mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Bosh ludzie... Real tak gra bo poczuł "moc" - nowy trener, nowa taktyka itp itd. Jak się wejdzie w ten tzw rush to ciężko zatrzymać. Ale to wiecznie nie będzie trwać :) wystarczy poczekać na mocniejszego przeciwnika. Zresztą - patrzcie na Barce nie El Śmietancos
2
Bale kozacko! CR sie rozplacze zaraz..
1
Ooo.. to bez kitu się dogadali:d
1
No chłopie - ja mowie ze ich obrona jest deko dziurwa a Ty mi o Marcelo piszesz... przeciez jak.mają się bronić to Marcelo tam wraca nie?
1
A ja mowie o obronie:) a tam nie ma juz takiego napędu.
1
No.. i?
1
W ataku widac poprawe ale trafia na lepszy zespół to obrona będzie jak durszlak
1
Sop://broker.sopcast.com:3912/259509
Angielski komenarz tym razem bez Raya:(
1
Czyli jak Ronaldo dzis zapakuje 3 pustaki to złota pilka jego? Ludzie, skąd wy te argumenty bierzecie
2
Szkoda mi Neymara.. sie stara i wstrzelic sie nie może :(
24
W meczu z Deportivo tez tak ludzie mówili
2
Juz jest:d.
2
Po tych meczach z Espanyoem w momencie gdy sędzia gwiżdże faul - mam wrażenie jakby byl kupiony:o
5
Ten z 7 to potwór; d
3
Fajny skład. Zeby tylko nie zlekcewazyli Granady. VeB!
1
A Mógł w tej szatni powybijac im zęby, by sie nawey w protokole pewnie nie znalazł
-.-
3
W tej trojce finalistów patologią jest obecność CR:p
7
Pogba obecny a Busi nie...
To to dopiero kabaret :d
5
Na El Classico linia pomocy:
- Arda -
Bedzie ze 6 zasuwał.
Dalej jestem e szoku jak ten zawodnik tu jest odbierany, jego zaangazowanie itp. Lucho wiedział co robił sprowadzając go:)
1
Belgie mogliby dać (tak wiem ze to reprezentacja).
7
Korzystaj poki możesz. Liceum i studia to najpiękniejsze lata!
2
Nie widziałeś? Druga połowa między 50 a 65 min (dokładniej nie określę) jak go przyatakowało paru Padlinożerców, a Turan balansem ciała zgubił chyba 2óch a 3emu siata:)
42
Arda Turan - ten facet wniesie dużo d ekipy Blaugrany. Ta wczorajsza siata - < 3
1
Ligi? przecież grali w CdR :p
7
Mnie tam bardziej a chyba naj, smieszy kartka dla Pique :)
Podziwiam cierpliwość pilkarzy Blaugrany. Ja bym zatlukł tam np bramkarza...
PS Turan < 3 < 3 Vidal < 3
1
Oglądam powtórkę i nie wierzę co to za bydło (czyt. Espanyol)
2
Kiedyś używali takiego skrótu to i ja go teraz użyje- LMFAO !!
1
Ktos ni streści jak dwaj Panowie z Realu C wylecieli?
1
Mam przeczucie ze Real wystartuje teraz mocno zmobilizowany przez Zizou... i moga zabolec te wszystkie remisy:/
4
Lewą nogą to Lio może krawaty wiązać!