnością się ogląda :d
Barca z takim dopingiem pojechałaby wszystko co sie rusza. Nawet nie w formie. Przy takim dopingu nie da się być nie w formie.
2
Pięknie ujęte :)
3
Puyol, Iniesta, Xavi to inne pokolenie, tu nie ma co porównywać. Plus Neymar jest Brazylijczykiem - Ci to zawsze mają dziwne fazy. ALE...
przecież on zawsze był taki, tylko że jak mu szło to nikt tego nie roztrząsał.
2
Gdyby co mecz ładował bramkę, to byście przymykali oko na wszystko, a teraz sępy poczuły okazję to lecim!
Nim halny w górach zawieje,
nim Kwaśniewski głębszego wypije
znów znajdą się świnki co będą chrumkały,
Jaki to Neymar jest iście boski i wspaniały.
Ot mnie wena naszła :)
1
Pieniędzy w zimowym okienku na transfer nie było, bo ... (nie chcę nic zamieszać więc opuszczę ten fragment), ale to nie znaczy, że jest cienko z kasą. Na wakacje budżet już będzie o 3 nieba większy na transfery.
18
o.O nie wierze w to co czytam...
PS Pędzel nie pendzel, Opędzlować nie opendzlować.
11
Dzieciaki na infie w szkole nie kibice :)
1
Każdy ma swoje zadania, ale czasem można wspomóc kolegę. Jak już mówiłem - dla mnie tu Claudio nie zawinił, odległość po rykoszecie do bramki jest znikoma, nawet gdyby miał rękę przyklejoną do słupka a po odbiciu poleciała by mu pod ręką - nie mógłby nic zrobić, bo refleksu AŻ takiego nawet koty nie mają.
1
No to jak opadają to nie powinienes stac na bramce. Kontrola nad konczynami najważniejsza!
Jak slusznie zauważyłeś rykoszet był krótki - czas na reakcje praktycznie zerowy. Bramkarz tez musi przewidywac, a w tym wypadku wybrał się za piłką (która miała leciec na 5m). Mógł zostać nie musiał. Na uja drazyc temat skoro jest jasne ze Claudio tu nie popełnił rażącego niczym słońce o 12 nad morzem błędu.
1
Chociażby i to. Bramkarz tez musi przewidywac.
1
Dla mnie tutaj Klaudiusz jest oczyszczony. Rykoszety.. no nie ma co komentować ich:)
Gorzej z drugą bramką i zachowaniem obrony. Ale to już inny wątek.
1
Taka sama odpowiedź.
Plus:
Stoperzy w Barcelonie nie grzeszą wzrostem ( poza Pique) wiec bramkarz Barcelony nie moze tak do końca "ufac" w kwestii górnych piłek. Zrobił ruch bo widział ze przeciwnik kopie piłkę. Rykoszetu tylko Święty mógł się spodziewać.
1
Powinien. Owszem. Ale na boisku zawodnicy maja ułamki sekund na decyzję. Mógł a raczej powinien zostać przy słupku ale czy powinnismy go tak bardzo karcic że tego nie zrobił? Rykoszet ma swoje prawa i zasady. A raczej ich brak.