mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak mówię o tym Pepe:> to był przykład... Suarez ogarnął się tak jak Pepe. Nie bierz tak wszystkiego do Siebie :)
Tak tak na zdrowy rozum zastanów się - masz ostatni mecz w CdR, przeciwnik Ciebie zgnoił, a Ty mu dajesz kose. Piszesz "przecież Federacja i tak zawiesza za brutalne zagrania" a ja się pytam "gdzie ta kara ma go spotkać? Bo w tym sezonie już nie zagra w CdR? o.O"
Przecież to logiczne że w następnym sezonie!
1
Przecież o tym mowa jest w tej dyskusji. O kartkach i karach na następny sezon. Tu pauzuje i tu pauzuje. A ten przepis ma powstrzymać od myślenie jak podano wyżej czyli " co mi tam, wjade w niego, a i tak za rok bede mogl grac"
1
Takie powiedzenie. Baardzo często używane w polszczyźnie:)
Chyba że mówisz o jego wcześniejszych wypowiedziach że niby kręcił coś? Z radością przeczytam jeśli mi coś podeślesz:)
1
Może nie tylko o to, ale to jest chyba główny powód. Wyobraź sobie, co by miał w głowie np Pepe, gdyby w finale CdR grali z Barcą i dostawali wciry 4:0? Połamałby kogokolwiek, kto mu się nawinie pod 'nogę;.. :l
1
No wiesz... jeśli oni tam mają faks z lat 70., czyli wtedy kiedy powstał pierwszy, to w sumie mogą :d
12
Merida ( następny rywal Cadiz) związało swojego piłkarza, żeby nie było problemów w następnym meczu:D
Trolling - lvl Master! Mistrzostwo:d
1
A z całej Barcy - Lucho! :)
1
Ty.. ale on nie wydaje tyle co Ronaldo na odrzutowce. Tacy piłkarze mają zaoszczędzone na kontach miliony więc... podtrzymuje - to dla niego mandat ;p
1
800tys ojro? Dla Masche to będzie jak dla przęcietnego Kowalskiego mandat za przekroczenie prędkości o jakies 30km/h :)
46
Alves się nie bawi w kręcenie. Jak mówi to bez owijania w bawełnę. Ja go zawsze lubiłem i lubić będę:)
2
Tak jak przeczytałem teraz wypowiedź Pereza na temat tego faksu. Jak się Real wybroni... toż to szkoda słów o.O
1
Pamiętałeś! masz szczęście;p
1
figo!
16
Ja to czekam aż Arda Turan dołączy do obsady. Korki mu się palą do gry, i coś tak przeczuwam że się dobrze z Suarezem dogada;)
0
Tak z czystej ciekawości - załóżmy Ktoś postawił na awans Cadiz w CdR. W momencie jeśli Real zostanie dyskwalifikowany, Cadiz przechodzi dalej - kupon się liczy? Moim zdaniem, tak ale się upewaniam:)
1
Zdecydowanie :) jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie! Benitez na 'Krula'
1
Toż podawali że było ok.. Da fak?
2
Może Ty mi wytłumaczysz bo ja nie czaje - 2 akapit "Klub z Kadyksu..." Komitet rozgrywek ma jeszcze określać co się stało? To jeszcze jest szansa że Real zostanie w rozgrywkach?
1
Sorry, zapomniałem
Misja Tryplet: Faza 1 - Complete
Faza 2: - Error
:)
1
To mamy inne podejście do żartu:) ale dzięki za pamięć;d
PS będę trzymał za słowo!
6
https://x.com/J_Krecidlo/status/672182741815992321
Tak mi w głowie teraz utknęło.. trza przyznać kibice Cadiz bardzo melodyjni:d
1
RAC1 - 99,9% wiarygodności
Sport,Md,Marca - Osoba-Odpowiedzialna-Za-Sytuacje-Czeryszewa% wiarygodności ;o
0
Osoba która miałaby w nosie lajki, podałaby ten przepis z dopiskiem huauhauhah żeby chciała pożartować.. :)
4
Jak nie dostał, jak wszystkie kluby dostały faks o zawodnikach, którzy mają karę. Polecą i żadnego tłumaczenia nie mają
7
Cadiz ogłosił wczoraj że zgłosi protest, więc Real na 100% leci... Misja Tryplet: Faza 1 - error;d
7
Brechtam ze śmiechu normalnie...
Upewniam się - to żeby lajki dostać? ;o
6
Mówcie co chcecie ale Benitez to jest genialny taktyk. Gdyby Real awansował, grali by z Barcą, i taki 3-krotny oklep w ciągu 3 miesięcy.. Madridismo lepiej przyjmie pauzującego Czeryszewa na boisku ;o
1
Dzięki nie trzeba:p poradzę sobie, może trochę moje życie straci kolorów ale przeżyje:)
7
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12345538_808472029275935_6800167946958709369_n.jpg?oh=d775bc2f1874725ac94b75b4371c0dd6&oe=56E7EC04
:d
1
Łzy szczęścia, a jakaś durna agresja - podtrzymuję ;)