mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Suarez - czołg, sieka bramki seryjnie,
Messi - drybler "jak dzik w sosny" , bajeczne podania + bramki również.
a Neymar - to taka hybryda tej dwójki, trochę z Lio trochę z 'Jubego' :)
1
Dobre:d
1
Bo to archiwalny wpis - temu nie wszystko się zgadza. Ale coś w tym jest;/
2
Bez przekleństw Por Favor.
2
Aż się uśmiałem.. -.-
1
wiesz.. takie maluchy często mają nadwagę i są pulchne na "początku". A z tym co napisałeś dalej - ciężko się nie zgodzić. Chociaż Beckham swoich synów nie rozpieszcza.. Jeden z nich w jakiejś restauracji wiem pracował/pracuje. Kwestia tego, jak rodzice go wychowają:) Jeśli chodzi o CR Juniora to się nie martwię że nie zostanie piłkarzem. Runaldu się o to postara. O 4 w nocy będzie go budził by zrobił te 3 tysi brzuszków :)
1
Da kanieczna! Jeden z braci do Obrony a drugi jak to tatuś zaczynał - na atak. Ale by fajnie było taki rodzinny skład mieć:)
9
" In case you’re wondering why Cristiano Ronaldo can kick and attack opponents without punishment (5 times in the league this season) The last referee (Ayza Gamez) that sent off Cristiano Ronaldo was relegated to the second division by La Liga officials. and retired shortly after."
Znalazłem taki wpis. Poczytałem trochę - rzeczywiście coś takiego było... ;o
16
Enzo Busquets, Thiago Messi, David Lucca.. czyżby te nazwiska będziemy widzieć w barwach Blaugrany za kilkanaście lat?
12
Zdarza się. I tak nas rozpieszczają iż bardziej się nie da - ja im takie wpadki wybaczam. Też ludzie.
5
"Czasami można sie zastanowić kto jest ważniejszy w Paryżu - wieża Zatan czy wieża Eiffla " komentatorzy nc+ < 3
1
Tu masz racje. - deb... e:)
Co do Rabią - Barca powinna mu się przyjrzeć i to mocno. Trenując z takimi piłkarzami jak Busi to ten facet mógłby byc kolejnym filarem Barcy. Kiedyś kiedyś:)
1
Juz to pisałem kiedyś to mnie wysmiano:)
1
Ivanovic chyba ma.mysli samobójcze :o Zlatana tak turbowac?
5
Kiedyś to 3/4 userow w jajkach piszczala;)
1
No sorki ale to jest RZEKOMO Real. Oni powinni takich Rzymian roznieść w 1 polowie a tymczasem momentami pampers byl pełny. Fakty są takie iz w momencie gdy Real trafi na np Bayern Juve to z taką grą Real szybko się pożegna z LM
0
Powtórzę - ZALEŻY w jakiej jakości sciagniesz. Jak film będzie mial 700mb to 1024*1024 / 700...
2
Stary... a co im wychodzi?:d lepsza skuteczność Romy i mieli by 3-4 za kołnierzem; )
3
A czemu jak Bale zrobił teraz sztuczke to nikt nie wspomniał o prowokacji??
2
Niech rośnie nam DM zdrowy i szczęśliwy :))
1
I dobrze. Karma Bitches@
1
A mogli 3 juz nawet miec.. :(
2
Zależy jaką jakość ściągasz. Jak filmy maja po 5-7gb to duzo ich nie przechowasz :)
2
I gdzie ten Drapieżnik? Stoi i czeka... :o
2
Gdzie yam był faul?
23
Busquets i "nieprzedłużenie kontraktu" w jednym zdaniu to nawet nie ma prawa zaistnieć w wyobraźni Cules.
Najbardziej Barcelona potrzebuje wzmocnień w obronie to fakt. Ciekawe tylko czy znowu ściągną 'weterana' czy też postawią na jakiś młodszy rocznik.
2
Równie dobrze mogliby napisać "Barcelona obserwuje Guardiolę". To sprawa zarządu i nie wydaje mi się, że będą rozgłaszać kogo mają na oku. A nóż widelec zaraz Real wystartuje..
3
Głos rozsądku < 3
0
Komentarz usunięty
8
Ronaldo: nie interesują mnie puchary. Chyba że pomogą mi zdobyć pichichi.