mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Administracja nie mogła napisać "gwałt" więc musiał starczyć pogrom;/
Moje refleksje:
Busi - brak słów...
Suarez - ...
Messi - ...
Neymar - za bardzo chce, Chillout!
Barcelona - 11/10
1
Wyjaśnij mi czemu Neymar miałby iść do City... bo na tą chwilę nie widzę żadnego powodu. Pieniądze? W Barcelonie dostaje ich w ch... + reklamy.. To że Ty masz poglądy materialistyczne nie znaczy że inni mają.
3
Piłkę meczowa dal bym Neymarowi;d
2
Nie mam pytań :D lza w oku...
1
Busquets dziś ZM jak nic. Nie Lio, nie Suarez - BUSQUETS!
3
Miod dla moich oczu. ... dla mojego serca. Poezja.
3
I nie ma drugiej takiej... miod malina!
2
Neymar do city... koniec czytania... idz trollowac gdzie indziej
2
1 połowa jest jedną z tych, które powinno się ściągnąć, zapisać na przenośnym dysku, i co jakiś czas sobie na szybkiego obejrzeć, przypomnieć. Poezja!. A co Busi w obronie robi to uszy się same składają do oklasków ;o
1
Matko... Junior co Ty...
2
Robią co chcą. Niech tylko czujności nie stracą
2
Panie daj żyć! !!
1
Perez płakał jak oglądał :o
6
Z jednej strony "jak ja mogę tak mówić ;/", bo to prawda - JAK?!
Ale z tej drugiej - ja bym chciał już zobaczyć mecz pożegnalny Ronaldinho. Lio, R10, może Eto'o(?) Neymar, Xavi < 3, Puyol jeśli mu kolano pozwoli... Villa.. Eh:d
1
Przez chwile mnie ciary przeszły że te zdjęcie koszulki 91/92 to przyszła domówka Barcy ;o
3
Serio - w ciasnych zakamarkach mam czy komuś się spodoba czy nie. Ja nie żyję/mówie/piszę aby komuś się spodobało tylko mi. Jak to mawiał Ronaldo "some people love some people hate me" :p
odnośnie daty rejestracji:
szansa że kibic, który jest z klubem już 10-15 lub więcej lat właśnie się zarejestruje jest znikoma. Pozwól że pokażę Ci wiadomośc, jaką dostałem kiedyś na Priv:
"siemano mam takie pytanie ... od ponad 4 lat jestem fanatycznym kibicem Realu Madryt .. jednak po ostatnich chudych latach straciłem zaufanie co do zarządu i innych czynników jak zatrudnienie rafy beniteza...
a wiec przechodząc do najwazniejszej kwestii:
Czy mogę kibicować Barcelonie czy mnie przyjmiecie z należytym szacunkiem i zapomnicie ze kibicowałem realowi bardzo prosze :("
Więc po tej i paru innych akcjach gdy widzę kogoś kto się świeżo zrejestrował, nie ma daty urodzenia itp itd (są wyjątki oczywiście czasem - to się widzi :) ) - to moja konkluzja jest jedna - intelektualny nie wiem, ale wiekowy
2
Wybacz. Nie chciałem Ci dnia zepsuć:) najważniejsze że mnie śmieszy. Nie musisz Iwanuś podzielać mojego humoru. Za to powinieneś "piurnika" nowego szukać:) Starczy na dziś bo sesja trza się uczyć. Papatki:)
2
Jak już mówiłem. Wiele rzeczy mnie śmieszy bo mam poczucie humoru. Polecam może kiedyś też je nabędziesz. Życie w takich szarych kolorach musi być smutne :(
4
Jeden ledwo 15 lat skonczyl, drugi nie ma daty urodzenia i 60 dni w serwisie... Z kim ja gadam ;o
Jak wy na snapczacie pewnie dziubkami się wymieniacie z kumplami:D Pozdrawiam również
3
Bardzo:d mam wszechstronne poczucie humoru:p
3
Wybacz mi.
Jak Ciebie nie śmieszą to się nie udzielaj -.- ot i łaskę robi...
4
odezwał się 2001r do 92 :D parodia...
7
Żałosny to jest brak humoru u ludzi. :((
14
Ulubione perfumy Ronaldo?
http://4.bp.blogspot.com/-yJPpGIs93Go/VPiHVtaxZcI/AAAAAAAARko/xOcWP_NLp4s/s1600/Cate%2BBlanchett%2BArmani%2BSi%2BEDT.jpg
!!
1
Zaiste epicka interpretacja słów CR! Chyba czytaliśmy ten sam artykuł ;)
0
Myślę że od razu trza ebnąć rocznego bana dla Dona. To jest niewybaczalne i karygodne, że ktoś ma poczucie humoru. Niedługo za samo 'Penaldo' będzie ludź chciał bana... Dżisas..
3
"Griezmann praktycznie przy nim nie istniał" i te zdjęcie Pique a'la "I'm the Boss" - Mega:)
3
"Po raz pierwszy od sezonu 1995/96 między Barceloną a Rojiblancos w meczu domowym oraz wyjazdowym w lidze padł taki sam wynik. We wspomnianym sezonie Atléti dwa razy wygrało z Barceloną 3:1 i w tym też sezonie zdobyli tytuł mistrzowski." - Yes Please! :)
PS kolejny raz dodam - dogrzebać się do czegoś takiego.. ;o
1
Teraz mi powiedz - Czy Lewy na 4 miejscu przed Suarezem - to nie zbrodnia? już tydzień temu miałem napisać ale dopiero teraz się zebrałem by znaleźć tą dyskusję :)
3
A coś wiadomo kiedy komisja się zbiera, żeby ukarać Filipa?