mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po takim maratonie meczów co 3 dni - czekać tydzień na kolejny mecz podstawowej '11' Barcy to katorga!
1
Ooo bardzo dobrze! możesz się podzielić - nie obrażę się ;d
1
O luju... ręce opadli.. -.-
41
Serce mi się kraje gdy widze bezmozgowie, materializm I jeszcze kilka innych cech u ... na tej stronie.
Chłop poświęcił pół roku gry aby móc zagrać w Barcelonie, a wy go chcecie sprzedac? Arda serce oddał klubowi a tego nawet za 200 baniek dzis nie kupisz..
Wstyd i zal jak sie widzi co ludzie dziś w głowach mają. A raczej czego nie maja.
17
Biedny tak wysoko poprzeczkę zawiesił jako DM, że niedługo każdy mecz w jego wykonaniu to będzie krytyka.
Simply. Busi.
PS nigdy nie zapomnę sytuacji w ostatnim Klasyku. Gwizdek, rozpoczęcie, podanie do Busiego, a ten w iście profesorskim stylu nawinął bodajże Bale'a i pokazał na czyich warunkach tu będzie sie toczył mecz:D
31
"Zapytaj o to Guardiolę i Busquetsa, a nie Luisa Enrique." - można by zacząć prowadzić jakiś album z ripostami Lucho. Niektóre jego wypowiedzi suchej nitki nie zostawiają na pytającym!
4
Ja wyczuwam że będą chcieli ugryźć... wpakować jedną bramkę i może nawet 4-1 się skończyć dla Valencii.
6
Valdes: "Przez ost. 8 miesiecy trenowalem sam. Jestem szczesliwy ze znowu moge byc z kims w szatni. Standard to najlep. druzyna na swiecie" - No ja rozumiem szacunek do nowego klubu.. Ale VV - bez przesadyzmu :)
2
To były czasy:d piłka po ziemi się turla do Pinto i cały stadion wstrzymuje oddech:d
1
Do realu też przyszło ;)
1
Chyba ostał nam się ino Masche. Nie przypominam sobie żeby ktoś jeszcze nie posłał piłki do siatki. Tylko Javier.. biedny;/
2
Oby tylko po dostaniu 5 "tarjeta amarilla" (uwielbiam te słowa z ust hiszpańskiego komentatora :d ) Barca nie wystawiła tego zawodnika w meczu. Dyskwalifikacja z Ligi nie grozi, ale 3pkt stracić bez sensu nie wypada:)
2
A ta cała zawierucha w sprawie Neymar -> Real to propaganda gazet by się sprzedać. Neymar nie jest tak głupi by zmienić klub, w którym jest jednym z najważniejszych ogniw, klub który bije się o najważniejsze trofea na klub, w którym miałby pracować na Pichichi dla innego piłarza. Jeśli ma w planach dominacje m.in. Złotej Piłki - Barcelona jest dla niego stworzona, a Ney dla niej!
1
Masche - weź no że jakąś bombę w El Classico uskutecznij. Nie ma chyba piękniejszej chwili na pierwszą bramkę :)
20
"Brazylijski obrońca może rozegrać swój trzeci mecz w tym sezonie"
- jakie to jest smutne... szkoda mi gościa. No spoko kasy dostaje, ale jednak w futbolu to nie najważniejsze;/
1
Dokładnie! M.in. dlatego ze potem nie ma wymowek typu "oooo nie bylo x, y i nie bylo komu grać " :)
11
Gracz z kadry Sergio Ramos...
Busquets chociazby. Ale Marca jak panowie od list Top50 FIFA - oglądam na livescore to się wypowiem :/
1
Jestem Anty-śmietankowcem. Zawsze jak zgubia punkty jestem pierwszy do śmiechu. Ale osłabienie druzyny to co innego. Bo nie chcialbym by taka sytuacja zdarzyla sie tutaj, ale ludzie nie wiedzą dziś co to empatia. Sami egoisci typu (walic go, nie umiera i tak dostanie kase).. toz to rece opadaja..
1
Żałuję to ja Ciebie. Zajrzyj na jakąś strone o ortografii
Druga sprawa - wypada ktos z Barcelony na 3 tyg(wypluc) - jaka jest Twoja reakcja?
2
Ja tak pisze jesli widzę komentarz typu gdzie transmisja (zawsze u góry strony jest albo na tv.wp.pl mozna sprawdzić wiec tu trzeba delikatnie op... )
Dzieki i miłego dnia :)
1
Typ jest zwyczajnie glupi, bo pamietam jak mówił ze nie przyjdzie do Barcelony. Co to za gierki..
5
Nie bylo tematu. Jest w meczach dodany a nawet nie pofatygowalem sie sprawdzic. Mea culpa :)
1
Tak jak @lucas1991 napisał - pewne komentarze sobie odpuść
5
Zyczyc wrogowi potkniecia - ok. Ale cieszyć się z uszczerbku na zdrowiu to juz jest chore -.-
5
Bylo podawane kiedy Barcelona gra zalegly mecz z sportingiem?
PS naprzód Sociedad!! asspaniol do segunda division por favor!
2
Ktoś kto oglądał Pepa i Lucho razem podczas gry dla Blaugrany pewnie nie myślał iż ten pierwszy wyznaczy nową erę w Historii Blaugrany a drugi będzie kontynuować i poprawiać(?).
Tak mnie zastanawia - może teraz na boisku jest jakaś para zawodników (lub była) która za kilka lat napisze podobny scenariusz:)
PS Puyol jako trener - z takim sercem jakby motywował zawodników to ekipa FCB wychodziła by w 12 albo 13. Ale to oczywiście gdybanie :)
2
Pająk nie żyje... dupsko im ratuje.
2
Barcelona gra co 3dni a gra zwawiej (np. vs Valencia) niz Real grajacy co tydzien.. za duzo pieniążków chyba dostają.
2
Moim zdaniem nie. Nie dotknął piłki przynajmniej tor lotu na to nie wskazuje
2
Nie dotknął piłki :o