mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A daj spokój.. Atletico ma ich zniszczyć! 4:0 jak rok temu! to nic że się zbliżą do Barcelony ale chcę widzieć płacz RM :)
6
Weź może rozważ przeprowadzkę do Albanii.. tam komputerów nie ma :)
7
To trzeba byc kozakiem (mowa tu o druzynie). Miec wiecej rozegranych spotkań, przez pierwsza polowe sezonu kiedy Barca byla oslabiona (przypadek?) Rozegrac Same najcięższe wyjazdy i jeszcze prowadzić 9p w lidze + bic się na wszystkich frontach.
I czy ktoś sie znajdzie jeszcze, kto powie że Lio i spółka na kompleks Realu?:o
13
Athletic Bilbao w finale CdR tez mialo plan.. a jak sie skończyło? 2 najpiękniejszą bramką w plebiscycie gol roku FIFA:p
1
śmiesznie zmontowane;d
1
Ja nie miałem... zdaję sobie sprawę że terminarz Barcy nie należy do najprostszych, więc energię trza równomiernie rozkładać. Chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił - udało się. Ale Obrona do poprawy
1
Uwielbiam ten ból żopy po przegranym/zremisowanym meczu Los Śmietancos :)
1
Żeby Barca nie straciła :)
1
No zamiast lufe bic to lobuje...
1
Niech ta Malaga sobie załatwi jakąś 9.. skuteczność na poziomie...
0
Isco w polu karnym leży a komentator angielski - "he was looking like Ronaldo". Swoją markę juz wyrobił.
1
I wczesniej znowu Ronaldo byl.na spalonym.. #uefalona
1
Oo.. jest Ronaldo
1
O to to... a niektórzy już psy na nim "wieszajom" bo jak to tak?! Już 3 miesiące minęły!!
1
Zdaniem Hala Dzieci i Visca Łebków się przejmujesz?;p
Jak wejdzie w drużne to dopiero się zacznie...
1
A Mayoral wczoraj nie grał? 2 mecze w ciągu 48h to chyba nie przepisowo?
2
"Barca nie pojedzie na żadne tournee" - w końcu ktoś pomyślał.
1
Powinien kończyć ten mecz z 3, nawet 4. Ale sa 3p wiec nie mam mu za złe :)
1
Poczekajmy do meczu z Arsenalem;) psychicznie sie nie nastawili i taki byl efekt
2
Ja rozumiem oszczędzać się za LM... no ale kurde.
14
Biedny Suarez. Pilka nie klei mu sie dzis do buta.:( a hattricka mogłby miec spokojnie
1
A Suarez ile łapał? ;o a Neymar? ;o
2
Przyszedłem por favor..
pomysł mega:d
1
A Mógł zabić z lewej nogi!
1
Balans Iniesty < 3
1
Cos idzie nie tak tutaj. W przerwie licze na solidne manto od Lucho dla co poniektorych.
1
Co obrona od... nie mam pytań.
1
I mówiłem tez ze Iniesta zrobo dziś show;d
1
Mowilem ze będą gryźć
0
Tak:d.