2

Well
That escaladed Quickly:d

2

Z lawki rezerw Brazylii druga 11 i to calkiem niezła by wyszła!

2

Co jest fajne - między kibicami Urugwaju a Brazylii jest znikoma ochrona. Tam nie ma takich rozrób - tu sie liczy tylko futbol. Tak powinno byc wszedzie. Wyobrażacie sobie np kibiców Lecha czy kogo tam na stadione Legii bez ochrony? :>

1

Ciekawe co będzie jak gola zapakują Realowi w 14 minucie.
;/

1

Jeden mecz w trybie GODMODE obrońcy przeciwko Lio w słabszej dyspozycji i tylko czekać na oferty :p

17

Dalej niech stawiają znicze, organizują marsze i wstawiają na Twitter durne "wyrazy współczucia". Niech coś zaczną robić z tą zarazą... Myślałem, iż po ataku w Paryżu miarka się przebrała i coś wykombinują - wykombinowali. Zapas zniczy chyba. :/

7

A jutro w porannym przeglądzie prasy:
-Zmęczona Barca, rywal lapie zadyszkę itp itd.
-BBC kąsi, Powrót Trzech Króli :)

1

Ta Sevilla to nie jest TA Sevilla z meczu 5-4.
Jak będą tak grać w Finale CdR to mecz po 45min sie wyjaśni

1

Po jednym nieudanym strzale tak mu zylka wyskakuje. Messiemu to glowa powinna pęknac juz gdbyby sie.mial tak zachowywac

7

Ale w Maroko musi słońce grzać :o

1

6min i pograne.. gratulacje rozumu...

2

Pytałem '...' o tą sytuację. Mówił że nic nie było :o

5

To jest ukartowane mówię wam - Barca dziś zremisowała, że niby wchodzi w dołek, żeby 2.04 rozpiź... obrone Realu w drobny mak :)
No trudno - remis. Zdarza się. A i tak się znajdzie rozpieszczony kibic sukcesu, który pół składu wywali i Rudemu łeb utnie -.-

0

Chyba nie do mnie:)

1

Sporna. Sędzia miał podstawy by podyktowac.

2

Debil:d.

0

Był karny? Bo dopiero włączyłem? :)

6

Ludzie - już starczy tych komentarzy "Real ma farta". To ich powód do zmartwień, że potrzebują drużyny spoza .30 Rankingu FIFA by myśleć o awansie.
Barca to nie Real - mogli by dać nawet pojedynek FCB-FCB. Z takimi możliwościami jakie ma Blaugrana - nie powinny być straszne żadne drużyny. To Atleti powinno się bać nie Barca. I mam nadzieję że piłkarze o tym wiedzą - wychodząc zmotywowani i w gazie rozjadą każdą drużynę.

1

Wolałem Łysego:((

1

Jak juz napisalem - tego golym okiem w przypadku sedziego nie bylo możliwe zobaczyc. :)

1

http://postimg.org/image/c6fu0tpat/abdf3ab5/
Proszę Ciebie bardzo - masz minute, deko niewyraźne zdjęcie możesz sobie sam włączyć jakiś filmik i ogarnąć.
W tym momencie Masche go dotknął delikatnie, "prawie" wogóle, ale przy takiej prędkości nawet najlżejszy dotyk wytrąca z równowagi. Jak się przyjrzysz DOKŁADNIE z innego ujęcia (34:37) to zobaczysz jak w lewej nodze "mięsień łydki" się uwypuklił że tak ujmę - to był moment kontaktu. Uwierz mam oko do takich spraw :)

1

Spoko pamiętam. JA też czekam na filmik ;)
Chyba cały mecz trza ściągnąć.

1

Żeby ta zbytnia pewnośc siebie nie...
Wiadomo o co kaman.

7

Kiedys problem bo nie ma kogo wystawic.
Dzis problem KOGO wystawić. Wiecej takich problemów szczegolnie w obronie:)

1

Tak się składa że było, ale niemożliwe do wychwycenia gołym okiem w przypadku sędziego. Ja po 3 powtórce dopiero zauważyłem. Jak będzie obszerna powtórka w HD - z radością wstawię zdjęcie :)

6

City?? To ten zespół gdzie rok temu wszyscy na kolanach lądowali przed Lionelem? O.o

29

Ma racje Dani. Moze i miewa mecze 'a la ząk', ale w tych waznych meczach jak zepnie poślady, to nakrywa czapka 99% PO na świecie.

2

A tak chcialem Juve... no pozamiatali..

2

Na bramce Ospina.. ale spoko;)

1

Bo komentator ma byc obiektywny? O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?