1

W Armenii np wszystkie nazwiska (WSZYSTKIE) kończą się na '-yan'. Takie kraje :)

1

Z jednej strony - życie ludzkie niepotrzebnie zmarnowane. Z takich rzeczy nie wypada się śmiać, chociaż Anthony Jeselnik ma inne zdanie na ten temat. Z drugiej - wobec najczystszej próby ,nieskazitelnej i wzorowej postaci debilizmu - ciężko przejść obojętnie. Co się z tym światem dzieje...

1

Haha :D.

1

Tak to jest MOJA 11 którą JA wybrałem :)

1

Ah Ty śmieszku:)

1

Jako iż nie oglądałem piłkarzy typu Beckenbauer itp wybrałem 11 z piłkarzy tych trochę bardziej nowoczesnych
http://alltime11.uefa.com/en/team/3xgr6sgiz5ou
To były czasy... Maldini Cafu.. Milan wtedy to potęga była!

9

A na tym etapie rok temu ile mieli bramek? Bo to mogłoby być ważnym punktem odniesienia.

6

Jak dzik w sosny! Brawo Luis!!

7

Ale Messi ma.spokój na twarzy jak go faulują. Szacun!

1

Większości tutaj chyba gole Suareza maja wieksze znaczenie niz 3pkt.

1

No tak.. trzeba hejtowac-.- żal okrutny..

3

Jakis Kibic Eibar oświadczył sie wlasnie swojej Kobiecie na murawie.. mega :d

41

Messi jak na wf z dziecmi; d biega a wszyscy za nim..

3

Lepiej wygrać 1-2 bramkami, i oszczędzać siły, niż "mielić" ile wlezie do 90min i potem oddychać rękawami. Także ludzie nie płaczcie jeśli wynik będzie "za mały".

1

Typie te masz coś z głową? Napisz do administracji i zapytaj czy mam tu drugie konto (niech ip Ci sprawdzą) i skończ pier... bo ręce opadają -.-

2

Bosz.. autor tez człowiek moze chyba się pomylić. A juz hieny się dorwały -.-

14

Maja 7 bramek i dalej zasuwaja po wiecej.. a potem dziwne ze sil nie ma:/

1

Cyrk?:D.

0

Gratuluję dla Ronaldo. To byl ten United CR. Ale luudzie... jeden mecz to i hazardowi wyjdzie. Poczekajmy:)
Gol celty miodzio!

3

W końcu jakas normalna bramka

0

Nigdzie, ale ja nie jestem durny :) Takie argumenty rodem z CSI nie robią na mnie wrażenia. Próbuj dalej.
Czemu? Hmmm.. hasło do konta Don_C ze stresu mi z głowy wypadło :(((
Posłużę się radą od w.w. Dona i odpuszczę, bo z głąbami ja nie wygram. Ale jak Ci ulży to wejdź czasem w mój profil i poprzeglądaj sobie. Tu kończymy i proszę Ciebie nie odpisuj już. Nara

1

Leicester w tym sezonie jest zmotywowane na 110% - a to sprawia, iż są groźniejsi niż niejeden skład za 300-400mln euro. Mają duże szanse na mistrza. Ja jestem za nimi :) Wole "Lisy", lub "Koguty" niż Niebieskie Autobusy, czy Czerwone Nudy w Champions League.

3

Ukryty wiek, imię, rejestrowany 36 dni temu, i zamiast 2008 uzywa 2k8 - hmmm... zapewne masz 30 lat;o

Przecinków dobrze teraz użyłem? Bo nie wiem;d
Pomiotem.. lubie czasem być dla kobiet w łóżku if u know what i mean... or not. PAAAA! :)

8

Dziecko bo Ci żyłka pęknie.. Takim językiem to się do kumpli możesz zwracać, tutaj zachowaj szacunek - Gówniarzu :)

1

Bo ja nie rozumiem wspominania CR wszędzie gdzie się da. Messiemu nie są potrzebne rekordy CR by być najlepszym - już jest i on o tym wie. A powótrze - myślenie o tych rekordach sprawia że CR się kończy bo nakłada sobie presje i gunwo gra. Ale to inna sprawa.

1

Obalona? Niekoniecznie.. Tu akurat mówimy o narodowych osiągnięciach to ok - tu mnie masz. Ale o klubowych - statystyka była na poziomie 2 czy 12% ? nie pamiętam już.
Osiągnięcia indywidualne a drużynowe to 2 inne bajki. Te pierwsze powinny być dodatkiem, benefitem do tych drugich, no a "Portugalski Plastuś" tego nie czai;/

0

że Don-Corleone to ja? hahahahahahahahahhaahhahahahahaha :D jebłem i nie wstaje:D widać krótko jesteś na tej stronie. Zrzut ekranu leci - podziele się tym z kilkoma osobami:D

Czyli mam to konto, a na drugim jestem Donem, gdzie mam 310 obserwujących, prawie 30tys Twoich like'ów i zrobiłem sobie drugie konto (mich_l) żeby je lajkować... Ręce mi opdali - takiej logiki to nawet w rządzie nie mają ;o

1

No bo najważniejsze to pobic rekordy CR-.-
Takim mysleniem Real się bije o Pichichi a Barca o trofea. Pozdrawian.

1

Najwięcej strzelonych bramek -woooow. Przypomnę Ci statystykę ktora pokazywala ile z tych bramek Ronaldo "dało coś" druzynie. Albo nie bede przypominał - sprawdz sobie.

1

Za film 'Ronaldo':) i za to ze tyle lat gra z "kontuzjom kolana"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?