0

Komentarz usunięty

34

Dla nas kibiców to jak Gwiazdka co trzy dni. Dla zawodników to koszmar. Ale wierze w Lucho ze rotacjami zrobi co należy.

1

Nie powiem - miodzio;p

22

Barcelona ma rozważyć zakontraktowanie Isco, któremu nie podoba się jego obecna sytuacja w drużynie Realu- informuje mich_l w serwisie FCBarca.com w dziale La Rambla.

Też tak mogę!

4

Dziennikarz AS'a - to chyba wystarczająco mówi, co trzeba zrobić z tym artykułem - wydrukować i na srajtaśme.

1

Masz może skrót z tym komentarzem? albo jak on się nazywa?;p

2

To slabo zes widział. A Busi?

2

Z Tobą nie gadam.

2

W takich chwilach z niecierpliwością czeka sie na...
Poranny przegląd prasy!

3

Byl spalony? Bo nie wiem czy to pilkarz Btisu czy Madrytu byl

1

Ale ze co bo nie widział ja:(

1

Nie wiem czy kopia czy Twórczość Własna Copyright ale dobre :d

1

Runaldu zmienil koszulkę w polowie... na uj?

12

Masche słabo? Dalej nie trzeba czytać....

4

To miało być ze zmienia kolor w zależności od temperatury. :)

2

Perez w przelewie napisał Real i sedzia nie wie komu gwizdac.
A tak serio - karma bitches!

2

Ze mu k.. nie wstyd..

2

Kuzwa... jak tak mozna padac...

1

Da fak.. que golazo!

1

Rojadirecta.me
Któryś link w koncu odpali bo niektore playery działają na androidzie.

7

Takich ... jak @jah1996 za takie komentarze powinno się permanentnie banowac. i wyslac list do rodziców z wnioskiem o solidny ... .

6

Ty jestes tu od roku czy udajesz głupiego? Wiesz wogole dlaczego VV odszedl? Jesli uważasz ze sie wypial to... zabrakło mi porównań

1

5min... eheeee

1

Leo świętuje Hattrickami. To i Luis niech ustrzeli parę 'goli'..
If you know what i mean :>

Niech biega jak najdłużej po murawie CN!! < 3

5

Nie wiem czy było dziś/wczoraj:

Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Realu...




Betis!

5

Mecz wprost nieproporcjonalny do wyniku... skąd ja to znam? Real tyle razy tak punkty wywoził w poprzednich sezonach. Plus dla nich. i plus dla Barcy - takie mecze się zdarzają i punkty są najważniejsze!
A dziś - wszyscy jesteśmy kibicami Realu...




Betis:)

1

"że oni są zmęczeni ale zmęczenie fizyczne a psychiczne to co innego :) " - 30l (rzekome) i Ty takie rzeczy piszesz jeszcze. Toz to rece sie zalamuja.

1

Barcelona - Athletic
środa, 27 stycznia 00:00
To jakiś błąd na serwerze, czy faktyczna godzina CdR?

1

przeczytaj mój komentarz ZE ZROZUMIENIEM. -.-

4

El Grande gównoburza z niczego.. skąd ja to znam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?