1

...

7

Po tym puska$ie mam delikatnie niespokojne bicie serca ;o

33

Jak tak pójdzie dalej to na gali zjawi się Pele i jemu Kaka wręczy ZP..

4

Mina Messiego mówi wszystko ;o

2

Tą galę można by załatwić w niecałe 45min... no ale gdzie tam. O ile te Duo Skrzypków mi się podobało to to to... no.

3

Ronaldo mówi że jego rolą jest pomaganie kolegom strzelanie asystowanie -> Mina Modrica - bezcenna:d

1

Realizator deczko dziś nie ogarnia sytuacji;p

2

Iniesta niezas... Dżisas.. Zalecam leki!

1

Ta 11 to deko pomyłka...

3

Barcelona nawe traci najładniejsze gole;o

1

Mi się wydaje czy oni gwiżdżą na Ronaldo?

1

Nie to komentarz;p spokojnie

1

A Co Ty ojcem jego jestes ze wiesz? Wez chlopcze, dobrze Ci radze skończ pisac te puste komentarze bo oczy krwawią. Chcesz sie dowartościować lajkami? Spróbuj na Fb

36

"Messi to wielofunkcyjny robot a Ronaldo tłuczek do ziemniaków"
Porównanie epickie:d

3

To idź się umyj nie przy klawiaturze siedzisz.. -.-
Po co to...

2

Ronaldo - już o indywidualności tu gada.. no co za..

1

Pogba... Ronaldo.. kuzwa kabaret :d

1

Im większa intensywność - lepiej dla nas, kibiców ale gorzej dla piłkarzy. Oby Lucho mądrze rotował!

3

Suarez 3-4 mecze nie trafia na pusta zeby w tym najważniejszym zaprezentować takiego klocka niczym w meczu z Realem:) fakt coś ostatnio zdecydowanie słabiej- przerwa potrzebna?

10

Rotacje rotację i jeszcze raz zmiany. Raz jeden gra raz inny nie gra. Regul tu nie bedzie. Moze poza tym, iz Iniesta każdego meczu grac nie będzie, organizm nie ten i bedzie oszczedzany. Moim zdaniem właśnie na miejsce Andrzeja będzie Roberto wędrował najczęściej.

1

Był dobrym graczen. Teraz to cień chłopca który macha rekami i obraza sie jak kumple z druzyny zdobywają bramki. Ate jego bramki juz w poprzednim sezonie pokazały ile są warte (ilosc trofeów?)

3

Puyol to może narzekac na kontuzje kolana, w przeciwieństwie do NIEKTÓRYCH piłkarzy, którzy sieją propagande.

Tak mi brakuje nazwiska "Puyol" w wyjściowej 11... ; (

2

Kiedyś bym wszedł z Tobą w długą dyskusje na temat durnoty itp itd. Ale teraz nauczyłem się olewac takie sprawy. To nie moja brocha byście zmadrzeli tylko waszych rodziców i wasza. Takze masz rację - ja durny tutaj jestem reszta w porządku. Ciao:)

1

To nie złoty but tylko złota PIŁKA. Dokształc się, poczytaj troche i nie rób sobie lipy. Ja wiem anonimowość w internecie pozwala na takie durnoty ald troche do siebie szacunku trza mieć :)

2

Niestety chłop ma racje.. ludzie którzy nie oglądają meczów widzą statystyki i myślą "Łooooooo chłop ma 11bramek w fazie grupowej, co za kozak. Zp dla Ronaldo!!!" a wystarczy zobaczyć mecz z PSG (wyjazd) i mecz z malmo. Albo wystarczy porównać jak jego gole przełożyły się na trofea w porównaniu do Lio albo Neya... to jest serio chore.

9

Boże, cóż za wyjatkowa obecność ludzi niepełnosprytnych umysłowo pod tym postem...

30min zęby myje- zęby może myje 5 min a potem sie 25drapie w dupe zeby o tej 15 czy ktorej rozpocząć to co zaplanował. Myślenie chyba wyłącza się u niektórych wraz z logowaniem.

Tak wam zalezy na tych idiotycznych lajkach że wymyślacie takie herezje? Jeszcze napiszcie Messi man of the match. Co sie dzieje z ludźmi... o.O

3

To jest chore... niektórzy jednej nie mają a Lio je może jako bombki na choince wieszać :o

3

El Jarek chyba Fap-Session uskutecznia, gdyż stronka leży:)
Ale trza pogratulować RM, mecz zagrali dobry ale różnicy nie widzę za bardzo.

2

Poczekamy zobaczymy:) jedna jaskółka wiosny nie czyni

2

Jaka riposta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?