mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
A nie w dzień urodzin CR'a? Jeśli tak to bardzo sorry za błąd:p
to za 2 dni napiszę to samo:)
42
Dziś mija rocznica od magicznego wp...u, które zaserwowało Atletico Śmietankowym i jakże magicznej imprezy urodzinowej CR! :)
4
Nie dadzą rady zniszczyć na boisku, to szukają sposobów poza;/ Smutne ale prawdziwe.
2
Barca - Valencia
CANAL+ Sport | HD
I: http://uptobox.com/mo7vvmz23nyl
II: http://uptobox.com/8gu7kvqbmifs
24
W tym roku planowane jest tam świętowanie pichichi CRa. Takze chyba odpada; /
1
Niecale 1000euro kary... Rece opadli. Kuźwa kabaret o.O
1
Paul Wade - zaprawa więzienna. Na chomiku możesz znaleźć .pdf. Przeczytaj sobie. Żadne siłownie, sztangi.. tylko KALISTENIKA jeśli stawiasz na wygląd i sprawność fizyczną. No chyba że chcesz być jak Hardcorowy Koksu :p
6
Gdyby ktoś chciał zapisać niedawny łomot Valencii na dysku :)
Canal+ Sport2 HD | 1000 Kbps | 640x360 | 16:9 | MP4 | PL
1 połowa: http://uptobox.com/nb67l7wk8yhk
2 połowa: http://uptobox.com/nc67byztgg38
Na większą rozdzielczość trza troszku poczekać jeszcze.
2
Oo widzisz jaka gafa:d ciagiem oczywiscie ze tak! Mea culpa!
0
Typie - jestes w 2liceum- nie czytaj bo nie ogarniesz :)
3
Busquets wdłg mnie w tym meczu złamał teorie matematyki. Mowa tu o granicach (limess). Lim (n->niesk.) 1/n mówi nam iż, przy n dążacym do nieskończoności (będzie ciągle rosnąć) funkcja 1/n będzie dążyć do 0 (1/2,1/3,1/4 itd.). Busquets jest tą funkcją, 0 jest perfekcją - on już w tym meczu ją minął i leci dalej.
Simply. Busi!
1
Messi nawet człapiąc po boisku sprawia zagrożenie. Ba, sprawia większe siedząc na ławce niż Ronaldu na boisku. A co do jego człapania - to był stosowny artykuł na tej stronie... Polecam najpierw go przeczytać. A nie - "nie wiem to się wypowiem" -.-
39
Pep, gracias por odkrycie Busiego!
10
Busquets wczoraj na mecz wyszedł z cheatami. On im przerywał kontry przed 30m!! ;o
8
Pamiętaj! to nie Barca wygrała Tryplet tylko Real go przegrał. :)
10
A za kilka meczy znowu będą komentarze - "Lóóóiss!! Ty cioto piła Ci odskakuje, on niszczy nam akcjeł"
Te El Pistolero powinno nosić kswykę La Bazooka!
1
Zastosuję się do rady coś czuję, dzięki :d
14
Bura się powinna należeć Neymarowi. No muszą popracować nad tymi karnymi. Ale po takim meczu nie mam prawa złego słowa na nikogo powiedzieć.
80
"Gra z Busquetsem powinna byc zabroniona. On jest jak ostatnia strona w krzyzowkach panoramicznych. Zna wszystkie odpowiedzi" By Rafał Lebedziński (twitter)
Ktoś przynajmniej rozumie futbol i prace jaką Pan B. wykonuje i wykonał dziś!
9
Akcja na 3:0 to kosmos i jeszcze dalej...
Edit: minuta 4:29 w filmiku - zwrócić uwagę na tej akcji - Messi pokazuje Turanowi, żeby zagrał do Luisa ( sam Suarez pokazuje tak ) i w momencie podania Messi daje buta do podania.. ćwiczone do perfekcji chemistry lvl Barca!
1
Wiem, i nie podoba mi się to. Czas najwyższy trochę uświadomić ludzi co ten facet wyrabia w środku pola!
1
ZP? Nieee... Bale by musiał zagadać z Prezesem Perezem by mu cofnął bana na wyloty do 'kumpla' z Maroko ;p
1
Suarez nie miałby tych bramek GDYBY nie praca Busiego. Bądźmy mądrzy - doceńmy tego, który na to zasługuje!!
Busi - Love 4EVER!
6
To jego wina ze zarząd Realu jest ograniczony? Zawodnik nie ma obowiązku pamiętać o takich rzeczach. Może, ale nie musi. Osobiście po takim czasie i w takiej sytuacji sam bym zapomniał o TEJ kartce... Szkoda chłopa.;/
3
Suarez nie ma tu nic do gadania. Busi ZM jak nic!
105
I to odróżnia Barce od Realu. Ronaldo dałby strzelić '11' by Bale mógłby być szczęśliwy? Nie w tym wcieleniu :)
1
Idź sprawdzić czy "piurnik" spakowany nie jakieś herezje wymyślasz:)
1
Bez przesaady:) Suarez też dzis psuł zabawę momentami. Piłka mu odskakiwała. Ale w takim meczu - nie mam prawa wybrzydzać. Gwałt to przy tym kolacja ministrantów z księdzem :)
1
więcej kasy vs gra z najlepszymi, puchary, dobra atmosfera...
o.O
Nie ma "sęsu" kontynuować. Papatki!
1
A co Ci w Turku nie pasowało? przecież on wchodzi dopiero w klub, dla mnie zagrał równie rewelacyjnie co reszta.. przy ostatnim golu Suareza to nie on asystował o.O ?