3

Pająk nie żyje!!!

1

Macie kuzwa te wasze "drewno" -.-

1

On jest komentatorem (!) Nie kibicem. Dla niego ma.byc mecz ciekawy.. ogarniaj trochę

1

Wez bo Ci zylka pęknie; o

1

I powinno byc 2:0 dla Juve.. :/

2

Ta podcinka Messiego. Tu trzeba takiej techniki, wyczucia piłki, szybkiej nogi itp. itd., że dla przeciętnego Kowalskiego to nie idzie ogarnąć. Dziś nie obrażę się na jeszcze jedną taką perełkę < 3
VeB!!

3

Właśnie - dobre podsumowanie. Z jednej strony chciałbym żeby PSV przeszło - taki powiew świeżości, z drugiej - szansa 10/9 że dostali by Śmietankowych w 1/4.
Ale jako iż do Atletico mam (i pewnie nie tylko ja) pewien sentyment - też dobrze że przeszli :)

1

Zwyczajnie mu zazdroszczą... ja jestem dumny np. iż po tak długim czasie mamy kogoś z Polski, kto jest rozchwytywany na świecie. A media trzeba olać - to 3 władza wykonawcza - nie wygrasz z nimi ale można je mieć w dziurze :)

3

Juve z okrojonym składem, wychodzi na to;/ Ale liczę że przycisną jak PSV Atletico wczoraj! :)

3

A gdzie on w tym komentarzu podał, iż nie kibicuje? o.O ;o

2

Statystyki to nie wszystko. Wystarczy spojrzeć na Ministra Maroko ds. Wypoczynku, odz. w Madrycie - gole strzela ale...

1

O matko. Czemu ludzie tak nadinterpretuja wszystko? W tym wątku napisalem
"Za 3900 - bralibyscie?" - gdyż mam trochę wyrzuty sumienia tyle kasy ładować.
Ale tak mssz rację - ch.... ze mnie informatyk:)

3

El Nino -.-

1

Nie gram AZ TYLE. A jako informatyk potrzebna mi.moc obliczeniowa. Czasem w assasina moze i pociągne:)

1

Nie gram az tyle. Chodzi o mobilnosc i parametry zeby byly jako takie.

1

Tylko ze mi nie chce PC, musze byc mobilny :)

2

Lenovo y700 i7-6300HQ/8gb ram/ gtx960m/128ssd + 1000gb
Za 3900 - bralibyscie?

33

Dziś oprócz AS'a wszystkie okładki wyjątkowo piękne!
Messi - 5 dookoła a on i tak wychodzi spod presji.
"Najlepszy Piłkarz Świata w Swojej Głowie" - ma przed sobą jednego zawodnika i to traci piłkę..

1

Tak myślałem iż coś pokićkałem :) Dzięki!

5

Hmmm... może się adaptuje? :)

1

" Na tak newralgicznej pozycji jaką jest środek obrony potrzebujemy kogoś naprawdę z najwyższej półki. "
Gdyby Bartra nie był jaki jest - nie potrzebny byłby obrońca "na gwałt" bo byłby jakiś zmiennik ewntualnie 1 defensor na "słabsze" drużyny... cieżko tak wyjaśnić przez klawiature ale jak deko pomyślisz to zrozumiesz:)

1

@Pogba ma dużo racji. Roberto też na początku grał nerwowo, jeśli w ogóle grał cokolwiek. Dostawał minuty, coś 'pękło' i teraz o co rośnie :)
Bartra gra tyle co nic, więc nie ma jak się wykazać, więc w momencie gdy wchodzi PRÓBUJE pokazać, iż coś tam umie - > za dużo myśli, analizy itp i wychodzi że nic nie umie (znam z autopsji:) - oczywiście nie ma co porównywać mnie do 1 Ligi Espanoles, ale mechanizmy te same).
ALE:
Skoro tych minut nie dostaje tzn. że Wuefista nie widzi u Marka tego czegoś, co widzi w Sergiuszu Robercie. Summa summarum - @Pogba ma dużo racji :)

1

Po pierwsze: Była informacja o tym, iż LE nie podaje kogo zamierza ściągnąć do Barcelony - nie pamiętam wywiadu, który to był ale sam tak mówił. "Spotkali się potajemnie" - ale goal.com wie. Gun*o wiedzą, gun*o widzieli i gun*o słyszeli, takie plotki trzeba traktować z przymrużeniem jeśli nie zamkniętymi patrzydłami (chyba że jest to Cadena SER lub COPA- wtedy wiedz, że coś jest nie tak).
Po drugie: JEŚLI to prawda - toż on sam się zarzekał, iż jest szczęśliwy w PSG. Teraz to jeśli chce przejsc to Barca powinna obniżyć mu pensje w stosunku do tego, co proponowali rok czy kiedy-tam temu.
Nie mam nic oczywiście temu transferowi, zawodnik ma potencjał - ale takie jest moje zdanie. Była okazja - nie wykorzystał, to teraz trochę przyciąć.

1

Oj nie sądzę:) Znajdą się Ci z klapkami zamiast oczu.

1

Jak wygrywać, to z najlepszymi! Ale miło dla odmiany byłby jakiś zespół "trochę słabszy" bez obrazy dla tych zespołów:)

5

GDYBY: Barca wylosowała teraz Benifice a Real dajmy na to Bayern. Chciałbym to zobaczyć - ból HD, że "ÓEFALONA" bo słaby zespół, a Real Madryt nie grał by już z takim limitem szczęścia, tylko przeciwko jednej z drużyn, która potrafi wykańczać sytuację. Pożyjemy, zobaczymy :)

2

Weź wyślij prośbe żeby przesunęli czas odblokowania o 4h bo wtedy spać będziesz już :)

1

+ bitwy w klatce do jednego gola;d

5

Real stawia autobus przed Las Palmas... :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?