mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A komuś w tym meczu się chciało? :>
1
Oł Gasz... no i wez wytłumacz. Zdajesz sobie sprawę ze styl Barcy jest najtrudniejszym do ogarnięcia na świecie? Neymar grajac regularnie potrzebował ROKU (!) żeby się wpasowac. Adra raz ze miał rozbrat półroczny to nie gra regularnie. A ogarnąć gre w pomocy Barcelony to wyższy poziom wtajemniczenia.
9
Ludzie piszą o jakimś dołku itp.itd. Ludzie weźcie wy się ogarnijcie.
Barcelona w I pol przeważala i to mocno. 2:0 powinno byc spokojnie. Po golu Pique doslownie stanęli i każdy normalny to zauważył. Oddali ten mecz i ja to rozumiem. Lepiej poświęcić parę figur żeby ostatecznie ocalić króla
3
Luudzie. Wy chyba nie rozumiecie pewnych spraw. Wytlumacze to na zasadzie szachów. Czasami żeby wygrac trzeba poświęcić parę figur. Za 3 dni jest wazniejszy mecz. Owszem mogli wygrac ale nie musieli. Wazne aby w tym pierwszym meczu rozj**c Atleti. Ale niektórzy rozpieszczeni kibice dalej będą sadzic psy bo nie wygrali -.- liczy się puchar na koniec
1
Wez chłopie zerknij w terminarz, sprawdź następny mecz i potem sprawdź tabelę...
3
Kolejnego poebao ;d
3
Poebao Ciebie :)
1
Tą stronę to ja znam. Ale zazwyczaj jest tak iż kanały się powtarzają. 259509 jak już napisałem - Ray Hudson więc dla Polskiego też musi/powinien być ten sam
1
Ostro.. ja zawsze 'po ruskomu' :d Chociaż przyznam - wolałbym obejrzeć Gran Derbi z niejakim komentatorem Alfredo Martinezem - koleś jest genialny:D
0
o.O numer kanału por favor!!!
1
Plan na dziś:
-Le 3 punkty,
Opcjonalnie:
-Le 500 golazo El Rey del Oro,
-El Grande Lanie dla Realu
VeB !!
PS jeszcze tylko/aż 5,5h :(
2
Nie spotkałem się jeszcze z polską transmisją na sopcast. A oglądam tam od 4 lat:) Rus/Esp okazyjnie Fra i 259509 - bardzo często transmisja z BeIN Sports z Ray'em Hudsonem
2
Ostatnie pytanie - Klasyk to ma swoje "widzimisię" i swoje prawa. Real moze dostawac w papke od reszty top5 ligi, ale tu moze wyjść i gryźć jak kot zapędzony do rogu. ALE Barca ma to do siebie - ze jak się skupi i zorganizuje - żadna, powtórzę ŻADNA drużyna nie jest w stanie wejść im w paradę. I licze dziś na taki Stan Umysłu Blaugrany - God Mode i do piachu z nimi!!
1
Przyciski się zmieniły też. Ale widok artykułu do poprawy moim zdaniem
3
Tak się jakoś ciężko przyzwyczaić do nowego "widoku" artykułów... tak pusto po bokach;/ Może droga Administracjo, przemyślcie troszkę tą koncpecję :)
Ale widać, że ciągle coś się dzieje, i oby tak dalej :)
2
I tacy zawodniccy są potrzebni:)
3
No kuźwa, szkoda chłopa. Co 3 tutaj psioczy na niego "Rudy nie ogarnia" a tak się składa, że jego brak to bardzo duże osłabienie dla Barcy, bo:
-Alba miał zmiennika, i to solidnego.
-Na drużyny z "niższej półki" w obronie spisywał się naprawdę nieźle.
;/
Zdrowia Jeremiasz!!
1
Ja nie wiem co wy ludzie chcecie. Wdlg mnie jest tu bardzo dobrze przedstawione i uargumentowane "co i jak". Owszem - El Classico - ja tez juz odliczam sekundy i co chwile mam w głowie "kuzwa kiedy ta sobota". Ale sytuacja w La Liga i LM sprawia ze trzeba troche przemyśleć sprawę. Noze nie do końca taki skład jak podał autor ale ma duzo racji.
1
Leo odejdzie?? :(((
Daily Telegraph - na serio tego brać nie można :)
57
"Jak podaje użytkownik mich_l, Lionel Messi odejdzie po tym sezonie do Realu Madryt. Argentyńczyk jest niezadowolony ze swojej sytuacji w Barcelonie (mała liczba minut, niekomfortowa sytuacja w szatni itp.) i jak informuje autor, zgodził się już na grę w Madrycie. Sam Leo wypowiedział się kiedyś w wywiadzie z autorem "Real to największy klub na świecie i gra tam najlepszy zawodnik we wszechświecie. Chciałbym móc wyczyścić buty Ronaldo. To wspaniały gracz."
Kwota jaką otrzymywać będzie Leo w nowym klubie będzie oscylować w granicach 30-40 tys. rubli za sezon."
Takie pierdoły to i ja mogę sobie napisać
1
Jesli w takim sensie to wybacz i wybaczam:) ciezko rozróżnić ironie/zart od siebie przez klawiature:)
3
Czy to o pietruche czy o wszystko - ja na ten mecz czekam jak na gwiazdkę. Te emocje - tylko Gran Derbi!! < 3
1
Współczucia, kondolencje i wyrazu mego żalu dla Ciebie i Twoich rodziców...
2
Myślę, że Roberto dostanie więcej minut na LO. A skubany jest szybki ;o
1
Oj Jeremiasz... wracaj chłopie do zdrowia. Jeszcze bramkę dla Realu wypadało by zaaplikować.
Moim skromnym zdaniem - JEŚLI przerwa reprezentacyjna oznacza mecze towarzyskie DO TEGO DODAJĄC ważny mecz od razu po przerwie (czyt. Gran Derbi lub inne Derbi) to czy taki selekcjoner nie mógłby pójść trochę po rozum do głowy i takiego zawodnika wysłać do klubu? Zwłaszcza iż trener Francji nie może narzekać na brak zawodników do składu, gdyż zrobił by chyba 3 podstawowe 11 ze wszystkich możliwości. Mecz towarzyski z Rosją a GD...
Zaraz się zlecą ... i napiszą "Reprezentowanie swojego kraju w takim meczu to zaszczyt i honor" - spoko, ja to wiem, rozumiem i popieram. Ale są sytuację (takie jak ta) w której priorytety ulegają/mogą ulec delikatnej zmianie.
2
To wiem. Ale nie znaczy że osoba, która ma go w avatarze nie ma prawa się odzywać jeśli w jej zdaniu występuje słowo "szacunek", Kolego :)
To jak zmienie na Busiego, albo Leo to już będę mógł nawoływać do szacunku?
1
O tym bardziej dzięki:p
1
Dzięki Bardzo :)
2
PS Dobre! tak trzymać :D no ja to włożę ręce w kieszeń, żeby się poczuć Hiszpanem. I będę bekał po każdym łyku piwa:d
1
Komentarz usunięty