0

Lio sie rzadko udziela, ale jak juz coś mówi to jak Don C. - z piejdołnienciem!

0

Nie:d Marca tak pisała. Pakt między Balem i Ronaldo

2

3 razy oglądałem zanim mnie doszło co się stało :o

0

Coś pisano o jakimś pakcie Ukraińskim. O.o

0

Ja bym tego nie nazwał kryzysem. Nawet mini. Najlepsi miewają spadki, w tym wypadku Barcelona zremisowała 3 mecze - czy to takie straszne? Osobiście uważam, że nie. Barca w ostatnich 2 meczach mogła "pogrzebać" przeciwnika w pierwszych 20-25 minutach, brakowało skuteczności. To nie jest Chelsea, gdzie piłkarze nie wiedzą co mają grać - tu jest styl, koncepcja, wizja gry i ona działa. Działa ogół, kuleją detale. Wszystko da się naprawić, a wraz z przyjściem El Leonidasa i La Vidal'a będzie to znacznie prostsze :)

6

"... ja jako madridista podchodzę do tego z pewną dozą humoru."

Doza humoru i Madridista - tych słów w jednym zdaniu nie widziałem jeszcze o.O

0

Luis E. coś wspominał ze odchodzi z Barcy czy wymysł gazet?

2

Trza to zapisać gdzieś;p

10

@3gerardpique - czekamy!!

1

Nowy rekord- Real pierwszą drużyną która dostała "siatę" 5 razy w ciągu 8min. #PotwierdzoneInfo

1

Chyba kostka;/ Wspóczuję;/

1

Ramos:d i ta ręką której nie bylo:d

1

Nie jest zly ale nie pasuje do Realu. Tam presja niszczy piłkarzy

2

Jak sprinty wykonuje w strone piłki to kolana nie bolą:o

1

Bąka chciał puścić aby nikt nie usłyszał a tu halo wielkie... ;/

1

A gdzie Runaldu? Oglądam z rosyjskim komentarzem i nie słyszałem jego nazwiska jeszcze chyba.

1

Troche za szybko zes zapomnial:(

1

Linki do meczu - za którymś razem traficie :)
http://pastebin.com/8k7BMWHC

1

Sędzia to kpina -.-

1

Jeszcze niedawno Odrodzenie Realu pisali o.O

4

Jazda z nimi. to nie Malmo !!!!!

1

#polaćtemuPanu

2

"Wkurwi...mnie ten szakir" jak to jest luz to pozdrawiam :)
Klockami sie bawiłem kieeedys kiedyś... ahh te lego ; (

1

Ja jestem wyluzowany caly czas:) to sie rzucasz jak nie powiem co.:(

5

Nie chodzi mi o zdanie czyjes, tylko o jego styl i ton

2

Jeśli wierzyć Twojemu nickowi - rocznik 92.. a pierzy takie głupoty jak 14latek. -.-

33

Mój Ojczulek cytuje: "mamy taką ekipę, że jeśli teraz nie wyjdziemy, to chyba nigdy".

Oby tylko Niemców rozklepać, chociaż 1pkt, dalej pójdzie..

1

Kibice sukcesu :) Zjebali. Trudno. Nie pierwszy i nie ostatni.

2

toż to parodia...

0

pablo11136, to ten czlowiem tutaj robi? co ten człowiek robi na FCBarca? już od x czasu drażni swoimi wpisami... itp itd..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?