1

Jeśli ktos obstawil 8-2 w lidze typerów to Redakcja juz teraz powinna dać tytuł typera grudnia

1

Mógłbyś podrzucić link do angielskiego? Chętnie posłucham chociaż rosyjscy też dają rade;p

2

Benitez sprawdzil czy przelew doszedł :d
Echo oo tym karnym będzie się odbijać dluuugo

1

Nie ma si? ;(

1

Perez wykonal telefon. Ja jebie.. zaraz bedzie siiiii

7

Ronaldu oddał Wolnego?
#endisnear

2

No jeszcze niech w 10 wygrają... To Benek jeszcze dziś będzie topił smutki po rozstaniu w pizzy;/

1

Jaki wstyd dla Rm... o.O

2

Chyba butelke Whisky;d

1

Nie musiałem otwierać a wiedziałem że to Eto'o ;p

1

Więcej takich obrazków

1

Masz rację. Dostałem 0 "lajków" to mi nie wyszło.. ah te internety :)

2

"... jak Bazylijczyk bawi sie pilka..."
-.-

2

Lio Dzisas o.O!!

1

Zero poczucia humoru. Współczuję :(((

1

To ironia -.- specjalnie Runaldu napisałem żeby ludzie zakumali no ale...

1

Sie podniecacie Lio. A zdobył on pichichi fazy grupowej LM? Nie. Wniosek prosty: Runaldu >>>>> Messi

1

Kurna komentarz Szpaka i Tego-Drugiego to dno. Chyba wczoraj przebalowali i wstali godzine temu.

3

Trochę reka była.. :/

0

Chyba inny mecz oglądasz

1

Do czego to doszło by życzyć Realowi wygranej o.O

1

Dylemat: jednej strony chcę, by Real dziś poległ (ma na to szanse), bo lubie (chyba każdy zresztą :) ) widzieć jak im nie idzie. Z drugiej strony: Real dziś przegra to pozycja Benka spadnie z tych 7% do 0% a to może się skończyć pożegnaniem. Z dwojga złego lepiej niech te 2:1 wymęczą;/

2

Co Chelsea nagle gra o.O

1

Jak się czyta te statystyki to człek myśli: "czy to Fifa? "
Mowili "nie dogadajom sie", "bedzie gryzl fszystkich", "przereklamowany kogucik z Brazylii". Wystarczylo poczekać :d

2

Reus jest a Xaviego nie ma? Hazard jest a Ronaldinho brak?
Polecam aspiryne bbc.

2

Barcelona - Guangzhou Evergrande, Po polsku (polecam użyć jakiegoś akceleratora bo długo się będzie ściągać. Linki ze strony allgoals.com.pl:

2500Kbps | 1280x720 | 16:9
I Połowa:
https://userscloud.com/nvoh3aa8cfxm
http://uptobox.com/fma1jhqgf3y3

II Połowa:
https://userscloud.com/i0qf1fj8q4it
http://uptobox.com/31aoq0netz5t

Tu w trochę mniejszej rozdzielczości
(624x352 | XviD | DVBRip)
I: http://turbobit.net/if3dii702bt9.html
II: http://turbobit.net/bhx11rdq329x.html

1

Miało być na La Rambla - Sorki :)

1

Od razu mogli napisać, że czekają aż Messi się odleje. o.O

1

To jest dopiero zawodnik - nie zagrał ani minuty, chyba każdy kibic czeka na niego, przeczuwa że wypali, same superlatywy pod jego adresem wypisuje. Simply - Arda :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?