1

Tak mówię o tym Pepe:> to był przykład... Suarez ogarnął się tak jak Pepe. Nie bierz tak wszystkiego do Siebie :)

Tak tak na zdrowy rozum zastanów się - masz ostatni mecz w CdR, przeciwnik Ciebie zgnoił, a Ty mu dajesz kose. Piszesz "przecież Federacja i tak zawiesza za brutalne zagrania" a ja się pytam "gdzie ta kara ma go spotkać? Bo w tym sezonie już nie zagra w CdR? o.O"

Przecież to logiczne że w następnym sezonie!

1

Przecież o tym mowa jest w tej dyskusji. O kartkach i karach na następny sezon. Tu pauzuje i tu pauzuje. A ten przepis ma powstrzymać od myślenie jak podano wyżej czyli " co mi tam, wjade w niego, a i tak za rok bede mogl grac"

1

Takie powiedzenie. Baardzo często używane w polszczyźnie:)

Chyba że mówisz o jego wcześniejszych wypowiedziach że niby kręcił coś? Z radością przeczytam jeśli mi coś podeślesz:)

1

Może nie tylko o to, ale to jest chyba główny powód. Wyobraź sobie, co by miał w głowie np Pepe, gdyby w finale CdR grali z Barcą i dostawali wciry 4:0? Połamałby kogokolwiek, kto mu się nawinie pod 'nogę;.. :l

1

No wiesz... jeśli oni tam mają faks z lat 70., czyli wtedy kiedy powstał pierwszy, to w sumie mogą :d

12


Merida ( następny rywal Cadiz) związało swojego piłkarza, żeby nie było problemów w następnym meczu:D

Trolling - lvl Master! Mistrzostwo:d

1

A z całej Barcy - Lucho! :)

1

Ty.. ale on nie wydaje tyle co Ronaldo na odrzutowce. Tacy piłkarze mają zaoszczędzone na kontach miliony więc... podtrzymuje - to dla niego mandat ;p

1

800tys ojro? Dla Masche to będzie jak dla przęcietnego Kowalskiego mandat za przekroczenie prędkości o jakies 30km/h :)

46

Alves się nie bawi w kręcenie. Jak mówi to bez owijania w bawełnę. Ja go zawsze lubiłem i lubić będę:)

2

Tak jak przeczytałem teraz wypowiedź Pereza na temat tego faksu. Jak się Real wybroni... toż to szkoda słów o.O

1

Pamiętałeś! masz szczęście;p

1

figo!

16

Ja to czekam aż Arda Turan dołączy do obsady. Korki mu się palą do gry, i coś tak przeczuwam że się dobrze z Suarezem dogada;)

0

Tak z czystej ciekawości - załóżmy Ktoś postawił na awans Cadiz w CdR. W momencie jeśli Real zostanie dyskwalifikowany, Cadiz przechodzi dalej - kupon się liczy? Moim zdaniem, tak ale się upewaniam:)

1

Zdecydowanie :) jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie! Benitez na 'Krula'

1

Toż podawali że było ok.. Da fak?

2

Może Ty mi wytłumaczysz bo ja nie czaje - 2 akapit "Klub z Kadyksu..." Komitet rozgrywek ma jeszcze określać co się stało? To jeszcze jest szansa że Real zostanie w rozgrywkach?

1

Sorry, zapomniałem
Misja Tryplet: Faza 1 - Complete
Faza 2: - Error
:)

1

To mamy inne podejście do żartu:) ale dzięki za pamięć;d
PS będę trzymał za słowo!

6

https://x.com/J_Krecidlo/status/672182741815992321
Tak mi w głowie teraz utknęło.. trza przyznać kibice Cadiz bardzo melodyjni:d

1

RAC1 - 99,9% wiarygodności
Sport,Md,Marca - Osoba-Odpowiedzialna-Za-Sytuacje-Czeryszewa% wiarygodności ;o

0

Osoba która miałaby w nosie lajki, podałaby ten przepis z dopiskiem huauhauhah żeby chciała pożartować.. :)

4

Jak nie dostał, jak wszystkie kluby dostały faks o zawodnikach, którzy mają karę. Polecą i żadnego tłumaczenia nie mają

7

Cadiz ogłosił wczoraj że zgłosi protest, więc Real na 100% leci... Misja Tryplet: Faza 1 - error;d

7

Brechtam ze śmiechu normalnie...
Upewniam się - to żeby lajki dostać? ;o

6

Mówcie co chcecie ale Benitez to jest genialny taktyk. Gdyby Real awansował, grali by z Barcą, i taki 3-krotny oklep w ciągu 3 miesięcy.. Madridismo lepiej przyjmie pauzującego Czeryszewa na boisku ;o

1

Dzięki nie trzeba:p poradzę sobie, może trochę moje życie straci kolorów ale przeżyje:)

1

Łzy szczęścia, a jakaś durna agresja - podtrzymuję ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?