42

Sevilla więcej pucharów od Realu.. i to Barca ma kompleksy ;o

2

O ku...cze jestem znowu młody :D Wracam w piątek z gimnazjum, po kebaba/zapiekanke i na Prison Breaka! To były czasy < 3
Trochę nie czaje tej (nie)śmierci Michaela, może to jakoś logicznie wyjaśnią... Ale nowinka MEGA!!

1


Dzik!

1

Moszna? Moszna. Brawo!

1

Milordzie, zacny komentarz! :)

24

"Zawodnicy Realu nigdy robili takich rzeczy jak pikej".
A ja na to:
https://www.facebook.com/FIMDBIMD/videos/1018633421558004/

1

Jeśli chodzi o drybling WSPÓŁCZEŚNIE, to filmik powinien nosić nazwę "Messi - Drybling". Porównać CR z czasów ManU z obecnym Leo to ok. A teraz to CR przy Messim wygląda jak betonowy kloc. Czasem(!) się zerwie, coś zrobi, ale te przekładanie nogami w miejscu to więcej wiatru robi niż zagrożenia.

4

Komentarze ludzi - masakra.. ;o
No trochę przesadził moim zdaniem. Chociaż zdjęcie fajne :)

Przejrzałem jego zdjęcia teraz na Twitterze - ten gościu się nie p... w tańcu! Z grubej rury dowala Madrytowi. Podziwiam :)

2

Bo mają taki obowiązek :)

13

Żaden szacunek - trzeba się w końcu nauczyć odróżniać "gazety regionalne" od "hiszpańskich" :)
Marca i AS choćby nie wiem jaki ból dupska mieli - muszą takie informacje podać. MF i SPORT są regionalnymi (Katalonia) wiec reszta Hiszpanii nie do końca ich obchodzi.

1

Za wcześnie o tym sądzić. Euro/COPA + te 2-3 miesiące następnego sezonu zferyfikują

3

Dostał siate i sie rzuca... słów mi brak.

1

Za takie wymuszenie powinna być kratka!

2

Ronaldo zszedl z boiska bo chyba obraził się za pichichi..

5

Nie pokazują ciekawej piłki.. ani trochę :l

2

Ronaldo honorowo - z wolnego w mur. Po co mu wiecej bramek?

1

Szukam szczeki....

1

No kuzwa a kartka?

1

Jakos mnie to nie zdziwilo :o

2

Czy to Lahoz sedziuje Rm - Depor?

1

Messi co piły zagrywa o.O

1

Prezentuje się pięknie bez sponsora, ale pensje trzeba wypłacić.. A nie jestem w 100% przekonany czy zawodnicy np. obniżyliby (w razie czego) swoje pensje itp.

2

Sport: Miszczowie Painta :)

2

Trofea Realu to historia :)

1

O wiele osób :)

8

Przerypane Przerypane...

3

Polecam się :p

3

To słabo sezon śledziłeś...

5

"... ooo, on jest dobry, u mnie w FIFIE miał 98, BARCO KUPUJ GO..."

A myślałem, że takie coś tu zastanę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?