2

A daj spokój.. Atletico ma ich zniszczyć! 4:0 jak rok temu! to nic że się zbliżą do Barcelony ale chcę widzieć płacz RM :)

6

Weź może rozważ przeprowadzkę do Albanii.. tam komputerów nie ma :)

7

To trzeba byc kozakiem (mowa tu o druzynie). Miec wiecej rozegranych spotkań, przez pierwsza polowe sezonu kiedy Barca byla oslabiona (przypadek?) Rozegrac Same najcięższe wyjazdy i jeszcze prowadzić 9p w lidze + bic się na wszystkich frontach.
I czy ktoś sie znajdzie jeszcze, kto powie że Lio i spółka na kompleks Realu?:o

13

Athletic Bilbao w finale CdR tez mialo plan.. a jak sie skończyło? 2 najpiękniejszą bramką w plebiscycie gol roku FIFA:p

1


śmiesznie zmontowane;d

1

Ja nie miałem... zdaję sobie sprawę że terminarz Barcy nie należy do najprostszych, więc energię trza równomiernie rozkładać. Chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił - udało się. Ale Obrona do poprawy

1

Uwielbiam ten ból żopy po przegranym/zremisowanym meczu Los Śmietancos :)

1

Żeby Barca nie straciła :)

1

No zamiast lufe bic to lobuje...

1

Niech ta Malaga sobie załatwi jakąś 9.. skuteczność na poziomie...

0

Isco w polu karnym leży a komentator angielski - "he was looking like Ronaldo". Swoją markę juz wyrobił.

1

I wczesniej znowu Ronaldo byl.na spalonym.. #uefalona

1

Oo.. jest Ronaldo

1

O to to... a niektórzy już psy na nim "wieszajom" bo jak to tak?! Już 3 miesiące minęły!!

1

Zdaniem Hala Dzieci i Visca Łebków się przejmujesz?;p

Jak wejdzie w drużne to dopiero się zacznie...

1

A Mayoral wczoraj nie grał? 2 mecze w ciągu 48h to chyba nie przepisowo?

2

"Barca nie pojedzie na żadne tournee" - w końcu ktoś pomyślał.

1

Powinien kończyć ten mecz z 3, nawet 4. Ale sa 3p wiec nie mam mu za złe :)

1

Poczekajmy do meczu z Arsenalem;) psychicznie sie nie nastawili i taki byl efekt

2

Ja rozumiem oszczędzać się za LM... no ale kurde.

14

Biedny Suarez. Pilka nie klei mu sie dzis do buta.:( a hattricka mogłby miec spokojnie

1

A Suarez ile łapał? ;o a Neymar? ;o

2

Przyszedłem por favor..
pomysł mega:d

1

A Mógł zabić z lewej nogi!

1

Balans Iniesty < 3

1

Cos idzie nie tak tutaj. W przerwie licze na solidne manto od Lucho dla co poniektorych.

1

Co obrona od... nie mam pytań.

1

I mówiłem tez ze Iniesta zrobo dziś show;d

1

Mowilem ze będą gryźć

0

Tak:d.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?