mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ray Hudson i jego emocje po golu :d
1
Spalony.
1
Ronaldo nie wk sie na Benzeme... koniec swiata? :o
2
Ta która gra od kilku sezonów z kolanem? To ta sama? :o
:)
6
Mimo to zawsze znajdzie się jakis "ekspert co wygrał Lechia LM w fifie" i bedzie WYMAGAC od Barcelony w kazdym meczu 5-6:0 minimum bo tak trzeba bo to Barca... ale nikt już nie pojmie ze to ludzie, ludź to organizm a ten czasem mówi "pauza".
1
To Ty sie juz pogubiles i kota ogonem odwracasz:) nigdzie, powtorze NIGDZIE nie napisalem ze maja jakas specjalna wartość. To Twoja bledna interpretacja - wybaczam. Te zdanie "kazdy punkt jest ważny " w polaczeniu z "takimi meczami wygrywa sie lige" daje piekny obraz tego, iz nie wolno lekcewazyc nikogo tym bardziej drużyn z konca tabeli bo zazwyczaj takie stawiają TRUDNE warunki i w takich warunkach trzeba umiec tez wygrać - no glebiej tego juz nie wytlumacze. To ze nie lubisz tego zwrotu - spoko ja Ci nie bede mówić co masz lubić :p ale musisz to rozumiec.
A to że zlekcewazyli to odrębny temat.
Udanej również :)
53
Rekord meczów bez porażki: "Kiedy skończy się sezon powiem ci, czy na coś się to nam przydało" - o tak się gasi!
1
Nie nie mój Drogi, tego mi nie wmówisz:) JA się czepiam zdania zacytuje jesio raz "nie wiem jak spotkanie z ostatnia drużyną ligi wygrane w ślimaczym stylu, można nazwać "meczem, którym wygrywa się mistrzostwo" ". Tu nie chodzi o podważanie punktów (jestem ostatnią osobą na tej stronie która by to zrobiła), tylko że nie rozumiesz tego zdania do końca. Więc proszę mnie tu nie wmawiać głupstw!
Podoba nie podoba - taka jest prawda. Drużyny z dołu tabeli "gryzą" bo nie mają nic do stracenia, zlekceważenie takiego klubu co się często zdarza wieeelu drużynom może skutkować niekorzystnie, dlatego trzeba takie meczeumieć wygrać.
1
Te, dorosły... traktuj innych jak chcesz by Ciebie traktowano -.-
Ja kwestionuje ten cytat "nie wiem jak spotkanie z ostatnia drużyną ligi wygrane w ślimaczym stylu, można nazwać "meczem, którym wygrywa się mistrzostwo " a Ty mi tu podważaniu WAGI punktow... Proszę Ciebie :)
54
Banować prowokatorów... pupka boli po wygranej? Dooobrze, ma boleć!
2
To współczuję, serio współczuję ze nie rozumiesz.
Każdy pkt jest ważny. 3pkt w takich meczach są jeszcze ważniejsze - wbij sobie to w głowkę! -.-
23
"...ale w pełni kontrolując boiskowe wydarzenia..." - noo to zdanie jest grubymi nićmi szyte :)
4
No i Messi dziś zdobył swojego Gola... prawie:/
2
Kurde ludzie.. oni maja za sobą maraton jak stąd tam.i jeszcze w.. ten tydzien bedzie dla nich zbawieniem bo odpocną. Zluzujcie
1
Mozna krytykować i trzeba. Ale jesli nie przeczytales ze ZROZUMIENIEM mojego postu tyczyl się on DZIECI które piszą w stylu "ALVES WY*******"
Ehh.
1
To przeczytaj komentarze... -.-
2
Dzieci uspokójcie swoje tornistry. Jak w meczu z Atletico Alves asystowal to buty mu lizaliscie.. ogarnijcie się
1
To teraz czemu nikt nie zwroci uwage Levante? Osmieszylo Barce!! Halo... o.O
1
Znowu wyglada jakby Messi grał w Fife i wykorzystywał jakis blad w grze - te jego crossy w pole karne to czysta poezja!
1
Karma bitches!
Pytanie - gdzie są niebieskie spodenki??
1
Zaczyna się... -.-
3
To Ci wyszło:D
2
sop://broker.sopcast.com:3912/259509
acestream://e207a8fa3b23aca02b1e0921ebf121d4a7c2dfd1
acestream://9af39b66b707f33ae02efed66a8002e88361860b
linki do meczu. Ten pierwszy jest z komentarzem angielskim.
VeB!
27
Aj... Sport mnie uprzedził:o
Dzis mamy rocznice magicznego wp...u jakie Atletico zaserwowało Smietankowym jak i rocznicę równie magicznej imprezy Ronaldu. Moze dzis po meczu powtorka? :)
3
Wuefista!!
1
Sergio tak powiedział, gdyż jest skromnym i genialnym piłkarzem:) Ten mecz to był istny majstersztyk, geniusz i perfekcja (bo jak inaczej nazwać m.in. kasowanie akcji Valencii przed 30m (!)). Ja się domagam zmiany tej linijki na coś adekwatnego do występu Sergiusza. Chłop może nie strzela bramek, ale to jak pracuje w środku pola, okazyjnie pośle "patelnię", która okazuje się podaniem kluczowym to jest "Podręcznik DM'a" chociaż to te podręczniki powinny przeczytać Busiego kilka razy nie na odwrót.
Np: Sergio "Perfectum est Adiutor" Busquets :)
7
"Mecz bliski perfekcji w wykonaniu Sergio."? To jak by wyglądał perfekcyjny?
4
Taki był zamysł - napakować goli by zrobić trochę wolnego i odpocząć w rewanżu.
1
Takie mam też przeczucia ;p
2
Ja j... popłakałem się aż:d Mega!!