12

Tak, miał się spodziewac rykoszetu. Widzial jak przeciwnik chce dosrodkowac wiec robil juz ruch by za nią pójść. Rzeczywiście - powinien przewidzieć. Stan kiedyś na bramce na orliku albo na hali i po takiej sytuacji tez powiedz sobie "powinienem to przewidzieć".
Dobrze napisali - jak pech to pech.

2

Kuźwa, kolejni chętni na koszulke Neymara... Ile to już było takich ;o

1

To jest komentarz z serii "nawet-gdybym-chciał-to-skomentować-to-kuźwa-słów-braknie-na-debilizm-zawarty-w-ów-wypowiedzi".

5

A tak mi się przypomniało:



:)

1

O widzisz numerki mi się poje... tak to jest jak człowiek pisze z gorączką :) miało być 95, z rozpędu napisałem 90% / min . Ale dobrze, że wyłapujesz - ktoś musi. Szybko się zmienia co nie? Fascinating :o
Tą liczbę przyjmuję na podstawie tego co widzę wokół siebie wśród znajomych, tutaj na stronie itp itd.

1

Porownales politykę do pilki nożnej. Brawo jestem z Ciebie dumny.. :o
Wymyslonej? Nie "sondzę". A z tymi 5 z radością pogadam:)

1

Jasne że nie zrozumiesz. Nie wymagam od Ciebie tego. Po prostu - nie powiem. Cieżko to przelać przez klawiaturę ale spróbuję. Większość tu siedząc, oglądając, pisząc nie jest w stanie sobie wyobrazić, co Ci panowie odczuwają (i na płaszczyźnie psychologicznej i fizycznej). Ja nie powiem że wiem, ale poniekąd mogę sobie nakreślić delikatnie- w skrócie - będę miał wyrzuty sumienia krytykując ich. 90% ludzi myśli "co za problem wyjść 2-3 razy w tygodniu na 90min i pobiegać. Ja z kumplami na orliku biegam non stop i żyję" - tego komentować nie muszę chyba? Te 95% ludzi jest zwyczajnie idiotami. Piłkarze mają swoje życie, swoje problemy, różne są sytuacje itp itd. A kto grał ten wie - jak takie pierdoły mogą wpłynąć na psychikę i grę.


No mówię - ciężko to przekazać. Ale ja nie będę tym który ich jeździ, tylko wspiera. Dojdzie nie dojdzie - sumienie mam czyste:)

14

"Szkoda strzempić ryja".
Pamiętajcie - #ÓEFALONA

1

Wolałbym też ja. Działa ten świat niestety nie tak. "Jak się nie wyp.. to się nie nauczysz" - słowa te znasz zapewne, hmm? :)

3

Chłopie.. ja kibicuje Barcelonie już dosyć długo (na stadionie nie byłem więc znajdzie się część osób która napisze "ch.. nie kibic") ale niestety - złego słowa na nich nie powiem dlatego, iż tak mnie przez te ostatnie lata rozpieścili jak żaden inny zespół na świecie swoich kibiców nie potrafił rozpieścić. Przychodzi dołek - no co ja mogę zrobić? Przecież to normalne, że to nei roboty i wiecznie na 101% nie zagrają. Wczoraj zagrali nawet na 102, lecz to był już jeba..y niefart, gdyż to co powinno wpaść a tego nie zrobiło to już siły wyższe :) Najważniejsze to wspierać drużynę a nie tylko szukać opcji do krytyki.
Przykład: Liverpool - Dortmund. Kibice Barcelony na miejscu Live po 1 połowie pokazali by białe chusteczki i tyle. Albo by wyszli. Tamci kibice dali taki popis, który przejdzie chyba do historii. A TO WSZYSTKO DLATEGO - że Barca swoich za mocno rozpieściła. I teraz niestety jestem świadkiem takich herezji bo "ktoś wymienia uwagi i krytykuje". Chłopie! To jest profesjonalny futbol. Tam szczegóły odgrywają wielką rolę, nałoży się ich kilka i zespół będzie grać tak nie inaczej. Co myślisz ze im pomoże:
-wymiana swoich "konstruktywnych" uwag,
-słowa wsparcia "chłopaki jesteśmy z wami"
?
Inaczej- co by Tobie pomogło? Zważ na fakt iż to są dorośli i inteligentni ludzie, którzy zdają sobie sprawę z obecnego dołka.

Trochę kuźwa trzeba pomyśleć czasem, a nie patrzeć tylko "co ja jutro przed kumplami powiem bo przegrali" -.-

1

Więc przyzwyczajony do sytuacji takich winen żeś być. :)

1

To nie są roboty. Dolek przychodzi czy tego chcesz czy nie. Nie istnieje cos takiego jak wieczne wygrywanie. Ale tak to jest jak kibic rozpieszczony..

6

Naprawdę - 3/4 z was powinno się leczyć. Dziś cały mecz grali i za... suwali. TO, że nie było skuteczności, sędzia posiadał "sokoli wzrok" to już inna sprawa.

0

Nie ma walki? Ty dobry mecz ogladasz?

0

Alves nakrywa czapka 99,99% PO na swiecie. Jak sie skoncentruje i zepnie tylek to nie ma bata na niego.

7

Jestem ciekaw co pisałeś jak asystowal Suarezowi w El Classico

7

O Dzisas.. przynajmniej na impreze nie poszedł z Kevinem.. chcial dodać otuchy - juz problem. :/

129

Ten artykuł winien się pojawić juz wczoraj.

5

Naprawde nie lubie się doszukiwać teorii spiskowych. Ale w świecie futbolu, gdzie przeplywaja OGROMNE sumy pieniędzy, dodając do tego "losowania" Realu trudno mi uwierzyć, że to zrządzenie losu...

0

To się precyzyjnie wyrażaj o co Tobie kaman

3

Jak to caly sezon w piz? O czym Chlopcze mowisz? Dalej jest Barca liderem LL i jest w finale CdR... o.O

0

Podpisuję!

0

Barca z Atleti też zna się jak łyse konie. A zdecydowała kondycja ;/ 1:1 Jazda SEVILLA!!!

0

No kiedyś miałem do wzięcia 421zł dokładnie.. postawiłem 5zł (kurs był ohoho) a Sevilla na wakacjach i remis-.-

0

za 2zł? Jakie to ryzyko:d

0

Wszystkie drużyny które dziś wygrywają - postawiłem na nie więc nie taki FAIL jak to mówisz. Szachtar też wygrał 2:1 a wygrywa. Villareal też 2:1 wygrał 1 mecz i również 2:0...

0

Już raz mi Sevilla zepsuła kupon za 400zł. Co oni grają?

1

Narzekają sezonowcy, bo znowu muszą szukać nowego klubu :p

2

Jak tak czytam komentarze, i wiele z nich jest w stylu "To też ludzie, Chłopaki wierzymy w was" zamiast "sprzedajemy, oni nic nie grajom" to aż ciepło na serduszku się robi. Ja również nie jestem zły na drużynę - no wiecznie wygrywać nie można. Jedynie mam żal o to, iż przez 3/4 sezony gnoili wszystko i wszystkich, a w takim momencie brakło oddechu. Przerwy reprezentacyjne to zuo -.-
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

PS to ostatnie zdanie mogliby na główną jako motto na końcówkę tego sezonu:) Barcelona nas kibiców wystarczająco rozpieściła.

6

Real City jeszcze przed losowaniem - aż obstawię chyba:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?