mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ty nie wiesz co piszesz chyba. Tomek V. chociażby z początku sezonu zjadał wszystkich z obrony, czyścił każdą piłkę. Odpowiednio zadbać o niego (te !*%!# kontuzje wpływają na psychikę) i stoper jakich mało.
0
Pytanko - czy ktoś używa tutaj player.pl, pakiet sport?
Odnośnie transmisji podczas "większych" meczy takich jak Gran Derbi - mocno tnie czy daje radę?
I czy godne polecenia. Ogólnie katuję Rus/Esp Sopcasty i nie narzekam, ale jak z player.pl nie ma większych problemów...
2
Ale widzisz... Tu bym nawet się nie spodziewał, że się znajdzie taki ... na tyle ..., żeby coś takiego wymyślić. Masakra ;o
:p
2
No nie zrozumiałem. Mam Pique na avatarze, a raczej jego karykaturę, bo mi się spodobała i lubię Pique. Nie widzę związku o.O
2
Aa ze niby jesten kibicem Realu i mam kartkature pique (z malej)? Ty to głąb jednak jesteś. Wejdz w mój profil i sprawdz komu kibicuje -.-
2
Ty.. a co Ci on przeszkadza? :oo
7
Trochę respektu dla rywala Chłopcze.
5
Odnośnie meczu Argentyny, autor zapomniał dodać, iż to co robił Leo w tym meczu to kosmos. Jak to Hudson określił - "It belongs in a different galaxy altogether."
2
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=S1jrfa5TcuA
Zły znak przed El Classico.. Dla Realu:d
1
Łąkotka, 6tygodni pauzy wstępnie;/
3
Nie zapomne odcinka w którym Kapitan T. kopnął piłkę, ta chyba przez pół odcinka leciała w stronę bramki, żeby przed bramkarzem wbić się pod ziemię i wyskoczyć za linią bramkową:d to były bajki, tak jak i Pokemony < 3
No u nas za takie coś jak Typowy Seba Dżentelmen się znajdzie w autobusie, to w papkę można dostać. No ale to bullshit nooooo!! :D
1
Payet? Rabią to jest kozak. Taki młody Busi. Barca moim skromnym zdaniem powinna się mu przyjrzeć. Oszlifować i kolejny DM na poziomie w trykocie Blaugrany!
PS Żeby nie było - Payet również niczego sobie :)
1
Co ten Turan? :D
https://vine.co/v/iDt0lj7XVEn
O takiego gola w Gran Derbi por favor!
4
"Gdy zasiądziemy do chińskiego stołu, mogą nas dziwić maniery współbiesiadujących. Tymczasem siorbanie, bekanie, podnoszenie miseczek do ust to w Chinach wyraz zadowolenia z jakości potraw, pochwała kucharza i gospodarza. Posiłki spożywa się bardzo gorące, a co za tym idzie, często z otwartymi ustami. Nie wypada natomiast sięgać po porcję przez stół (w tym celu często są wyposażane w obrotową nastawkę, dzięki której jednym dyskretnym ruchem możemy przybliżyć do siebie danie), wbijać pałeczek pionowo w ryż (Chińczykom kojarzy się to ze zwyczajami pogrzebowymi palenia kadzideł i jest uważane za zły znak), ani uderzać nimi o stół czy miseczkę (gdyż tak robią żebracy proszący o jałmużnę)." -- ot mi bullshit -.- Z powietrza sobie to wymyślilem... eh.
A co do zaślubin to El Capitan Jastrząb Ci napisal idealnie - porównujesz ręce w kieszeni do tego? No weź pomyśl... "Są pewne uniwersalne, moralne zasady, których się przestrzega" - te uniwersalne moralne zasady są/mogą być dla każdego kraju inne i wbij to sobie do głowy w końcu - Polska nie jest centrum wszechświata.
15
Oferuje mu też również dużo, dużo, dużo...
mniej pucharów:)
3
Brawo!
Dużo osób chyba nie wie, że poza granicami Polski są inne kraje z innymi obyczajami. Nie jesteśmy centrum wszechświata.
5
Wiesz, że np. w Chinach brak beknięcia po posiłku u gospodarza to obraza?
