15

Oglądałem teraz powtórkę Real - Szachtar... wczoraj chyba umknął mi ten magiczny drybling CR kiedy to przełożył raz piłkę i się wyp...
Serio on mógłby już przyznać że to Leo jest lepszy o 3 nieba. Może zdjął by z siebie tą presje i zaczął chodź trochę coś grać.

2

No kur.. de szczęście mają że Busi tu jest... a to że real ma więcej zawodników od Barcy - a niech będą w czymś lepsi noo! Ja to usprawiedliwiam tym iż Pichichi > Wszystkie-puchary-Barcy-w-sezonie-2015

1

Wczoraj widziałem przepiękną statystykę na rm.pl (liczb dokładnie nie pamiętam):


gole w lm od, tutaj proszę o uwagę - SEZONU 2012/2013:
Ronaldo - 56
Messi - 33(?)
....
...

a pod spodem komentarz "Pogrom nie"?

pytania?

EDIT: Gole Asysyty.

1

Pierwsze kolokwium zaliczone... do sesji jeszcze dłuuga droga :)

1

Bramka MSN w meczu z Rzymem - ta przecudna klepka jest bardziej widowiskowa niż te 7 grzmot-goli

6

Tylko dla mnie ten porno-uścisk był sztuczny? Taki niczym spotykają się dwaj politycy, nie lubią siebie nawzajem, ale podam mu rękę, spojrzę w kamerkę żeby jutro wyjść ładnie w gazecie...

A co jest najfajniejsze - za parę meczy kiedy będzie wskazane wapno dla Realu, Ronaldo nie będzie już taki przyjacielski.

2

Jak Ty coś pier.. dzielniesz czasem to.. :D świat u stóp procentowych - Bomba!

A tak serio - Ja wolałbym żeby Real wygrał te 4:0. Żeby juz sie ogarnęli i "wyszli" (na chwile) z kryzysu po zlaniu jakże topowej drużyny Europy z Ukrainy, żeby po paru/parunastu meczach z konserwowymi/kiszonymi trafili na jakiegoś porządnego przeciwnika który złoi im dupsko. Upadek będzie jeszcze bardziej sromotniejszy.

0

4-krotny Pan Ogórków? Co jak co ale do CR się nadaje :)

1

A co najlepsze - ZP znowu dla niego ;o

0

Żeby to tak o polskiej drużynie piłki nożnej napisali :(

0

O wybacz, 4:1 było dokładnie. Postaram się teraz znaleźć pozytyw - Barca jako zespół potrafi odrobić straty nieraz to robiła. Real.. no tu już schody się zaczynają ;p
Ale podpisuje się pod uwagą.

12

Jako kibic Barcy z 'bulem' Ci przypomnę mecz z Sevillą

0

Jak to pewne grono osób napisze - Bale > Neymar

3

4. Arsenal :)

1

Troll football jest wszędzie;p

0

No bez przesady.. on myślisz planuje co zje za 2 tygodnie? on planuje co zje wczoraj:d

0

W krzywym zwierciadle:p

0

Taniec raczkami - obecny! :p

0

Suarez za karę się nie pojawił, co uważam za głupotą wielką. Braku Busiego nie ma co komentować - wstyd!

0

Są i tacy co się nie przyznają:) Dzięki za info, tak myślałem że pisze bezsensu ;d

1

noo sopcast odpada;/ rojadirecta.me i tam szukaj

0

Iniesta ile czasu asysty nie miał ;o mówie, serio.. poczekaj :)

0

Roberto trwała dłużej :) Ale nie wszyscy muszą być skreśleni.

0

Benitez to planował skład burgera przez cały mecz.

Arytkuł - Bomba!

0

Ale zamiast wesprzeć, być cierpliwym, dać czasu to trza jeździć.. ja czegoś takiego nie wyznaję.

Sergi Roberto. Enrique mu ufał. Odpalił? Odpalił. ->

Munir. Enrique mu ufa? Ufa. Odpali? Wait for it...

0

A Ci krytycy z sezonu wcześniej to gdzie się podziali?



Ja tego Pana nie skreślałem i teraz z czystym sumieniem mogę napisać - Brawo Roberto! A co do pensji to @Ledsbourne napisał że powinni mu ją podwoić. Ja bym mu potroił nawet bo zasługuje jak nikt!



PS Korbel - proszę Ciebie - nie doszukuj się w tym poście niczego ok? :)

0

a transfer masz jaki? Na speedtest.net np?

0

SOPCAST! Ile razy można to pisać ;p

0

Grosz do grosza i... masz wynik ZP :) zazwyczaj po Gali wszyscy ujawniają.

0

Spytajmy teraz ile uszczelił Ronaldo. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?