mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli ktos obstawil 8-2 w lidze typerów to Redakcja juz teraz powinna dać tytuł typera grudnia
1
Mógłbyś podrzucić link do angielskiego? Chętnie posłucham chociaż rosyjscy też dają rade;p
2
Benitez sprawdzil czy przelew doszedł :d
Echo oo tym karnym będzie się odbijać dluuugo
1
Nie ma si? ;(
1
Perez wykonal telefon. Ja jebie.. zaraz bedzie siiiii
7
Ronaldu oddał Wolnego?
#endisnear
2
No jeszcze niech w 10 wygrają... To Benek jeszcze dziś będzie topił smutki po rozstaniu w pizzy;/
1
Jaki wstyd dla Rm... o.O
2
Chyba butelke Whisky;d
1
Nie musiałem otwierać a wiedziałem że to Eto'o ;p
1
Więcej takich obrazków
1
Masz rację. Dostałem 0 "lajków" to mi nie wyszło.. ah te internety :)
2
"... jak Bazylijczyk bawi sie pilka..."
-.-
2
Lio Dzisas o.O!!
1
Zero poczucia humoru. Współczuję :(((
1
To ironia -.- specjalnie Runaldu napisałem żeby ludzie zakumali no ale...
1
Sie podniecacie Lio. A zdobył on pichichi fazy grupowej LM? Nie. Wniosek prosty: Runaldu >>>>> Messi
1
Kurna komentarz Szpaka i Tego-Drugiego to dno. Chyba wczoraj przebalowali i wstali godzine temu.
3
Trochę reka była.. :/
0
Chyba inny mecz oglądasz
4
http://magiafutbolu.pl/upload/20151219222637uid91.JPG
1
Do czego to doszło by życzyć Realowi wygranej o.O
1
Dylemat: jednej strony chcę, by Real dziś poległ (ma na to szanse), bo lubie (chyba każdy zresztą :) ) widzieć jak im nie idzie. Z drugiej strony: Real dziś przegra to pozycja Benka spadnie z tych 7% do 0% a to może się skończyć pożegnaniem. Z dwojga złego lepiej niech te 2:1 wymęczą;/
2
Co Chelsea nagle gra o.O
1
Jak się czyta te statystyki to człek myśli: "czy to Fifa? "
Mowili "nie dogadajom sie", "bedzie gryzl fszystkich", "przereklamowany kogucik z Brazylii". Wystarczylo poczekać :d
2
Reus jest a Xaviego nie ma? Hazard jest a Ronaldinho brak?
Polecam aspiryne bbc.
2
Barcelona - Guangzhou Evergrande, Po polsku (polecam użyć jakiegoś akceleratora bo długo się będzie ściągać. Linki ze strony allgoals.com.pl:
2500Kbps | 1280x720 | 16:9
I Połowa:
https://userscloud.com/nvoh3aa8cfxm
http://uptobox.com/fma1jhqgf3y3
II Połowa:
https://userscloud.com/i0qf1fj8q4it
http://uptobox.com/31aoq0netz5t
Tu w trochę mniejszej rozdzielczości
(624x352 | XviD | DVBRip)
I: http://turbobit.net/if3dii702bt9.html
II: http://turbobit.net/bhx11rdq329x.html
1
Miało być na La Rambla - Sorki :)
1
Od razu mogli napisać, że czekają aż Messi się odleje. o.O
1
To jest dopiero zawodnik - nie zagrał ani minuty, chyba każdy kibic czeka na niego, przeczuwa że wypali, same superlatywy pod jego adresem wypisuje. Simply - Arda :)