mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Well
That escaladed Quickly:d
2
Z lawki rezerw Brazylii druga 11 i to calkiem niezła by wyszła!
2
Co jest fajne - między kibicami Urugwaju a Brazylii jest znikoma ochrona. Tam nie ma takich rozrób - tu sie liczy tylko futbol. Tak powinno byc wszedzie. Wyobrażacie sobie np kibiców Lecha czy kogo tam na stadione Legii bez ochrony? :>
1
Ciekawe co będzie jak gola zapakują Realowi w 14 minucie.
;/
1
Jeden mecz w trybie GODMODE obrońcy przeciwko Lio w słabszej dyspozycji i tylko czekać na oferty :p
17
Dalej niech stawiają znicze, organizują marsze i wstawiają na Twitter durne "wyrazy współczucia". Niech coś zaczną robić z tą zarazą... Myślałem, iż po ataku w Paryżu miarka się przebrała i coś wykombinują - wykombinowali. Zapas zniczy chyba. :/
7
A jutro w porannym przeglądzie prasy:
-Zmęczona Barca, rywal lapie zadyszkę itp itd.
-BBC kąsi, Powrót Trzech Króli :)
1
Ta Sevilla to nie jest TA Sevilla z meczu 5-4.
Jak będą tak grać w Finale CdR to mecz po 45min sie wyjaśni
1
Po jednym nieudanym strzale tak mu zylka wyskakuje. Messiemu to glowa powinna pęknac juz gdbyby sie.mial tak zachowywac
7
Ale w Maroko musi słońce grzać :o
1
6min i pograne.. gratulacje rozumu...
2
Pytałem '...' o tą sytuację. Mówił że nic nie było :o
5
To jest ukartowane mówię wam - Barca dziś zremisowała, że niby wchodzi w dołek, żeby 2.04 rozpiź... obrone Realu w drobny mak :)
No trudno - remis. Zdarza się. A i tak się znajdzie rozpieszczony kibic sukcesu, który pół składu wywali i Rudemu łeb utnie -.-
0
Chyba nie do mnie:)
1
Sporna. Sędzia miał podstawy by podyktowac.
2
Debil:d.
0
Był karny? Bo dopiero włączyłem? :)
6
Ludzie - już starczy tych komentarzy "Real ma farta". To ich powód do zmartwień, że potrzebują drużyny spoza .30 Rankingu FIFA by myśleć o awansie.
Barca to nie Real - mogli by dać nawet pojedynek FCB-FCB. Z takimi możliwościami jakie ma Blaugrana - nie powinny być straszne żadne drużyny. To Atleti powinno się bać nie Barca. I mam nadzieję że piłkarze o tym wiedzą - wychodząc zmotywowani i w gazie rozjadą każdą drużynę.
1
Wolałem Łysego:((
1
Jak juz napisalem - tego golym okiem w przypadku sedziego nie bylo możliwe zobaczyc. :)
1
http://postimg.org/image/c6fu0tpat/abdf3ab5/
Proszę Ciebie bardzo - masz minute, deko niewyraźne zdjęcie możesz sobie sam włączyć jakiś filmik i ogarnąć.
W tym momencie Masche go dotknął delikatnie, "prawie" wogóle, ale przy takiej prędkości nawet najlżejszy dotyk wytrąca z równowagi. Jak się przyjrzysz DOKŁADNIE z innego ujęcia (34:37) to zobaczysz jak w lewej nodze "mięsień łydki" się uwypuklił że tak ujmę - to był moment kontaktu. Uwierz mam oko do takich spraw :)
1
Spoko pamiętam. JA też czekam na filmik ;)
Chyba cały mecz trza ściągnąć.
1
Żeby ta zbytnia pewnośc siebie nie...
Wiadomo o co kaman.
7
Kiedys problem bo nie ma kogo wystawic.
Dzis problem KOGO wystawić. Wiecej takich problemów szczegolnie w obronie:)
1
Tak się składa że było, ale niemożliwe do wychwycenia gołym okiem w przypadku sędziego. Ja po 3 powtórce dopiero zauważyłem. Jak będzie obszerna powtórka w HD - z radością wstawię zdjęcie :)
6
City?? To ten zespół gdzie rok temu wszyscy na kolanach lądowali przed Lionelem? O.o
29
Ma racje Dani. Moze i miewa mecze 'a la ząk', ale w tych waznych meczach jak zepnie poślady, to nakrywa czapka 99% PO na świecie.
2
A tak chcialem Juve... no pozamiatali..
2
Na bramce Ospina.. ale spoko;)
1
Bo komentator ma byc obiektywny? O.o