mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Tak, miał się spodziewac rykoszetu. Widzial jak przeciwnik chce dosrodkowac wiec robil juz ruch by za nią pójść. Rzeczywiście - powinien przewidzieć. Stan kiedyś na bramce na orliku albo na hali i po takiej sytuacji tez powiedz sobie "powinienem to przewidzieć".
Dobrze napisali - jak pech to pech.
2
Kuźwa, kolejni chętni na koszulke Neymara... Ile to już było takich ;o
1
To jest komentarz z serii "nawet-gdybym-chciał-to-skomentować-to-kuźwa-słów-braknie-na-debilizm-zawarty-w-ów-wypowiedzi".
5
A tak mi się przypomniało:
:)
1
O widzisz numerki mi się poje... tak to jest jak człowiek pisze z gorączką :) miało być 95, z rozpędu napisałem 90% / min . Ale dobrze, że wyłapujesz - ktoś musi. Szybko się zmienia co nie? Fascinating :o
Tą liczbę przyjmuję na podstawie tego co widzę wokół siebie wśród znajomych, tutaj na stronie itp itd.
1
Porownales politykę do pilki nożnej. Brawo jestem z Ciebie dumny.. :o
Wymyslonej? Nie "sondzę". A z tymi 5 z radością pogadam:)
1
Jasne że nie zrozumiesz. Nie wymagam od Ciebie tego. Po prostu - nie powiem. Cieżko to przelać przez klawiaturę ale spróbuję. Większość tu siedząc, oglądając, pisząc nie jest w stanie sobie wyobrazić, co Ci panowie odczuwają (i na płaszczyźnie psychologicznej i fizycznej). Ja nie powiem że wiem, ale poniekąd mogę sobie nakreślić delikatnie- w skrócie - będę miał wyrzuty sumienia krytykując ich. 90% ludzi myśli "co za problem wyjść 2-3 razy w tygodniu na 90min i pobiegać. Ja z kumplami na orliku biegam non stop i żyję" - tego komentować nie muszę chyba? Te 95% ludzi jest zwyczajnie idiotami. Piłkarze mają swoje życie, swoje problemy, różne są sytuacje itp itd. A kto grał ten wie - jak takie pierdoły mogą wpłynąć na psychikę i grę.
No mówię - ciężko to przekazać. Ale ja nie będę tym który ich jeździ, tylko wspiera. Dojdzie nie dojdzie - sumienie mam czyste:)
14
"Szkoda strzempić ryja".
Pamiętajcie - #ÓEFALONA
1
Wolałbym też ja. Działa ten świat niestety nie tak. "Jak się nie wyp.. to się nie nauczysz" - słowa te znasz zapewne, hmm? :)
3
Chłopie.. ja kibicuje Barcelonie już dosyć długo (na stadionie nie byłem więc znajdzie się część osób która napisze "ch.. nie kibic") ale niestety - złego słowa na nich nie powiem dlatego, iż tak mnie przez te ostatnie lata rozpieścili jak żaden inny zespół na świecie swoich kibiców nie potrafił rozpieścić. Przychodzi dołek - no co ja mogę zrobić? Przecież to normalne, że to nei roboty i wiecznie na 101% nie zagrają. Wczoraj zagrali nawet na 102, lecz to był już jeba..y niefart, gdyż to co powinno wpaść a tego nie zrobiło to już siły wyższe :) Najważniejsze to wspierać drużynę a nie tylko szukać opcji do krytyki.
Przykład: Liverpool - Dortmund. Kibice Barcelony na miejscu Live po 1 połowie pokazali by białe chusteczki i tyle. Albo by wyszli. Tamci kibice dali taki popis, który przejdzie chyba do historii. A TO WSZYSTKO DLATEGO - że Barca swoich za mocno rozpieściła. I teraz niestety jestem świadkiem takich herezji bo "ktoś wymienia uwagi i krytykuje". Chłopie! To jest profesjonalny futbol. Tam szczegóły odgrywają wielką rolę, nałoży się ich kilka i zespół będzie grać tak nie inaczej. Co myślisz ze im pomoże:
-wymiana swoich "konstruktywnych" uwag,
-słowa wsparcia "chłopaki jesteśmy z wami"
?
Inaczej- co by Tobie pomogło? Zważ na fakt iż to są dorośli i inteligentni ludzie, którzy zdają sobie sprawę z obecnego dołka.
Trochę kuźwa trzeba pomyśleć czasem, a nie patrzeć tylko "co ja jutro przed kumplami powiem bo przegrali" -.-
1
Więc przyzwyczajony do sytuacji takich winen żeś być. :)
1
To nie są roboty. Dolek przychodzi czy tego chcesz czy nie. Nie istnieje cos takiego jak wieczne wygrywanie. Ale tak to jest jak kibic rozpieszczony..
6
Naprawdę - 3/4 z was powinno się leczyć. Dziś cały mecz grali i za... suwali. TO, że nie było skuteczności, sędzia posiadał "sokoli wzrok" to już inna sprawa.
0
Nie ma walki? Ty dobry mecz ogladasz?
0
Alves nakrywa czapka 99,99% PO na swiecie. Jak sie skoncentruje i zepnie tylek to nie ma bata na niego.
7
Jestem ciekaw co pisałeś jak asystowal Suarezowi w El Classico
7
O Dzisas.. przynajmniej na impreze nie poszedł z Kevinem.. chcial dodać otuchy - juz problem. :/
129
Ten artykuł winien się pojawić juz wczoraj.
5
Naprawde nie lubie się doszukiwać teorii spiskowych. Ale w świecie futbolu, gdzie przeplywaja OGROMNE sumy pieniędzy, dodając do tego "losowania" Realu trudno mi uwierzyć, że to zrządzenie losu...
0
To się precyzyjnie wyrażaj o co Tobie kaman
3
Jak to caly sezon w piz? O czym Chlopcze mowisz? Dalej jest Barca liderem LL i jest w finale CdR... o.O
0
Podpisuję!
0
Barca z Atleti też zna się jak łyse konie. A zdecydowała kondycja ;/ 1:1 Jazda SEVILLA!!!
0
No kiedyś miałem do wzięcia 421zł dokładnie.. postawiłem 5zł (kurs był ohoho) a Sevilla na wakacjach i remis-.-
0
za 2zł? Jakie to ryzyko:d
0
Wszystkie drużyny które dziś wygrywają - postawiłem na nie więc nie taki FAIL jak to mówisz. Szachtar też wygrał 2:1 a wygrywa. Villareal też 2:1 wygrał 1 mecz i również 2:0...
0
Już raz mi Sevilla zepsuła kupon za 400zł. Co oni grają?
1
Narzekają sezonowcy, bo znowu muszą szukać nowego klubu :p
2
Jak tak czytam komentarze, i wiele z nich jest w stylu "To też ludzie, Chłopaki wierzymy w was" zamiast "sprzedajemy, oni nic nie grajom" to aż ciepło na serduszku się robi. Ja również nie jestem zły na drużynę - no wiecznie wygrywać nie można. Jedynie mam żal o to, iż przez 3/4 sezony gnoili wszystko i wszystkich, a w takim momencie brakło oddechu. Przerwy reprezentacyjne to zuo -.-
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
PS to ostatnie zdanie mogliby na główną jako motto na końcówkę tego sezonu:) Barcelona nas kibiców wystarczająco rozpieściła.
6
Real City jeszcze przed losowaniem - aż obstawię chyba:)