mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Oglądałem teraz powtórkę Real - Szachtar... wczoraj chyba umknął mi ten magiczny drybling CR kiedy to przełożył raz piłkę i się wyp...
Serio on mógłby już przyznać że to Leo jest lepszy o 3 nieba. Może zdjął by z siebie tą presje i zaczął chodź trochę coś grać.
2
No kur.. de szczęście mają że Busi tu jest... a to że real ma więcej zawodników od Barcy - a niech będą w czymś lepsi noo! Ja to usprawiedliwiam tym iż Pichichi > Wszystkie-puchary-Barcy-w-sezonie-2015
1
Wczoraj widziałem przepiękną statystykę na rm.pl (liczb dokładnie nie pamiętam):
gole w lm od, tutaj proszę o uwagę - SEZONU 2012/2013:
Ronaldo - 56
Messi - 33(?)
....
...
a pod spodem komentarz "Pogrom nie"?
pytania?
EDIT: Gole Asysyty.
1
Pierwsze kolokwium zaliczone... do sesji jeszcze dłuuga droga :)
1
Bramka MSN w meczu z Rzymem - ta przecudna klepka jest bardziej widowiskowa niż te 7 grzmot-goli
6
Tylko dla mnie ten porno-uścisk był sztuczny? Taki niczym spotykają się dwaj politycy, nie lubią siebie nawzajem, ale podam mu rękę, spojrzę w kamerkę żeby jutro wyjść ładnie w gazecie...
A co jest najfajniejsze - za parę meczy kiedy będzie wskazane wapno dla Realu, Ronaldo nie będzie już taki przyjacielski.
2
Jak Ty coś pier.. dzielniesz czasem to.. :D świat u stóp procentowych - Bomba!
A tak serio - Ja wolałbym żeby Real wygrał te 4:0. Żeby juz sie ogarnęli i "wyszli" (na chwile) z kryzysu po zlaniu jakże topowej drużyny Europy z Ukrainy, żeby po paru/parunastu meczach z konserwowymi/kiszonymi trafili na jakiegoś porządnego przeciwnika który złoi im dupsko. Upadek będzie jeszcze bardziej sromotniejszy.
0
4-krotny Pan Ogórków? Co jak co ale do CR się nadaje :)
1
A co najlepsze - ZP znowu dla niego ;o
0
Żeby to tak o polskiej drużynie piłki nożnej napisali :(
0
O wybacz, 4:1 było dokładnie. Postaram się teraz znaleźć pozytyw - Barca jako zespół potrafi odrobić straty nieraz to robiła. Real.. no tu już schody się zaczynają ;p
Ale podpisuje się pod uwagą.
12
Jako kibic Barcy z 'bulem' Ci przypomnę mecz z Sevillą
0
Jak to pewne grono osób napisze - Bale > Neymar
3
4. Arsenal :)
1
Troll football jest wszędzie;p
0
No bez przesady.. on myślisz planuje co zje za 2 tygodnie? on planuje co zje wczoraj:d
0
W krzywym zwierciadle:p
0
Taniec raczkami - obecny! :p
0
Suarez za karę się nie pojawił, co uważam za głupotą wielką. Braku Busiego nie ma co komentować - wstyd!
0
Są i tacy co się nie przyznają:) Dzięki za info, tak myślałem że pisze bezsensu ;d
1
noo sopcast odpada;/ rojadirecta.me i tam szukaj
0
Iniesta ile czasu asysty nie miał ;o mówie, serio.. poczekaj :)
0
Roberto trwała dłużej :) Ale nie wszyscy muszą być skreśleni.
0
Benitez to planował skład burgera przez cały mecz.
Arytkuł - Bomba!
0
Ale zamiast wesprzeć, być cierpliwym, dać czasu to trza jeździć.. ja czegoś takiego nie wyznaję.
Sergi Roberto. Enrique mu ufał. Odpalił? Odpalił. ->
Munir. Enrique mu ufa? Ufa. Odpali? Wait for it...
0
A Ci krytycy z sezonu wcześniej to gdzie się podziali?
Ja tego Pana nie skreślałem i teraz z czystym sumieniem mogę napisać - Brawo Roberto! A co do pensji to @Ledsbourne napisał że powinni mu ją podwoić. Ja bym mu potroił nawet bo zasługuje jak nikt!
PS Korbel - proszę Ciebie - nie doszukuj się w tym poście niczego ok? :)
0
a transfer masz jaki? Na speedtest.net np?
0
SOPCAST! Ile razy można to pisać ;p
0
Grosz do grosza i... masz wynik ZP :) zazwyczaj po Gali wszyscy ujawniają.
0
Spytajmy teraz ile uszczelił Ronaldo. :)