10

Bosh ludzie... Real tak gra bo poczuł "moc" - nowy trener, nowa taktyka itp itd. Jak się wejdzie w ten tzw rush to ciężko zatrzymać. Ale to wiecznie nie będzie trwać :) wystarczy poczekać na mocniejszego przeciwnika. Zresztą - patrzcie na Barce nie El Śmietancos

2

Bale kozacko! CR sie rozplacze zaraz..

1

Ooo.. to bez kitu się dogadali:d

1

No chłopie - ja mowie ze ich obrona jest deko dziurwa a Ty mi o Marcelo piszesz... przeciez jak.mają się bronić to Marcelo tam wraca nie?

1

A ja mowie o obronie:) a tam nie ma juz takiego napędu.

1

No.. i?

1

W ataku widac poprawe ale trafia na lepszy zespół to obrona będzie jak durszlak

1

Sop://broker.sopcast.com:3912/259509
Angielski komenarz tym razem bez Raya:(

1

Czyli jak Ronaldo dzis zapakuje 3 pustaki to złota pilka jego? Ludzie, skąd wy te argumenty bierzecie

2

Szkoda mi Neymara.. sie stara i wstrzelic sie nie może :(

24

W meczu z Deportivo tez tak ludzie mówili

2

Juz jest:d.

2

Po tych meczach z Espanyoem w momencie gdy sędzia gwiżdże faul - mam wrażenie jakby byl kupiony:o

5

Ten z 7 to potwór; d

3

Fajny skład. Zeby tylko nie zlekcewazyli Granady. VeB!

1

A Mógł w tej szatni powybijac im zęby, by sie nawey w protokole pewnie nie znalazł
-.-

3

W tej trojce finalistów patologią jest obecność CR:p

7

Pogba obecny a Busi nie...
To to dopiero kabaret :d

5

Na El Classico linia pomocy:
- Arda -
Bedzie ze 6 zasuwał.

Dalej jestem e szoku jak ten zawodnik tu jest odbierany, jego zaangazowanie itp. Lucho wiedział co robił sprowadzając go:)

1

Belgie mogliby dać (tak wiem ze to reprezentacja).

7

Korzystaj poki możesz. Liceum i studia to najpiękniejsze lata!

2

Nie widziałeś? Druga połowa między 50 a 65 min (dokładniej nie określę) jak go przyatakowało paru Padlinożerców, a Turan balansem ciała zgubił chyba 2óch a 3emu siata:)

42

Arda Turan - ten facet wniesie dużo d ekipy Blaugrany. Ta wczorajsza siata - < 3

1

Ligi? przecież grali w CdR :p

7

Mnie tam bardziej a chyba naj, smieszy kartka dla Pique :)

Podziwiam cierpliwość pilkarzy Blaugrany. Ja bym zatlukł tam np bramkarza...


PS Turan < 3 < 3 Vidal < 3

1

Oglądam powtórkę i nie wierzę co to za bydło (czyt. Espanyol)

2

Kiedyś używali takiego skrótu to i ja go teraz użyje- LMFAO !!

1

Ktos ni streści jak dwaj Panowie z Realu C wylecieli?

1

Mam przeczucie ze Real wystartuje teraz mocno zmobilizowany przez Zizou... i moga zabolec te wszystkie remisy:/

4

Lewą nogą to Lio może krawaty wiązać!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?