mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Źródło: MD - także tego ;)
0
Dzięki za Info!! :(
1
Plakietki w sklepie NIKE!!! :)
1
MSN to nie RRR (Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo). Suarez i Messi młodsi nie będą więc potrzebują czasem odpocząć, durni nie są i wiedzą chyba o tym.
1
Rynek transferowy to dzisiaj śmiech. Mam wrażenie, że jak Barca się zgłasza po zawodnika to kluby jakies niebotyczne pieniądze wymyślają. No ja rozumiem - zedrzec od bogatszych no ale k... bez przesady
2
Iniesta 4ever! < 3
15
Serca się nie kupi.. Ale Barca potrafi je sprzedać. Szkoda, naprawdę mi szkoda Marca, to jak on jest oddany Barcelonie. Zatęsknimy za nim jeszcze.
PS komentarze w stylu "to że ma serce nie znaczy że jest dobry" proszę sobie oszczędzić
5
Przez chwile przed oczami mignęło mi "Alves i Leganes zagraja..." - aż serce podskoczyło, jakaś iskierka nadziei :(
2
Jak narazie to Barca się odchudza. Mam nadzieję, iż zarząd szykuje jakąś bombę. Bo jeśli nikt nie przyjdzie "ogarnięty"...
2
Aż łza w oko się ciśnie na myśl, że tej klepki na prawej stronie nie zobaczę ;(
1
Chciałbym mieć Twój optymizm w tej sytuacji. Oby :)
1
Carlos to LO. Jeśli chodzi o PO to:
1. Cafu
2. Alves
3. ?
Cafu owszem no.1 ale powiedzenie że wciąga nosem Alvesa to gruuube przesadzenie :)
1
Messi schodzi do rozgrywania, i również potrafi uregulować co nieco. Nie w takim stopniu oczywiście jak Generał.
ALe na wszelki wypadek wytłumacze kontekst mojej wypowiedzi, żeby gunwoburza nie wynikła zaraz -
Xaviego, Puyola nikt nie zastąpi. Ale można sprawić, że ich brak nie będzie AŻ tak odczuwalny.
1
Pamiętam jak wielu Alvesa sprzedawało "bo wrzutki".
A prawda jest taka, że zastąpić go będzie trudniej niż Xaviego.
Wypada mu tylko oddać hołd i podziękować za wszystko co zrobił. Ikona i jeden z filarów TEJ Barcelony. ;(
Ku pamięci:
1
Jak człowiek siedzi w pracy to momentami czas trzeba jakoś zabić :)
1
A było czytać te pierdoły to wypisywali :)
1
Chłopie - czytaj ze zrozumieniem - to nie boli. Jedna gazeta PRECYZYJNIE OKREŚLA MIASTO w którym się znajduje ALVES, a druga gazeta JEDYNIE WIE W JAKIM PAŃSTWIE znajduje się AGENTKA ALVESA.
Ale dzięki za uświadomienie. Ja zawsze myślałem, że LA jest stolicą Uzbekistanu ;o
1
Gdyby to Barca miała takie wsparcie z trybun... :(
5
Widzicie jakie pismaki na wakacje pierdoły wymyślają? Według SPORT'u agentka Daniego jest w LA, według MD - w Paryżu. A brazylijski Goal.com pisze że Alves jest w Stanach... a wy łykacie jak młode pelikany i piszecie "Powodzenia Dani". Wstrzymajcie się z tym do czasu oficjalnego postu.
No aż szkoda patrzeć czasami -.-
1
Wezcie wy poczekajcie Moze z oficjalną informacja. Rok temu Pogba podpisał kontrakt z Barcą i widać jak mu szlo przez sezon
1
acestream://1cb5faaaef8165765a9d069ba13b20f4f9260ce2
Język Hiszpański
Instalujesz najpierw VLC Player, potem acestream
2
Ależ Hiszpania klepie sobie w meczu z Koreańczykami:)
2
No halo a ławka rezerwowych? Trener? Lekarz? Wszystko CR! :)
17
Poczekaj na CR, jeśli już tego nie zrobił :)
6
Casillas był zawsze. Pierwsze "kibicowanie", darcie japy po zdobyciu bramki, stare wersje FIFY... Jest on związany z moim jak i zapewne wielu innych dzieciństwem, pomimo już tego, że grał dla Realu - Szacunek dla niego wielki i na zawsze!
1
Rozumiem. Jak najbardziej :)
Mimo iż R10 i Neymar są Brazylijczykami i są podobni, to jednak nie są. Nie wytłumaczę tego, bo nie mam pojęcia jak, ale Neymar nie pójdzie aż tak w ślady R10. Neymar mi się wydaje przyzwyczaił do pewnego komfortu i stylu życia, a lepsiejszego niż obecnie w Barcy nie dostanie. Więc - trochę się z nim pomęczymy jeszcze :) Dopóki Messi będzie, dopóty Neymar będzie.
3
"COPE: Neymar zaoferowany Realowi. (...), jakiś pośrednik zaoferował Brazylijczyka Realowi Madryt, twierdząc, że jego klauzula to 192 miliony euro, a do wyścigu staje też PSG, które jest gotowe płacić atakującemu 30 milionów euro rocznie"
Ja zawsze uważałem, iż Cope jest wiarygodne, i nie bawi się w takie rzeczy...
1
Nie ogarną... "Odporność na wiedzę i nowe informacje" to coraz bardziej powszechne zjawisko. :/
1
No to się cieszę:) Pozdrawiam również!
1
Ligę Mistrzów zestawiać z Copa Libertadores, i np. ligę Brazylijską z Hiszpańską, czy też nawet angielską - jestem ciekaw kto tworzył ten ranking. Redaktorzy "ekssperci" czy wycieczka szkolna ,która zwiedzała budynek.