mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lio sie rzadko udziela, ale jak juz coś mówi to jak Don C. - z piejdołnienciem!
0
Nie:d Marca tak pisała. Pakt między Balem i Ronaldo
2
3 razy oglądałem zanim mnie doszło co się stało :o
0
Coś pisano o jakimś pakcie Ukraińskim. O.o
0
Ja bym tego nie nazwał kryzysem. Nawet mini. Najlepsi miewają spadki, w tym wypadku Barcelona zremisowała 3 mecze - czy to takie straszne? Osobiście uważam, że nie. Barca w ostatnich 2 meczach mogła "pogrzebać" przeciwnika w pierwszych 20-25 minutach, brakowało skuteczności. To nie jest Chelsea, gdzie piłkarze nie wiedzą co mają grać - tu jest styl, koncepcja, wizja gry i ona działa. Działa ogół, kuleją detale. Wszystko da się naprawić, a wraz z przyjściem El Leonidasa i La Vidal'a będzie to znacznie prostsze :)
6
"... ja jako madridista podchodzę do tego z pewną dozą humoru."
Doza humoru i Madridista - tych słów w jednym zdaniu nie widziałem jeszcze o.O
0
Luis E. coś wspominał ze odchodzi z Barcy czy wymysł gazet?
2
Trza to zapisać gdzieś;p
10
@3gerardpique - czekamy!!
1
Nowy rekord- Real pierwszą drużyną która dostała "siatę" 5 razy w ciągu 8min. #PotwierdzoneInfo
1
Chyba kostka;/ Wspóczuję;/
1
Ramos:d i ta ręką której nie bylo:d
1
Nie jest zly ale nie pasuje do Realu. Tam presja niszczy piłkarzy
2
Jak sprinty wykonuje w strone piłki to kolana nie bolą:o
1
Bąka chciał puścić aby nikt nie usłyszał a tu halo wielkie... ;/
1
A gdzie Runaldu? Oglądam z rosyjskim komentarzem i nie słyszałem jego nazwiska jeszcze chyba.
1
Troche za szybko zes zapomnial:(
1
Linki do meczu - za którymś razem traficie :)
http://pastebin.com/8k7BMWHC
1
Sędzia to kpina -.-
1
Jeszcze niedawno Odrodzenie Realu pisali o.O
4
Jazda z nimi. to nie Malmo !!!!!
1
#polaćtemuPanu
2
"Wkurwi...mnie ten szakir" jak to jest luz to pozdrawiam :)
Klockami sie bawiłem kieeedys kiedyś... ahh te lego ; (
1
Ja jestem wyluzowany caly czas:) to sie rzucasz jak nie powiem co.:(
5
Nie chodzi mi o zdanie czyjes, tylko o jego styl i ton
2
Jeśli wierzyć Twojemu nickowi - rocznik 92.. a pierzy takie głupoty jak 14latek. -.-
33
Mój Ojczulek cytuje: "mamy taką ekipę, że jeśli teraz nie wyjdziemy, to chyba nigdy".
Oby tylko Niemców rozklepać, chociaż 1pkt, dalej pójdzie..
1
Kibice sukcesu :) Zjebali. Trudno. Nie pierwszy i nie ostatni.
2
toż to parodia...
0
pablo11136, to ten czlowiem tutaj robi? co ten człowiek robi na FCBarca? już od x czasu drażni swoimi wpisami... itp itd..