mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
34
Dla nas kibiców to jak Gwiazdka co trzy dni. Dla zawodników to koszmar. Ale wierze w Lucho ze rotacjami zrobi co należy.
1
Nie powiem - miodzio;p
22
Barcelona ma rozważyć zakontraktowanie Isco, któremu nie podoba się jego obecna sytuacja w drużynie Realu- informuje mich_l w serwisie FCBarca.com w dziale La Rambla.
Też tak mogę!
4
Dziennikarz AS'a - to chyba wystarczająco mówi, co trzeba zrobić z tym artykułem - wydrukować i na srajtaśme.
1
Masz może skrót z tym komentarzem? albo jak on się nazywa?;p
2
To slabo zes widział. A Busi?
2
Z Tobą nie gadam.
2
W takich chwilach z niecierpliwością czeka sie na...
Poranny przegląd prasy!
3
Byl spalony? Bo nie wiem czy to pilkarz Btisu czy Madrytu byl
1
Ale ze co bo nie widział ja:(
1
Nie wiem czy kopia czy Twórczość Własna Copyright ale dobre :d
1
Runaldu zmienil koszulkę w polowie... na uj?
12
Masche słabo? Dalej nie trzeba czytać....
4
To miało być ze zmienia kolor w zależności od temperatury. :)
2
Perez w przelewie napisał Real i sedzia nie wie komu gwizdac.
A tak serio - karma bitches!
2
Ze mu k.. nie wstyd..
2
Kuzwa... jak tak mozna padac...
1
Da fak.. que golazo!
1
Rojadirecta.me
Któryś link w koncu odpali bo niektore playery działają na androidzie.
7
Takich ... jak @jah1996 za takie komentarze powinno się permanentnie banowac. i wyslac list do rodziców z wnioskiem o solidny ... .
6
Ty jestes tu od roku czy udajesz głupiego? Wiesz wogole dlaczego VV odszedl? Jesli uważasz ze sie wypial to... zabrakło mi porównań
1
5min... eheeee
1
Leo świętuje Hattrickami. To i Luis niech ustrzeli parę 'goli'..
If you know what i mean :>
Niech biega jak najdłużej po murawie CN!! < 3
5
Nie wiem czy było dziś/wczoraj:
Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Realu...
Betis!
5
Mecz wprost nieproporcjonalny do wyniku... skąd ja to znam? Real tyle razy tak punkty wywoził w poprzednich sezonach. Plus dla nich. i plus dla Barcy - takie mecze się zdarzają i punkty są najważniejsze!
A dziś - wszyscy jesteśmy kibicami Realu...
Betis:)
1
"że oni są zmęczeni ale zmęczenie fizyczne a psychiczne to co innego :) " - 30l (rzekome) i Ty takie rzeczy piszesz jeszcze. Toz to rece sie zalamuja.
1
Barcelona - Athletic
środa, 27 stycznia 00:00
To jakiś błąd na serwerze, czy faktyczna godzina CdR?
1
przeczytaj mój komentarz ZE ZROZUMIENIEM. -.-
4
El Grande gównoburza z niczego.. skąd ja to znam :)