1

Źródło: MD - także tego ;)

0

Dzięki za Info!! :(

1

Plakietki w sklepie NIKE!!! :)

1

MSN to nie RRR (Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo). Suarez i Messi młodsi nie będą więc potrzebują czasem odpocząć, durni nie są i wiedzą chyba o tym.

1

Rynek transferowy to dzisiaj śmiech. Mam wrażenie, że jak Barca się zgłasza po zawodnika to kluby jakies niebotyczne pieniądze wymyślają. No ja rozumiem - zedrzec od bogatszych no ale k... bez przesady

2


Iniesta 4ever! < 3

15

Serca się nie kupi.. Ale Barca potrafi je sprzedać. Szkoda, naprawdę mi szkoda Marca, to jak on jest oddany Barcelonie. Zatęsknimy za nim jeszcze.

PS komentarze w stylu "to że ma serce nie znaczy że jest dobry" proszę sobie oszczędzić

5

Przez chwile przed oczami mignęło mi "Alves i Leganes zagraja..." - aż serce podskoczyło, jakaś iskierka nadziei :(

2

Jak narazie to Barca się odchudza. Mam nadzieję, iż zarząd szykuje jakąś bombę. Bo jeśli nikt nie przyjdzie "ogarnięty"...

2

Aż łza w oko się ciśnie na myśl, że tej klepki na prawej stronie nie zobaczę ;(

1

Chciałbym mieć Twój optymizm w tej sytuacji. Oby :)

1

Carlos to LO. Jeśli chodzi o PO to:
1. Cafu
2. Alves
3. ?

Cafu owszem no.1 ale powiedzenie że wciąga nosem Alvesa to gruuube przesadzenie :)

1

Messi schodzi do rozgrywania, i również potrafi uregulować co nieco. Nie w takim stopniu oczywiście jak Generał.

ALe na wszelki wypadek wytłumacze kontekst mojej wypowiedzi, żeby gunwoburza nie wynikła zaraz -
Xaviego, Puyola nikt nie zastąpi. Ale można sprawić, że ich brak nie będzie AŻ tak odczuwalny.

1

Pamiętam jak wielu Alvesa sprzedawało "bo wrzutki".
A prawda jest taka, że zastąpić go będzie trudniej niż Xaviego.
Wypada mu tylko oddać hołd i podziękować za wszystko co zrobił. Ikona i jeden z filarów TEJ Barcelony. ;(

Ku pamięci:

< 3

1

Jak człowiek siedzi w pracy to momentami czas trzeba jakoś zabić :)

1

A było czytać te pierdoły to wypisywali :)

1

Chłopie - czytaj ze zrozumieniem - to nie boli. Jedna gazeta PRECYZYJNIE OKREŚLA MIASTO w którym się znajduje ALVES, a druga gazeta JEDYNIE WIE W JAKIM PAŃSTWIE znajduje się AGENTKA ALVESA.

Ale dzięki za uświadomienie. Ja zawsze myślałem, że LA jest stolicą Uzbekistanu ;o

1

Gdyby to Barca miała takie wsparcie z trybun... :(

5

Widzicie jakie pismaki na wakacje pierdoły wymyślają? Według SPORT'u agentka Daniego jest w LA, według MD - w Paryżu. A brazylijski Goal.com pisze że Alves jest w Stanach... a wy łykacie jak młode pelikany i piszecie "Powodzenia Dani". Wstrzymajcie się z tym do czasu oficjalnego postu.
No aż szkoda patrzeć czasami -.-

1

Wezcie wy poczekajcie Moze z oficjalną informacja. Rok temu Pogba podpisał kontrakt z Barcą i widać jak mu szlo przez sezon

1

acestream://1cb5faaaef8165765a9d069ba13b20f4f9260ce2
Język Hiszpański

Instalujesz najpierw VLC Player, potem acestream

2

Ależ Hiszpania klepie sobie w meczu z Koreańczykami:)

2

No halo a ławka rezerwowych? Trener? Lekarz? Wszystko CR! :)

17

Poczekaj na CR, jeśli już tego nie zrobił :)

6

Casillas był zawsze. Pierwsze "kibicowanie", darcie japy po zdobyciu bramki, stare wersje FIFY... Jest on związany z moim jak i zapewne wielu innych dzieciństwem, pomimo już tego, że grał dla Realu - Szacunek dla niego wielki i na zawsze!

1

Rozumiem. Jak najbardziej :)
Mimo iż R10 i Neymar są Brazylijczykami i są podobni, to jednak nie są. Nie wytłumaczę tego, bo nie mam pojęcia jak, ale Neymar nie pójdzie aż tak w ślady R10. Neymar mi się wydaje przyzwyczaił do pewnego komfortu i stylu życia, a lepsiejszego niż obecnie w Barcy nie dostanie. Więc - trochę się z nim pomęczymy jeszcze :) Dopóki Messi będzie, dopóty Neymar będzie.

3

"COPE: Neymar zaoferowany Realowi. (...), jakiś pośrednik zaoferował Brazylijczyka Realowi Madryt, twierdząc, że jego klauzula to 192 miliony euro, a do wyścigu staje też PSG, które jest gotowe płacić atakującemu 30 milionów euro rocznie"

Ja zawsze uważałem, iż Cope jest wiarygodne, i nie bawi się w takie rzeczy...

1

Nie ogarną... "Odporność na wiedzę i nowe informacje" to coraz bardziej powszechne zjawisko. :/

1

No to się cieszę:) Pozdrawiam również!

1

Ligę Mistrzów zestawiać z Copa Libertadores, i np. ligę Brazylijską z Hiszpańską, czy też nawet angielską - jestem ciekaw kto tworzył ten ranking. Redaktorzy "ekssperci" czy wycieczka szkolna ,która zwiedzała budynek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?