Różne kraje - różne zwyczaje. Zanim napiszesz takie ... to doinformuj się:)
PS Akurat Barcelone to winien żeś całować / wysławiać w każdym poście, bo to ile ten klub daje nam, kibicom powodów do radości to... -.-
7
Chłopcy mają SWAG,
Rafinha ma STYL/KLASĘ :)
Ludzie latają na księżyc, wynaleziono srajtaśmę, potrafią nawet sklonować owcę. A kuźwa leku na raka tyle umysłów na świecie nie potrafi "wynaleźć".
" " - jeśli jego już nie wynaleziono tylko koncerny farmaceutyczne doją pieniążki na powrotach chorych;/
2
Dla niego to miód na serduszko i uszy:) Ale tu mowa o Leo który jest pilkarzem skromnym(jeszcze istnieją gdzieniegdzie), a tacy nie przepadają za takim... hmm 'szolem' :)
15
I tak i nie. Jak dziurawił Davida Luiza np. ... Owszem nieraz widać jak mu piłka odskoczy, źle przyjmie ale pamiętaj że Barca to nie Liverpool. Tu się gra inaczej, szybciej i bądźmy szczerzy - czasem ciężko ogarnąć tą piłkę jeśli nie grasz tu tyle co np Messi lub Iniesta.
Dla nas to proste - tam na boisku to inny poziom wtajemniczenia. :)
2
Barca ma wszystkie argumenty by ten maraton przejść zwycięsko.
Na skupioną, zdeterminowaną Barcelonę żadna równie zdeterminowana drużyna nie jest w stanie poważniej jej zagrozić. Sam Busi w środku pola ze "strzałką w górę" to... wiadomo :)
2
Wpisz sobie na YT "Ronaldo Homeless"
Obejrzyj go i zwróć uwagę na koniec filmiku - w momencie gdy wszyscy sie ogarneli kto jest kto, Ronaldo miał armię ludzi za plecami w tym - LOKALNI mieszkancy Madrytu. Ocipieli z zachwycenia!
Messi wzbudza podobne zainteresowanie. Ja bym lokciami i butami bil tylko po to, aby mi koszulkę podpisal a takich jak ja jest... uu Panie:)
Dlatego podtrzymuje - Leo poza murami domu nie ma łatwo.
34
Tylko Luis potrafi zepsuć parę 100%, żeby za chwile strzelić gola z serii "jak to k...a wpadło" :)
2
Kasa to nie wszystko :) Ja osobiście nie chciałbym mieć tyle pieniędzy, mi by wystarczyło tyle, ile jest potrzeba na "godne życie" - czyli nie musiałbym liczyć każdego grosza, zastanawiać się czy przeżyje do końca miesiąca a w momencie, gdy będę chciał pojechać na jakieś "grubsze" wakacje - będę mógł sobie na to pozwolić. O samochodzie za 2mln zapominam, ale takiego mercedesa A 220 (w AMG jak Bozia da) na kredyt bez problemu mogę spokojnie wziąć:)
Grube miliony się nie przydają do niczego poza tym, że leżą na koncie.
2
A Ty już wiesz co on robi, i jak jego plan dnia wygląda. A już na pewno tylko Tobie jest wiadome, iż Leo non stop siedzi w domu i nigdzie nie wychodzi. Tylko cały czas w 4 kątach.
Leo to też facet, a facet musi wyjść odpocząć od rodziny domu i wszystkiego, nawet na durny spacer pójść.
2
Tak na serio tak mysle. Wez na jego miejscu wyjdz po bulki do sklepu. W spokoju nie wyjdziesz i nie wrocisz..
To co mi napisales o rodzinie nijak sie ma do tego co ja napisalem. :)
28
Dla nas może to super, wspaniałe i cudowne że dla Leo tak oddają hołd. Prawda, jest.
Ale dla Leo to musi byc koszmarne. On nie może wyjść nigdzie i w spokoju spedzic czasu.
3
Suarez 'szczela' i to nie byle jakiego gola, a Neymar w tym meczy jak się rozpędzał to obrońcy nie mieli żadnych argumentów by go zatrzymać. O tak Neymar w El Classico ma grać, a Suarez szczelać takie gwoździe-ręce-łamiące.
1
To jest Suarez! Praktycznie z niczego:d
1
Narazie to Brazylia przeżuwa Urugwaj. 9min i powinno być 2:0