mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Sevilla więcej pucharów od Realu.. i to Barca ma kompleksy ;o
2
O ku...cze jestem znowu młody :D Wracam w piątek z gimnazjum, po kebaba/zapiekanke i na Prison Breaka! To były czasy < 3
Trochę nie czaje tej (nie)śmierci Michaela, może to jakoś logicznie wyjaśnią... Ale nowinka MEGA!!
1
Dzik!
1
Moszna? Moszna. Brawo!
1
Milordzie, zacny komentarz! :)
24
"Zawodnicy Realu nigdy robili takich rzeczy jak pikej".
A ja na to:
https://www.facebook.com/FIMDBIMD/videos/1018633421558004/
3
http://www.fcbarca.com/66836-florentino-w-2014-roku-suarez-nie-jest-bardzo-dobrym-pilkarzem.html
Płakał jak teraz czytał :)
1
Jeśli chodzi o drybling WSPÓŁCZEŚNIE, to filmik powinien nosić nazwę "Messi - Drybling". Porównać CR z czasów ManU z obecnym Leo to ok. A teraz to CR przy Messim wygląda jak betonowy kloc. Czasem(!) się zerwie, coś zrobi, ale te przekładanie nogami w miejscu to więcej wiatru robi niż zagrożenia.
4
Komentarze ludzi - masakra.. ;o
No trochę przesadził moim zdaniem. Chociaż zdjęcie fajne :)
Przejrzałem jego zdjęcia teraz na Twitterze - ten gościu się nie p... w tańcu! Z grubej rury dowala Madrytowi. Podziwiam :)
2
Bo mają taki obowiązek :)
13
Żaden szacunek - trzeba się w końcu nauczyć odróżniać "gazety regionalne" od "hiszpańskich" :)
Marca i AS choćby nie wiem jaki ból dupska mieli - muszą takie informacje podać. MF i SPORT są regionalnymi (Katalonia) wiec reszta Hiszpanii nie do końca ich obchodzi.
1
Za wcześnie o tym sądzić. Euro/COPA + te 2-3 miesiące następnego sezonu zferyfikują
3
Dostał siate i sie rzuca... słów mi brak.
1
Za takie wymuszenie powinna być kratka!
2
Ronaldo zszedl z boiska bo chyba obraził się za pichichi..
5
Nie pokazują ciekawej piłki.. ani trochę :l
2
Ronaldo honorowo - z wolnego w mur. Po co mu wiecej bramek?
1
Szukam szczeki....
1
No kuzwa a kartka?
1
Jakos mnie to nie zdziwilo :o
2
Czy to Lahoz sedziuje Rm - Depor?
1
Messi co piły zagrywa o.O
1
Prezentuje się pięknie bez sponsora, ale pensje trzeba wypłacić.. A nie jestem w 100% przekonany czy zawodnicy np. obniżyliby (w razie czego) swoje pensje itp.
2
Sport: Miszczowie Painta :)
2
Trofea Realu to historia :)
1
O wiele osób :)
8
Przerypane Przerypane...
3
Polecam się :p
3
To słabo sezon śledziłeś...
5
"... ooo, on jest dobry, u mnie w FIFIE miał 98, BARCO KUPUJ GO..."
A myślałem, że takie coś tu zastanę...