mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
...
7
Po tym puska$ie mam delikatnie niespokojne bicie serca ;o
33
Jak tak pójdzie dalej to na gali zjawi się Pele i jemu Kaka wręczy ZP..
4
Mina Messiego mówi wszystko ;o
2
Tą galę można by załatwić w niecałe 45min... no ale gdzie tam. O ile te Duo Skrzypków mi się podobało to to to... no.
3
Ronaldo mówi że jego rolą jest pomaganie kolegom strzelanie asystowanie -> Mina Modrica - bezcenna:d
1
Realizator deczko dziś nie ogarnia sytuacji;p
2
Iniesta niezas... Dżisas.. Zalecam leki!
1
Ta 11 to deko pomyłka...
3
Barcelona nawe traci najładniejsze gole;o
1
Mi się wydaje czy oni gwiżdżą na Ronaldo?
1
Nie to komentarz;p spokojnie
1
A Co Ty ojcem jego jestes ze wiesz? Wez chlopcze, dobrze Ci radze skończ pisac te puste komentarze bo oczy krwawią. Chcesz sie dowartościować lajkami? Spróbuj na Fb
36
"Messi to wielofunkcyjny robot a Ronaldo tłuczek do ziemniaków"
Porównanie epickie:d
3
To idź się umyj nie przy klawiaturze siedzisz.. -.-
Po co to...
2
Ronaldo - już o indywidualności tu gada.. no co za..
1
Pogba... Ronaldo.. kuzwa kabaret :d
1
Im większa intensywność - lepiej dla nas, kibiców ale gorzej dla piłkarzy. Oby Lucho mądrze rotował!
3
Suarez 3-4 mecze nie trafia na pusta zeby w tym najważniejszym zaprezentować takiego klocka niczym w meczu z Realem:) fakt coś ostatnio zdecydowanie słabiej- przerwa potrzebna?
10
Rotacje rotację i jeszcze raz zmiany. Raz jeden gra raz inny nie gra. Regul tu nie bedzie. Moze poza tym, iz Iniesta każdego meczu grac nie będzie, organizm nie ten i bedzie oszczedzany. Moim zdaniem właśnie na miejsce Andrzeja będzie Roberto wędrował najczęściej.
1
Był dobrym graczen. Teraz to cień chłopca który macha rekami i obraza sie jak kumple z druzyny zdobywają bramki. Ate jego bramki juz w poprzednim sezonie pokazały ile są warte (ilosc trofeów?)
3
Puyol to może narzekac na kontuzje kolana, w przeciwieństwie do NIEKTÓRYCH piłkarzy, którzy sieją propagande.
Tak mi brakuje nazwiska "Puyol" w wyjściowej 11... ; (
2
Kiedyś bym wszedł z Tobą w długą dyskusje na temat durnoty itp itd. Ale teraz nauczyłem się olewac takie sprawy. To nie moja brocha byście zmadrzeli tylko waszych rodziców i wasza. Takze masz rację - ja durny tutaj jestem reszta w porządku. Ciao:)
1
To nie złoty but tylko złota PIŁKA. Dokształc się, poczytaj troche i nie rób sobie lipy. Ja wiem anonimowość w internecie pozwala na takie durnoty ald troche do siebie szacunku trza mieć :)
2
Niestety chłop ma racje.. ludzie którzy nie oglądają meczów widzą statystyki i myślą "Łooooooo chłop ma 11bramek w fazie grupowej, co za kozak. Zp dla Ronaldo!!!" a wystarczy zobaczyć mecz z PSG (wyjazd) i mecz z malmo. Albo wystarczy porównać jak jego gole przełożyły się na trofea w porównaniu do Lio albo Neya... to jest serio chore.
9
Boże, cóż za wyjatkowa obecność ludzi niepełnosprytnych umysłowo pod tym postem...
30min zęby myje- zęby może myje 5 min a potem sie 25drapie w dupe zeby o tej 15 czy ktorej rozpocząć to co zaplanował. Myślenie chyba wyłącza się u niektórych wraz z logowaniem.
Tak wam zalezy na tych idiotycznych lajkach że wymyślacie takie herezje? Jeszcze napiszcie Messi man of the match. Co sie dzieje z ludźmi... o.O
3
To jest chore... niektórzy jednej nie mają a Lio je może jako bombki na choince wieszać :o
3
El Jarek chyba Fap-Session uskutecznia, gdyż stronka leży:)
Ale trza pogratulować RM, mecz zagrali dobry ale różnicy nie widzę za bardzo.
2
Poczekamy zobaczymy:) jedna jaskółka wiosny nie czyni
2
Jaka riposta :D